اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد SQL

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد SQL

سلام؛
    کسی از دوستان میدونه که SQL server 2000 با SQL server 2005 چقدر فرق داره؟ میخوام بدونم اگه یک نفر بلد باشه با 2000 کار کنه، میتونه به راحتی با 2005 کار کنه یا نه؟ آخه من الان 2000 رو دارم، اگه اینو یاد بگیرم میتونم با 2005 یا 2008هم کار کنم؟
    یه سوال دیگه: کدوم ورژن SQL روی ویندوز سون 64 بیتی نصب میشه؟

پاسخ : سوال در مورد SQL

لطفا جواب بدید، خیلی حیاتیه :cry2:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FMFM
      کسی از دوستان میدونه که SQL server 2000 با SQL server 2005 چقدر فرق داره؟
      2005 خوب امکانات و قدرت بیشتری داره!

نوشته اصلی توسط FMFM
      میخوام بدونم اگه یک نفر بلد باشه با 2000 کار کنه، میتونه به راحتی با 2005 کار کنه یا نه؟ آخه من الان 2000 رو دارم، اگه اینو یاد بگیرم میتونم با 2005 یا 2008هم کار کنم؟
      صد البته که میتونی! من قبلا با 2000 کار میکردم، بعدش به راحتی رفتم سراغ 2005

نوشته اصلی توسط FMFM
      یه سوال دیگه: کدوم ورژن SQL روی ویندوز سون 64 بیتی نصب میشه؟
      نمیدونم ولی 2005 و 2008 باید نصب بشن! امتحان کن!

موفق باشید.
      http://ceworld.ir/images/ads/dornablogcom_ads.gif

دیدگاه

یکی از امکانات مهم 2005 اینه که میتونی مدول های .net رو توش قرار بدی و روالهاشو تقریبا مثل سیستم روتین ها فراخوانی کنی. اهمیت این موضوع اونجایی خودش رو نشون میده که مثلا یکی توی یک جدول چیزی مینویسه و جنابعالی میخوای بدون ایجاد ارتباط مستقیم با برنامه اول از تغییرات اون جدول خبردار بشی. در 2005 فقط کافیه یک مکانیسم مثلا از طریق کار با سوکت تعریف کنی. روالش رو در یک dll قرار بدی و روتین مربوطه رو در trigger مربوط به record insertion اون جدول فراخوانی کنی. کاری که عملا در 2000 اگر نگیم نشدنی خیلی سخت بود.

مضاف بر اون برو سر وقتش اگر بهش احتیاج داری باید از یک جایی و یک وقتی شروع کنی. هر چه زودتر بهتر.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza_agha
          یکی از امکانات مهم 2005 اینه که میتونی مدول های .net رو توش قرار بدی و روالهاشو تقریبا مثل سیستم روتین ها فراخوانی کنی. اهمیت این موضوع اونجایی خودش رو نشون میده که مثلا یکی توی یک جدول چیزی مینویسه و جنابعالی میخوای بدون ایجاد ارتباط مستقیم با برنامه اول از تغییرات اون جدول خبردار بشی. در 2005 فقط کافیه یک مکانیسم مثلا از طریق کار با سوکت تعریف کنی. روالش رو در یک dll قرار بدی و روتین مربوطه رو در trigger مربوط به record insertion اون جدول فراخوانی کنی. کاری که عملا در 2000 اگر نگیم نشدنی خیلی سخت بود.

مضاف بر اون برو سر وقتش اگر بهش احتیاج داری باید از یک جایی و یک وقتی شروع کنی. هر چه زودتر بهتر.
          خیلی ممنون از راهنماییتونsql 2008 رو شروع کردم.امیدوارم با خوندن کتاب از پسش بر بیام!!! بازم ممنون :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X