ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
 1. #1
  2010/07/09
  15
  0

  معرفی موسسات غیر انتفاعی کشور

  سلام دوستان
  دوستانی که در موسسات غیرانتفاعی درس خوندند لطف کنن اطلاعاتی راجع به سطح علمی موسسه . امکانات موسسه مثل کلاسها- خوابگاه-سلف و... ارایه بدن تا یه بانک اطلاعاتی خوب درست بشه. :agree:
  ضمنا اینم بگین که موسسه کدوم قسمت شهر قرار گرفته و اجاره خونه اطراف بالاست؟
  «من ال دیه گو از فقیرنشین ویلافیوریتو بلند شدم و بربام دنیا فرود آمدم، اما خودم را گم نکردم. شلوار همیشگی ام را پوشیدم و به آنچه که مردم می خواستندعمل کردم.»
 2. #2
  2009/08/21
  305
  0

  پاسخ : معرفی موسسات غیر انتفاعی کشور

  سلام
  من الکترونیک
  غیر انتفاعی علامه محدث نوی
  امکانات خوابگاهی برای آقایان ندارد به طور کلی امکانات خوابگاهی خوبی ندارد
  .سطح علمی اساتید چه در زمینه تیوری و چه عملی در رشته خودم پایین هستش
  به طوری که بچه های این انجمن سطح سواد بالا تری دارند
 3. #3
  2006/12/02
  بندرانزلی
  2,478
  54

  پاسخ : معرفی موسسات غیر انتفاعی کشور

  موسسه آموزش عالي مهرآستان.(آستانه اشرفيه-گيلان)
  از نظر ساختمان و سلف در حد معمولي(نسبتا خوب).خوابگاه نداره. کادر علمي هم نه چندان خوب.(رشته الکترونيک)
  کارگاه و آزمايشگاه نداره و تمام آزمايشگاه ها در سايت و به صورت نرم افزاري انجام ميآ*شه!!
  ولي از لحاظ نظم در حد معجزه.از لحاظ نظم و ترتيب در حد معجزه:
  شروع کلاس ها قبل از پايان انتخاب واحد، ارائه(چپاندن!) واحد هاي اضافه و خارج از سيلابس به دانشجويان(البته بعد از گذارندن واحدها يا در واقع گرفتن پول اون واحدها، به طرز عجيبي اون درس از ليست دروس حذف ميآ*شه!). پاسخگويي در حد تيم ملي.
  نداشتن فضاي مناسب و کافي براي دانشجويان(دانشجويان در دانشگاه(ساختمان و حياط) جا نميآ*شن و حق موندن در بيرون دانشگاه رو هم ندارن وگرنه توسط پليس جمع ميآ*شن.)
  در کل خيلي خوب!!

  مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

  عضویت


 4. #4
  2010/07/09
  15
  0

  پاسخ : معرفی موسسات غیر انتفاعی کشور

  موسسه آموزش عالی غيرانتفاعی شهاب دانش (قم)

  موسسه آموزش عالی شهاب دانش به عنوان اولین موسسه آموزش عالی غیر دولتی در زمینه مهندسی در استان قم،با تلاش تعدادی از اساتید و دانشیاران دانشگاه صنعتی امیرکبیر،با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کار خود را در سال 1385 آغاز نموده است.

  هدف اصلی موسسه، ارایه آموزش عالی، در سطح دانشگاههای معتبر کشور و تربیت مهندسین کارا در زمینه های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات می باشد.
  درباره موسسه


  اعضای هیات موسس اعضای هیات امنا
  دکتر مهدی کرّاری دکتر جعفر میلی منفرد
  دکتر حسن طاهری دکتر سید حمید فتحی
  دکتر فرزاد توحید خواه دکتر سید محمد احدی
  دکتر جعفر ميلی منفرد دکتر حسن طاهری
  دکتر مهدی همایونپور دکتر ابوالقاسم راعی
  محمد حسین داودی دکتر محمد مهدی همایونپور
  محمد جواد موحدی حجه الاسلام محمد رضا حسینی
  حجت الاسلام حمید کاظمی

  گروه نرم افزار موسسه شامل گرایش های زیر می باشد :

