اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معادل تمام نرم افزارهای مهم وکاربردی ویندوز در لینوکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معادل تمام نرم افزارهای مهم وکاربردی ویندوز در لینوکس

سلام به همه عزیزان٬ چه ویندوزی هایی که قصد دارن برن تو لینوکس اما نگران پیدا نکردن نرم افزاری معادل برای نرم افزارهای خاص خودشون (مثلا photoshop) هستن٬ و چه کاربران لینوکسی که ممکنه دنبال معادل نرم افزار خاصی توی لینوکس باشن!!! :smile:

قبل از هر چیز٬ برخلاف تصور غلطی که نسبت به لینوکس داشتم و اصلا هیچ رقبتی برای استفاده از اون نداشتم٬ و بر خلاف تمام حرفایی که در تاپیک << جنگ بین ویندوزی ها و لینوکسی ها...>> قبلا زده بودم٬ الان تبدیل به یکی از طرفدارهای پرو پا قرص لینوکس به خصوص Ubuntu شدم و از وقتی که کمک های بی دریغ ۱۰۰ ها نفر در IRC و ubuntuforums.org و... عاشق فلسفه GNU/GPL شدم و خودم هم تا جایی که بتونم برای گسترش همه جوره ش ٬ مخصوصا افزایش کاربرای لینوکس و رفع ابهامات کمک می کنم. (چون خودم یه روزی غرق در ابهام بودم.... و شاید با حرفام دل اساتیدی چون جناب مانیان و ... آزرده باشم )

به هر حال خدا رو شکر می کنم که لذت لینوکس رو دارم می چشم و معنی واقعی پژوهش رو وقتی پشت PC نشستم دارم درک می کنم.....

================================================== ================================

چیزی رو که می خواستم خدمتتون معرفی کنم آدرس یه سایت فوق العاده مفید و کاربردی که توسط چند نفر از همون کاربرای مشتاق به راهنمایی ایجاد شده هستش و شامل لینک و توضیحات نرم افزارهایی هستش که معادل یک نرم افزار معروف در ویندوز هستند. مثلا 3Dmax ٬ محصولات شرکت Adobe و...

امیدوارم این سایت + تاپیک معرفی نرم افزارهای لینوکسی الکترونیک بهانه ای برای مهاجرت به لینوکس باقی نگذارد... :nerd:

لطفا صبر کنید...
X