اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکروفن بیسیم(شنود مخفی از راه دور)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میکروفن بیسیم(شنود مخفی از راه دور)

سلام به همه بروبچه های eca
    من میخوام یه مکیروفن شنود مخفی درست کنم
    البته چندتا شماتیک و مدار براش از اینور اونور پیدا کردم ولی فکر نکنم درست باشن چون خیلی ساده هستن و یه همچین مداری که بشه باهاش صداهای پشت دیوار رو هم شنود کرد نیاز به ترانزیستور با بتای زیاد داره
    میخواستم اگه دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند منو هم کمک کنن(البته کیت امادش رو تو اینترنت برای فروش انلاین گذاشتن ولی من میخوام خودم درست کنم)
    ممنون میشم

پاسخ : میکروفن بیسیم(شنود مخفی از راه دور)

لام آقا هادی
    باید لطف کنی و بیشتر توضیح بدی مثلا:تو چه فرکانسی کار کنه اف ام .آ ام و ...
    اندازش چقدر باشه؟
    بردش چقدر باشه؟
    چند ولت باشه؟
    و ...
    توضیحاتت رو کاملتر بگو تا اگه تونستم کمکت کنم.
    منتظرم

دیدگاه

با سلام
      دوست عزیز یک شماتیک خیلی ساده که برای یک کیت هستش و عملی هم هست و جوابم گرفتم میتونی از لینک زیر دانلود کن
      http://rapidshare.com/files/406494832/___________________________.rar
      موفق باشی!

دیدگاه

پاسخ

با سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر بخاطر همکاریتون
        لول خدمت اقای saeiddiod عرض کنم که مهمترین چیزا برای من تو این پروژه این هست که راحت بشه موچش رو گرفت و تا حد امکان fm باشه بهتره چون نویزش کمتره. اندازه فیزیکی مدار مهم نیست و مطلب مهم دیگه اینه که بشه باهاش از پشت دیوار صدارو گرفت که فکر کنم به میکروفنهای خیلی حساس و شاید اولتراسونیک(ultra sonic) نیاز باشه
        خدمت اقا مجتبی عرض کنم که من این دو نوع مداری که شما گذاشتید رو خودم پیدا کرده بودم و کیت امادشم خریدم و سرهم کردم ولی متاسفانه به زحمت تونستم رو fm بگیرمش اونم فقط چند لحظه که البته فکر میکنم این بخاطر استفاده از سیم در اتصالاتش باشه چون اگه طول سیم 1mm زیاد بشه ممکنه فرکانس از محدودهء fm خارج بشهإ¾ !
        شما میگی نتیجه گرفتی یعنی از پشت دیوار هم میشه صدارو گرفت؟

دیدگاه

دوست عزیز اگر منظور شما از پشت دیوار اینکه شما میکروفن رو یک جای دیگه مثلا پشت همون دیواری که خودت می دونی گذاشته باشی مطمئن باش جواب میده چون من بیشتر از اینی که شما میگی ازش جواب گرفتم پشت دیوار که چیزی نیست
          فقط یک چیزی اینکه تغزیه مدارت نباید ریپل داشته باشه یا اگر داره اون رو با خازن به حداقل برسون چون که پارازیت وحشتناکی رو توی صدا میندازه و بهتره که از باتری 9ولت استفاده کنی
          موفق باشی

دیدگاه

با سلام
            اقا مجتبی منظور من این نیست که میکروفن رو اونور دیوار بذارم و اینو صدارو بگیرم
            منظورم اینه که میکروفن رو سمت دیوار بگیرم و بدون اینکه هیچ واسطه ای اونور داشته باشم صدای پشت دیوار رو بگیرم
            یه سوال دیگه اینکه شما اینو چطوری درست کردی؟ خودت رو pcb ساختی یا کیت امادش رو سرهم کردی؟ من کیت امادش رو گرفتم که ظاهرا خوب جواب نداد بعدشم اینکه اینی که من دارم با باطری قلمی تغذیه میشه بنابراین نباید به اون صورت ریپل داشته باشه و اینی که من میگم توش از یک پتانسیومتر برای تنظیم فرکانس استفاده میشه
            اگه برات ممکنه یه عکس از اونی که ساختی بذار ممنون میشم

دیدگاه

دوست عزیز راستش من در مورد مخابرات فقط در حد یه مخابرات 1 که پاس کردم چیز بیشتری نمی دونم و اینکه من کیتش رو گرفته بودم و فقط اون رو منتاژ کردم عکس منتاژ شدشم می تونی از لینک زیر دانلود کنی
              http://rapidshare.com/files/407412276/DSC00404.JPG
              و در مورد شنودی که شما می گی آره راست می گی نمی شه ولی اگه تونستی انجامش بدی حتما به اطلاع من برسون چون که خیلی چیز توپی میشه
              موفق باشید

دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیزم آقا هادی و آقا مجتبی :bye
                در مورد شنود صدا از پشت دیوار یه جورایی کار سخت میشه.البته اینو بهت بگم که میتونی ولی بستگی به ضخامت و نوع دیوار داره.یعنی دیوار چقدر قطر داره وجنسش از سیمانه؟گچه؟تخته؟آهن و ... چیه
                میتونی از فرستنده اف ام استفاده کنی که نقشه اونو برات میذارم(فرستندش کریستالیه و واقعا محشره.برات حدودا 2000 تومان هزینه داره و بردش 1000 متره اونم با کیفیت عالی)
                ولی قسمت مهمش اینه که باید میکروفن مدار رو خودت بسازی (به صورت دست ساز) که اونو هم بهت یاد میدم.
                من این کار رو چند سال قبل انجام دادم ولی دیواری که من باهاش مشکل داشتم جنسش از تخته نازک بود (دیوار کاذب) ولی بهرحال دیوار بود و شاید مشکل تو رو هم حل کنه.
                فقط یکی دو روز صبر کن تا من اطلاعات رو جمع آوری کنم و در اختیارت بذارم.
                انشالا که مشکلت حل میشه.من تمام تلاشم رو میکنم.با آرزوی موفقیت برای همه دوستای گلم

دیدگاه

از بین اینهمه مهندس کسی پیدا نشد جواب مارو بده؟ :question:
                  باب یه کمکی بکنید دیگه

دیدگاه

چگونه دانلودش کنم

دیدگاه

زیاد مهم نیست، اما بد نیست بدانید:

به موجب ماده ۵۸۲ بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی که ضمانت اجرای اصل ۲۵ قانون اساسی نیز محسوب می شود، شنود پنهانی و کنترل مکالمات تلفنی اشخاص در غیر مواردی که قانون اجازه داده است، جرم محسوب می شود و مرتکب به حبس یا جزای نقدی محکوم خواهد شد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Freelancer نمایش پست ها
                        زیاد مهم نیست، اما بد نیست بدانید:

به موجب ماده ۵۸۲ بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی که ضمانت اجرای اصل ۲۵ قانون اساسی نیز محسوب می شود، شنود پنهانی و کنترل مکالمات تلفنی اشخاص در غیر مواردی که قانون اجازه داده است، جرم محسوب می شود و مرتکب به حبس یا جزای نقدی محکوم خواهد شد.
                        چون میکروفون و طعمه ، یک دیوار بین شون فاصله است ، بعید به نظر میرسه افشا بشه ، البته امیدوارم جنبه اخلاقی مسئله رعایت بشه .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X