  کاردانی نرم افزار
  کارشناسی ناپیوسته نرم افزار
  مهندسی نرم افزار


  نکاتی چند از طرف رياست دانشگاه به
  دانشجويان در موسسه آموزش عالی شهاب دانش
  دانشجوي عزيز دانشگاه شهاب دانش
  با سلام
  ضمن خير مقدم و آرزوی توفيق برای کليه دانشجويان اين موسسه، فرصت را مغتنم شمرده، مطالبی که لازم است دانشجويان عزيز بدانند دراين مختصر اشاره ميکنم:
  الف- امور کلی:
  1- اين موسسه توسط تعدادی از اساتيد دانشکده برق وکامپيوتر دانشگاه صنعتی اميرکبير (با مرتبه علمی دانشيار به بالا) تاسيس شده است. هدف اصلی تشکيل اين موسسه ايجاد يک موسسه با کيفيت عالی درسطح دانشگاه های خوب کشور و درنهايت ايجاد دانشگاهی شبيه دانشگاه صنعتی اميرکبير ميباشد؛ تا بتواند فارغ التحصيلانی کارا در امور صنعتی کشور و توانا در ادامه تحصيل (درداخل ويا خارج از کشور) داشته باشد. اميد است شما بعنوان محوری ترين عنصر دانشگاه (دانشجو) با درس خواندن ونظم، تمام تلاش خود را درکمک به اين هدف عالی بنماييد.
  2- خوشبختانه اين موسسه جايگاه ويژه وخاصی در بين دانشگاه های غيرانتفاعی دارد. دراين راستا با توجه به اينکه اکثر اساتيد موسسه از تهران و بعضی از دانشگاه های خوب کشور هستند (مثل پروفسور عابدی،...) جو غالب مردمی اين است که کيفيت تحصيلی در اين موسسه در سطح بسيار خوبی است. نکته ديگر اينکه مسئولين وزارتی و اتحاديه موسسات غيرانتفاعی بارها اين موسسه را از افتخارات خود اعلان نموده اند. از جمله موفقيتهای ديگر اين است که در مسابقات برنامه نويسی استان قم در دوسال متوالی دانشجويان اين موسسه اول شده اند و درسال 86 در بين دانشگاه های خوب کشور بعد از شريف، تهران، اميرکبير،.... رتبه چهاردهم را در مسابقات برنامه نويسی کشوری بدست آورد که موفقيت نسبی خوبی برای موسسه نوپای ما به حساب مي آید. در سال گذشته نيز رتبه های خوبی در کنکور کارشناسی ارشد توسط فارغ التحصيلان اين موسسه بدست آمد.
  3- شهريه موسسه (تقريبا سالی هفت مليون ريال) بسيار پايين تر از مدارس پيش دانشگاهی، دانشگاه آزاد (تقريبا نصف) و بودجه سرانه ايست که دولت به دانشگاه های دولتی بابت يک دانشجو مي پردازد (حدود يک پنجم). و هيچ کمک مالی از طرف دولت به موسسه پرداخت نميگردد. درعين اين محدوديت بسيار اساسی موسسه قدمهای بزرگی درجهت ارتقا کيفيت آموزشی وايجاد آزمايشگاه های مختلف در سال قبل برداشته است واميد است آزمايشگاه هاي جديدی نيز درسالهای آينده ايجاد گردند.
  4- همانطور که بارها اعلام شده است انتقال از اين موسسه به ديگر موسسات ممنوع است. باز تاکيد ميگردد که وقت خود ومسئولين را با اصرار بيمورد دراين موارد تلف ننماييد.
  5- از دانشجويان گرامی درخواست ميشود تا از سايت کامپيوتری و اينترنت فقط در امور آموزشی وانجام پروژه های درسی استفاده نمايند.
  6- از شما دانشجويان گرامی خواهشمند است درجهت تکميل و ارتقاء کتابخانه با خريد کتابهای مختلف (بعد از هماهنگی با مديريت پژوهشی) و يا درخواست کتابهای مورد نياز ما را درجهت تکميل آن مخصوصا با کتابهايي که مناسب رشته شماست ياری نماييد. تعداد زيادی کتاب نيز بصورت pdf در موسسه موجود است.
