اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مقایسه بین dsp fpga و ti dsp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مقایسه بین dsp fpga و ti dsp

از اساتید محترم تقاضا دارم بنده حقیر و دوستان را در زمینه مقایسه بین dsp fpga و ti dsp
    راهنمایی فرماینده به زبونه ساده تر اقا واسه biosignal dsp کدوم بهتره

واسه پردازش تصاویر ژزشکی کدوم بهتره

با تشکر

کد HTML:
    <abbr=از عنوانی مناسب و مرتبط با موضوع تاپیک برای نامگذاری تاپیک خود استفاده نمایید .></abbr>
    نابرده رنج گنج ميسر نمي شود مزد آن گرفت جان برادر كه كار كرد !

پاسخ : مقایسه بین dsp fpga و ti dsp

ببخشید کسی نیست جواب بدهد؟
    من میخوام با dsp کار کنم و کارم بدجور به dsp گره خورده و هدفم فقط تولید دستگاه است(یعنی اصلا دانشجویی نیست)
    ti dsp یا fpga dsp ؟

دیدگاه

سلام. شما می تونید مقاله های DSP selection guide رو از سایت TI دانلود و استفاده کنید.
      غیر ممکن، غیر ممکن است !

دیدگاه

خوب کار با dsp های تگزاس یا آنالوگ دیوایس یا از این دست خیلی ساده تر از کار با fpga های dsp core هستش .قیمت دست اول خیلی کمتر از دسته ی دومه. پیاده سازی یه 2812 ساده روی Fpga نیاز به گیت ها ضرب کننده های زیادی داره که با fpga هایی با پکیج های غیر bga پیاده سازیش غیر ممکنه. برای همین معمولا برای پردازش سیگنال و کپچر دیتا از dsp وfpga در کنار هم استفاده میشه (دومی برای کپچر دیتا ) . اما اگر یکی دسترسی به fpga dsp core داره دیگه نیازی به dsp نداره.
        Gracias A La Vida
        [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
        http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
        زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

سلام
          من از سال آینده dsp fpga شروع میکنم میدونم که خیلی بحث سنگینی هست و حتی ممکنه چیپهاش به سختی گیر بیاد اما یک چیزی:
          این پکیج bga داره نگرانم میکنه چون میترسم بخوام چند تا مدار تست کنم و انوقت پکیج bga باشه و برای ساختش مشکل داشته باشم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X