اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معافیت سربازی برای جبهه پدر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معافیت سربازی برای جبهه پدر

سلام

از دوستان کسی اطلاع داره که اگر فردی دانشجو باشه و سابقه جبهه پدرس میتونه معافیت بگیریه یا باید درسش تموم بشه بعد؟
    صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

پاسخ : معافیت سربازی برای جبهه پدر

:NO:
    بله میشه چون الان دوره آموزشی حذف شده برای اونا که می خواند معاف بشند هر وقت بخوای میشه معاف شد فقط سابقه جبهه باید 30 باشه و به ازای هر درصد جانبازی 1 ماه حساب میشه

چار فرانسه نباش

دیدگاه

چه جوری باید سابقه جبهه رو در بیارم ؟

بعد کجا برم چی بگم ؟
      صدایی از قلب آذربایجان

دیدگاه

اول بگو پدرت کدوم ارگان بوده سپاه ارتش و .... ثانیا پدرت چند ماه جبهه داره -
        سابقه جبهه رو از ارگان مربوطه میگیره می نظام وظیفه تهران سازمان مرکزی بعد اونجا اگه تایید شده اون وقت کارتت 1 ماهه میاد در خونتون
        چار فرانسه نباش

دیدگاه

پدرم ارتش بود و بعدا باز خرید شده

پس آموزش حذف شه خیلی خوب میشه
          حالا کجا برم؟
          صدایی از قلب آذربایجان

دیدگاه

در رابطه با اینکه آموزشی حذف شده یا نه از نظام وظیفه بپرس!

آقا من رفتم واسه معافیت کفالت، یه پولی قشنگی دارن میکنن تو پاچمون!

تعرفه معافیت واسه فوق دیپلم 175000 تومان، لیسانس 250000 تومان، فوق لیسانس 500.000 تومان و دکنرا 1.000.000 تومان!

آخه آدم چی بگه؟!
            http://ceworld.ir/images/ads/dornablogcom_ads.gif

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behnam_kh2002
              در رابطه با اینکه آموزشی حذف شده یا نه از نظام وظیفه بپرس!

آقا من رفتم واسه معافیت کفالت، یه پولی قشنگی دارن میکنن تو پاچمون!

تعرفه معافیت واسه فوق دیپلم 175000 تومان، لیسانس 250000 تومان، فوق لیسانس 500.000 تومان و دکنرا 1.000.000 تومان!

آخه آدم چی بگه؟!
              میتونم بپرسم این تعرفه برای چیه؟ برای معافیت کفالت؟ مگه معافیت کفالت باید پولی ، چیزی بدی؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی مهری
                میتونم بپرسم این تعرفه برای چیه؟ برای معافیت کفالت؟ مگه معافیت کفالت باید پولی ، چیزی بدی؟
                والا خودمم نمیدونم واسه چیه؟! پول مفته! :angry:

نوشته بود واسه کفالت! واسه پزشکی هم یه سری عدد دیگه رقم کرده بود! پلیس +10 گفت که از برج 2 امسال این مد شده! (فکر کنم گفت از برج 2)

به هر حال پولیه که رفت تو پاچمون!

رفتم نظام وظیفه، از اونا هم پرسیدم گفتن بله عزیزم! پولو بده! گفتن که نیازی نیست الان این پول رو بریزی، هر وقت معاف شدی بریز به حساب!

دفترچه نظام وظیفه هم چاپ قدیمه و تو اون اگه نگاه کنین یه شماره حساب 90026 هست که نوشته واسه اداره اقتصاد و دارایی! این شماره حساب هم عوض شده و تو دفترچه نگفتن! سیبا شده الان!

بچه ها کسی میدونه چند روز بعد از ثبت در پلیس +10 واسه مدارک اولیه، تاریخ کمیسون واسش زده میشه؟!