  7- مرجع تصميم گيری برای امور آموزشی؛ روسای محترم گروه ها ومدير آموزش و مرجع تصميم گيری در مورد امور مالی و دانشجويي معاونت مالی اداری و دانشجويي ميباشد. برای جلوگيری از برخوردهای متفاوت با درخواستهای مشابه رئيس موسسه فقط ميتواند درخواستهای شما را به مديران ذيربط برای تصميم گيری ارجاع دهد تا طبق مقررات تصويب شده در شوراهای آموزشی و موسسه بررسی شوند. لذا لزومی به طرح مسائل بصورت مستقيم با رئيس موسسه وجود ندارد. عليرغم اين موضوع چنانچه اصرار به طرح موضوعی خاص مستقيما با رئيس موسسه را داريد، ميتوانيد آنرا بصورت کتبی به دفتر موسسه تحويل دهيد و با گرفتن شماره جواب آنرا پيگيری نماييد و يا از طريق ايميل ( info@shahabdanesh.ac.ir ) موضوع را با رئيس موسسه درميان بگذاريد و يا در صورت نياز و درموارد بسيار خاص در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 10 الی 11 برای ملاقات حضوری با رئيس موسسه (با وقت تعيين شده قبلی) به دفتر رياست مراجعه نمايند.
  8- بدينوسيله يادآوری ميگردد که در روز ثبت نام از کليه دانشجويان تعهد گرفته شده است که کليه اطلاعات ارائه شده توسط دانشجو به موسسه وسازمان سنجش درست است. لازم به توضيح است که در زمان صدور تاييديه تحصيلی توسط وزارت علوم (که ممکن است سالها بعد از فراغت از تحصيل شما باشد) کليه اطلاعات شما (اعم از مشخصات شناسنامه ای، معدل، زمان فراغت از تحصيل مقطع قبلی که بايد حداکثر تا 31 شهريور باشد، سهميه پذيرش در ليست سازمان سنجش و....) مجدد و با دقت کامل مرور ميگردد. در صورتی که با اطلاعات نادرست به تحصيل ادامه داده باشيد وحتی مدرک فراغت از تحصيل از موسسه گرفته باشيد، آن مدرک توسط وزارت علوم تاييد نخواهد شد و چندسال از عمر وتحصيل شما هدر خواهد رفت. خواهشمند است جهت جلوگيری از مشکلات احتمالی بعدی و جلوگيری از اتلاف وقت خود هرگونه تناقض و مشکلی در مدارک شما وجود دارد که شما از آن گاهيد (حتی اگر کارشناس موسسه بدليل شلوغی روز ثبت نام متوجه آن نشده باشد) به سرعت آن را با آموزش درميان بگذاريد تا شايد راه حلی برای آن پيدا شود. بدانيد انجام ثبت نام شما دراين موسسه و حتی گرفتن برگه فراغت از تحصيل از موسسه الزامی برای وزارت علوم ودانشگاه منتخب استان برای صدور تاييديه تحصيلی ايجاد نميکند. با توجه به تعهدی که در وقت ثبت نام داده ايد مسئوليت مشکلات ناشی از آن بعهده خودتان است.
  ب- امور آموزشی:
  9- سخت گيری درمقررات آموزشی از محورهای اساسی وراهبردی موسسه درجهت ارتقاء آموزشی است. دانشجو ميتواند با عذر موجه سه جلسه غيبت داشته باشد ولی غيبت بيش از اين مقدار تحت هيچ شرايطی توجيه پذيرنيست. درصورتی که غيبت بيش از اين مقدار، موجه نباشد نمره صفر درليست نمرات درج ميگردد؛ اگر موجه باشد درس حذف ميشود.
  10- هرچند عدم انعطاف مديريت آموزش در برآوردن بعضی درخواستهای دانشجويي شايد بيرحمانه بنظر برسد ولی اين قطعا بهتر از ايجاد توقعات نابجا و بينظمی است که بعضی انعطاف های آموزشی دربين دانشجويان ايجاد مينمايد. تجربه نشان ميدهد کوچکترين انعطاف برای حل مشکل يک دانشجو وانعکاس آن دربين دانشجويان، انتظارات بسيار بزرگ وغيرمنطقی بين دانشجويان ايجاد مينمايد.
