اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جدیدترین معماری آرم EAGLE

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جدیدترین معماری آرم EAGLE

سلام
    جدیدترین معماری RISC مربوط به میکروکنترلر های آرم در نمایشگاه Computex 2010 توسط سخنگو شرکت آرم معرفی شده.....
    معماری جدید EAGLE نام داره و جزو خانواده CORTEX A به حساب میاد و جدید تر از سری های CORTEX-A9 هستش

البته در ایران وضعیت کاملا متفاوته , میکروکنترلر AVR که سرعتش در حداکثر حالت از 20 مگاهرتز پیش نمیره پر مصرف ترین میکروکنترلر در ایران هستش !!!
    ولی در کشور های جنوب شرق آسیا و شمال آمریکا وضع کاملا متفاوته و رقابت بر سره پر سرعتترین ها هستش
    مشکل هم از مصرف کننده های ایرانی نیست مشکل از بی سامانی بازار هستش
    مثلا چند روزه پیش جوان الکترونیک میکرو OMAP3530 میخاست بیاره با قیمته 120 هزار تومان oo: !
    خوب واقعا معلومه کسی سراغش نمیره

پاسخ : جدیدترین معماری آرم EAGLE

سلام
    دوست عزیز اگه دنبال OMAP3530 هستی یه بیگل برد با قیمت 149 دلار معرکه است من خودم 275 تومن تحویل گرفتم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hansariii
      سلام
      دوست عزیز اگه دنبال OMAP3530 هستی یه بیگل برد با قیمت 149 دلار معرکه است من خودم 275 تومن تحویل گرفتم
      سلام، بله قیمت بیگل برد خیلی مناسبه. اگر امکان داره جایی که سفارش دادید رو بفرمایید یا پیام خصوصی بدید. ممنون.
      There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

سلام، بله قیمت بیگل برد خیلی مناسبه. اگر امکان داره جایی که سفارش دادید رو بفرمایید یا پیام خصوصی بدید. ممنون.
        سلام
        چند روزه پیش بل الکترونیک جلوی ویترینش بیگل برد رو هم گذاشته بود , یه مدل دیگه هم آورده بود که با lcd بودش
        قیمتاش هم فکر میکنم 270 و 450 بود :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X