در صورت معاف شدن، چقدر طول میشکه تا کارت برسه در خونه؟!
                http://ceworld.ir/images/ads/dornablogcom_ads.gif

دیدگاه

سلام خدمت دوستان محترم.تاپیک خوبی زدین.
                  منم یه سوال دارم و اون اینکه : پدر بنده در زمان جنگ در منطقه عملیاتی ( جزیره خارک ) بودن نزدیک به 21 تا 22 ماه اونجا خدمت کردن.
                  من دانشجوی کاردانی هستم که این ترم دیکه درسم تموم شده.راستش همین جوری موندم که برم خدمت یا اینکه درسمو ادامه بدم.
                  به نظر شما چطوری میشه فهمید که اصلا این منطقه ای که پدرم خدمت کرده منطقه عملیاتی بوده(پسر هم خدمتیش تونست از خدمتش کم کنه)یا نه؟
                  می خوام قبل از هر اقدامی مطمئن بشم که اگر مثلا قید کارشناسی رو بزنم می تونم کسری خدمت بگیرم یا نه ؟جایی هست که بشه سابقه خدمت پدر رو گرفت یا نه ؟
                  از اینکه وقت می ذارید و جواب می دید متشکرم.
                  برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...

دیدگاه

:NO:
                    برای معافیت دائم سابقه جبهه 30 به بالا باشه و یا 25 درصد جانبازی شما که پدرت 22 ماه جبهه داره 12 ماه کسری بهت می خوره و 6 ماه باید بری سربازی

برای گرفتن سابقه جبهه باید بدونی پدرت از کدوم نهاد به جبهه رفته ارتش سپاه بسیج و ... به همون نهاد مراجعه کن
                    چار فرانسه نباش

دیدگاه

سلام

بوی معاف شدن میاد :rolleyes:

اقا نزن توی صف این چه وضعشه

بگزریم
                      من بابام 24 ماه خدمت بوده که 6 ماهش رو اموزشی بوده اخه جزو نیرو های ویژه بوده ایا این شش ماه هم حساب میشه یا اینکه فقط 18 ماه حساب میکنن؟؟
                      انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
                      [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
                      http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen.HEX
                        من بابام 24 ماه خدمت بوده که 6 ماهش رو اموزشی بوده اخه جزو نیرو های ویژه بوده ایا این شش ماه هم حساب میشه یا اینکه فقط 18 ماه حساب میکنن؟؟
                        فکر نمیآ‌کنم آموزشی حساب بشه
                        پدر من کارت ایثارگری گرفته ،براش زدن 21 ماه ،آموزشی رو حساب نکردن.

دیدگاه

ولی از من میشنوین برین سربازی اینقدر نترسین...

سربازی تجربه ای هست که تا اَخر عمر کمکتون میکنه برای بهتر زندگی کردن.

پیوست:
                          هرچند که میدونم کسی گوش نمیکنه
                          آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
                          تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
                          آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
                          هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

نوشته اصلی توسط J0KER
                            ولی از من میشنوین برین سربازی اینقدر نترسین...

سربازی تجربه ای هست که تا اَخر عمر کمکتون میکنه برای بهتر زندگی کردن.

پیوست:
                            هرچند که میدونم کسی گوش نمیکنه
                            داداش، من 6 ماه از دوران دانشجویی رو تو یه دهاتی زندگی کردم که پادگان در مقابلش بهشته(یکی از دوستانی که رفته بود سربازی اینو گفت!) بقیه اش هم دسته کمی از اون 6 ماه نداره. خلاصه تو این مدت دهنم سرویس شد. 4سال جون کندیم ،2سال هم روش!

دیدگاه

آدم این تاپیک رو میخونه حسرت به دلش میشینه :cry2:
                              بابای من 63 سالشه و داداشم 34 سال
                              من میتونم معافیت کفالت بگیرم ولی داداشم نمیذاره....؟؟؟!!! میگه باید بری خدمت!!!!!! :sad: :cry2:
                              میدونید چطوری نمیذاره من معاف شم؟؟؟؟؟ ............ ازدواج نمیکنه!!!!! :cry2: :cry2: :cry2:
                              چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X