  11- تاخير درحضور درسرکلاس، بينظمی، صحبت بايکديگر، بردن موبايل روشن در سرکلاس نيز از مسائلی است که مسئولين موسسه نميتوانند از آن براحتی بگذرند. چنانچه گزارشی دراين مورد به آموزش برسد با دانشجوي خاطی برخورد جدی صورت ميگيرد. شکايت کتبی استاد موضوع را قابل طرح در کميته انضباطی ميکند. اين برخورد جدی درجهت دفاع از حقوق ساير دانشجويان وحقی که آنها برای استفاده از کلاس و استاد دارند صورت ميگيرد.
  12- متاسفانه تجربه نشان ميدهد که دانشجويان (مخصوصا دانشجويان دوره کاردانی) که سدکنکور را رد کرده اند، به غلط احساس ميکنند که در دانشگاه نبايد مثل سابق درس بخوانند. اين موضوع دليل عمده افت تحصيلی بسياری از دانشجويان در ترم اول (دراين موسسه وساير دانشگاه ها) ميشود. اين توهم غلط باعث مشروط شدن (معدل زير دوازده) تعداد زيادی از دانشجويان کاردانی در سال گذشته شد (طبق آيين نامه دو ترم مشروطی معادل با اخراج دانشجوست). خواهشمند است از ابتدای ترم تلاش نماييد و درسها را برای آخر ترم نگذاريد تا اين مشکل گريبانگير شما نشود. مسئولين موسسه با دانشجويانی که وقت تلف ميکنند ودرس نميخوانند هيچگونه مسامحه ای نميکنند وطبق مقررات عمل مينمايند. بديهی است مشکلات خانوادگی (هرچند سنگين وواقعی) و کارکردن وديگر عذرهای مشابه نميتواند توجيهی برای درخواست نمره اضافی خارج از مقررات آموزشی باشد.
  13- هرچند که تلاش شده است از بهترين اساتيد در دسترس برای تدريس استفاده شود ولی تجربه نشان ميدهد که دانشجويان هميشه نسبت به کيفيت تدريس بعضی از اساتيد خود اعتراض دارند. اين موضوع يک مطلب فراگير درتمام دانشگاه ها (ازجمله دانشگاه های بسيار خوب کشور مثل دانشگاه صنعتی اميرکبير ) مبياشد. زيرا دانشجويان اساتيد را باهم مقايسه ميکنند و قطعا در رده بندی ذهنی خود بعضی را در انتهای ليست کيفی خود قرار ميدهند. هرچند که مسئولين موسسه نسبت به اينگونه نظرات بي تفاوت نيستند و نسبت به اصلاح سيستم تدريس آموزشی درحد امکان برای بهره وری بهتر تلاش ميکنند ولی نقطه نظرات شما فقط ميتواند راهنمايي برای استفاده کردن ويا استفاده نکردن از استاد مربوطه درترم بعد باشد. تجربه نشان ميدهد که هرگونه جابجايي استاد درترم جاری تبعات منفی زيادی دارد و درکل بضرر دانشجويان است. پس بهتر است نقطه نظرات در فرم های ارزيابی اساتيد( که چند هفته به انتهای ترم توزيع ميگردد) منعکس گردد. ايجاد ارتباط دوستانه ومحترمانه شما دانشجويان با استاد واستفاده از پتانسيل بالاي اکثر اساتيد ميتواند کمک بزرگی در ارتقا کيفی آموزشی داشته باشد.
  ج- امور حراست و انتظامات:
  14- رعايت نظم وشئونات اسلامی در سطح موسسه از ديگر مسائل اساسی است که دانشجويان بايد به آن توجه جدی مبذول نمايند. مخصوصا اينکه اين موسسه درشهر مذهبی ومقدس قم دائر است. اين موضوع اهميت مطلب را دوچندان ميکند. متاسفانه تعدادی از دانشجويان که برای اولين بار محيط مختلط آموزشی را تجربه ميکنند با محورهای اساسی نحوه رفتار دراينگونه موسسات آشنا نيستند. همچنين بعضی از دانشجويان قداست محيط های علمی و دانشگاهی وتفاوت محيط دانشگاه را با محيط های ديگر (مثلا خيابانهای بزرگ تهران) نميدانند ولباس، آرايش و رفتارشان مناسب يک محيط علمی نيست. رعايت قوانين ومقررات موسسه در اطراف موسسه و در شهر مقدس قم، سرويس و خوابگاه ها نيز از ضروريات است. رعايت حجاب کامل پوشش اسلامی و نداشتن آرايش برای خانمها ولباس وموی مناسب محيط علمی برای آقايان از الزامات است. دراين راستا لازم است دانشجويان به اطلاعيه های کميته انضباطی توجه کافی مبذول دارند.
