سلام به همه عزیزان٬ چه ویندوزی هایی که قصد دارن برن تو لینوکس اما نگران پیدا نکردن نرم افزاری معادل برای نرم افزارهای خاص خودشون (مثلا photoshop) هستن٬ و چه کاربران لینوکسی که ممکنه دنبال معادل نرم افزار خاصی توی لینوکس باشن!!! :smile:

قبل از هر چیز٬ برخلاف تصور غلطی که نسبت به لینوکس داشتم و اصلا هیچ رقبتی برای استفاده از اون نداشتم٬ و بر خلاف تمام حرفایی که در تاپیک << جنگ بین ویندوزی ها و لینوکسی ها...>> قبلا زده بودم٬ الان تبدیل به یکی از طرفدارهای پرو پا قرص لینوکس به خصوص Ubuntu شدم و از وقتی که کمک های بی دریغ ۱۰۰ ها نفر در IRC و ubuntuforums.org و... عاشق فلسفه GNU/GPL شدم و خودم هم تا جایی که بتونم برای گسترش همه جوره ش ٬ مخصوصا افزایش کاربرای لینوکس و رفع ابهامات کمک می کنم. (چون خودم یه روزی غرق در ابهام بودم.... و شاید با حرفام دل اساتیدی چون جناب مانیان و ... آزرده باشم )

به هر حال خدا رو شکر می کنم که لذت لینوکس رو دارم می چشم و معنی واقعی پژوهش رو وقتی پشت PC نشستم دارم درک می کنم.....

================================================== ================================

چیزی رو که می خواستم خدمتتون معرفی کنم آدرس یه سایت فوق العاده مفید و کاربردی که توسط چند نفر از همون کاربرای مشتاق به راهنمایی ایجاد شده هستش و شامل لینک و توضیحات نرم افزارهایی هستش که معادل یک نرم افزار معروف در ویندوز هستند. مثلا 3Dmax ٬ محصولات شرکت Adobe و...

امیدوارم این سایت + تاپیک معرفی نرم افزارهای لینوکسی الکترونیک بهانه ای برای مهاجرت به لینوکس باقی نگذارد... :nerd:


مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

عضویت