  15- متاسفانه تعدادی معدود درهرمحيطی هستند که هنجار شکنی ميکنند. با اينگونه دانشجويان طبق مقررات انضباطی دانشگاه ها برخورد جدی وبدون مسامحه صورت خواهد گرفت. رای کميته انضباطی ميتواند از ساده ترين برخورد (يعنی اخطار شفاهی وکتبي) تا شديدترين برخورد يعنی محروميت يک ترم ، دوترم، اخراج و يا حتی محروميت از ادامه تحصيل در کليه دانشگاه های کشور باشد. عدم رعايت مقررات دانشگاه، رعايت نکردن حجاب کامل، برخورد نامناسب با ديگر دانشجويان، اهانت به اساتيد ومسئولين، سرقت از اموال ديگر دانشجويان، تقلب درامتحان از مصاديق هنجار شکنی است که در کميته انضباطی قابل پيگيری است. جريمه تقلب طبق آئين نامه درج نمره 0.25 در درس مربوطه است که جبران آن بسيار مشکل است. با توجه با برخورد جدی مسئولين برگزاری امتحانات با مسئله تقلب خواهشمند است دراينمورد به نکات اشاره شده در اطلاعيه های مربوط به امتحان کاملا توجه نماييد.
  16- برای جلوگيری از ايجاد مشکلات احتمالی وراهنمايي دانشجويان، واحد حراست راه اندازی شده است. از دانشجويان گرامی درخواست ميشود که با اين واحد کمال همکاری را بنمايند وبه اخطارهای شفاهی ايشان توجه نمايند. عدم توجه به اخطارهای شفاهی مکرر وشکايت کتبی ايشان موضوع رابه کميته انضباطی ميکشاند که اميد است با همکاری شما عزيزان اين اتفاق نيفتد. درسال گذشته همکاری خوب دانشجويان وتوجه جدی به تذکرات شفاهی باعث شد که وضعيت مطلوبی داشته باشيم. اميد است اين همکاری درسال جاری نيز ادامه يابد. قبل از اينکه به شما تذکر کتبی داده شود به تذکرات شفاهی اهميت دهيد. قبل از اينکه به کميته انضباطی معرفی شويد به تذکرات کتبی اهميت دهيد. قبل از اينکه رای صادره از سوی کميته انضباطی در پرونده شما درج شود (که برای شما بعد از تحصيل نيز ممکن است مشکل ايجاد نمايد) به تذکرات شفاهی و کتبی کميته انضباطی اهميت بدهيد. قبل از تعليق ويا اخراج به احکام صادره از سوی کميته انضباطی اهميت بدهيد.
  د- امور فرهنگی:
  17- از کليه دانشجويان درخواست ميگردد ضمن شرکت در نماز جماعت، با مدير امور فرهنگی موسسه نيز همکاري لازم را بنمايند. اين موسسه از تشکيل کانونهای فرهنگی تحت نظارت ايشان استقبال مينمايد. شما ميتوانيد تمام مشکلات خود (حتی مشکلات خانوادگی، مسائل مذهبی، مسائل روحی) را با ايشان بعنوان مشاور دانشجويي مطرح نماييد.
  18- اين موسسه از کليه فعاليتهای دانشجويي اعم از شوراهای صنفی ، کميته های علمی، کانونهای فرهنگی، فعاليتهای فوق برنامه، کانونهای ورزشی، نشريات دانشجويي و غيره استقبال مينمايد. ولی تاکيد مينمايد هرگونه فعاليت بايد درچارچوب آئين نامه های مصوب باشد و اعضای فعال مرکزی حتما از طريق انتخابات آزاد انتخاب شوند. برای گاهی از آئين نامه های شوراهای صنفی وفرهنگی به مدير امور فرهنگی وفوق برنامه به معاونت دانشجويي فرهنگی و برای تشکيل انجمنهای علمی به مدير پژوهش مراجعه نماييد.
  د- امور دانشجويي:
  19- طبق آنچه در دفترچه کنکور آمده است (وشما با علم به اين موضوع اين موسسه را انتخاب کرده ايد) اين موسسه هيچ گونه تعهدی درقبال مسائل رفاهی دانشجويي (سرويس، خوابگاه، سلف سرويس) ندارد. ميزان شهريه پايين موسسات غير انتفاعی بر همين اساس (عدم تعهد به مسائل رفاهی) محاسبه شده که بسيار پايين تر از دانشگاه آزاد و دانشگاه های دولتی است. موسسه نيز نميتواند ونبايد از محل شهريه برای مسائل رفاهی هزينه نمايد. ولی جهت رفاه شما دانشجويان عزيز (عليرغم مشکلات اجرايي بسيار بالا و نبودن هيچگونه منافع مالی برای موسسه)، موسسه درجهت ايجاد سرويس ، خوابگاه و دادن يک وعده غذا (نهار) تلاش نموده است.
  20- تجربه نشان ميدهد که دانشجويان عليرغم انتظار بالا از کيفيت غذا، حاضر به هزينه نمودن زياد دراينگونه موارد نيستند. متاسفانه به همين دليل (آماده نبودن دانشجويان برای هزينه کردن ) و همچنين اينکه سهميه مواد غذايي که از طرف صندوق رفاه دانشجويي به موسسه اختصاص پيدا ميکند هم از نظر کمی و هم از نظر کيفی (مثلا نوع برنج) بسيار پايين است، موسسه نميتواند کار با کيفيت ومناسب، آنطور که شايسته شما دانشجويان است، ارائه نمايد. لذا مسئولين موسسه اميدوارند که اين نوع سرويسها بصورت خودگردان توسط خود دانشجويان اداره شوند تا خود هر طور که ميخواهند عمل کنند وبسته به هزينه ای که ميکنند خدمات دريافت نمايند. اگر حاضر به اينگونه همکاری نيستند خواهشمند است از اعتراضات بيمورد در مورد کيفيت غذا اکيدا خودداری نماييد زيرا ممکن است اينگونه اعتراضات گاهی بجا (که با توجه به محدوديتهای فوق قابل بررسی نيستند)، منجر به تعطيلی سلف سرويس بشود.
  21- اين موسسه تمام تلاش خود را برای استفاده از امکانات صندوق رفاه دانشجويان برای دانشجويان اين موسسه مينمايد. دانشجويان اين موسسه بيمه حوادث خواهند شد. جزئيات بيشتر در مورد وام شهريه و بيمه درمانی در اطلاعيه های جداگانه ای توسط معاونت محترم دانشجويي اعلام خواهد شد. مسئولين موسسه آماده شنيدن نقطه نظرات شما در جهت بهبود کار هستند. اميد است با همت شما دانشجويان گرامي بتوانيم يک دانشگاه صنعتی با کيفيت بالا را دراين موسسه پايه گذاری کنيم وبا حل مسائل جانبی، فقط به ارتقاء کيفيت تحصيلی بيانديشيم.
  پروفسور مهدی کراری رئيس موسسه
  http://ele.aut.ac.ir/~karrari
  http://www.aut.ac.ir/karrari
  Email: karrari@aut.ac.ir
  آدرس : قم - بلوار امین - بعد از پمپ بنزین - کوچه شماره 63 مجتمع خاتم الانبیا، موسسه غیر انتفاعی-غیر دولتی شهاب دانش
  آدرس سایت : http://shahabdanesh.ac.ir
  «من ال دیه گو از فقیرنشین ویلافیوریتو بلند شدم و بربام دنیا فرود آمدم، اما خودم را گم نکردم. شلوار همیشگی ام را پوشیدم و به آنچه که مردم می خواستندعمل کردم.»
 5. #5
  2010/07/09
  15
  0

  پاسخ : معرفی موسسات غیر انتفاعی کشور

  دانشگاه پیام یکی از دانشگاهآ*های ناسودبر (غیرانتفاعی) ایرانی است که در شهرستان گلپایگان در استان اصفهان قرار دارد.
  این موسسه در سال ۱۳84 تأسیس شده، و هم اکنون بیش از 2000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند. موسسه پیام به دو بخش (دانشگاه قدیم و ساختمان جدید) تقسیم شده است که دانشگاه قدیم در شهر گلپایگان و ساختمان که در کلیومتر 2 جاده خمین قرار دارد. و دارای خوابگاه خودگردان اختصاصی نیز هست.


  == تاسیس دانشگاه ==
  دانشگاه پیام در سال 1384 در گلپایگان به دست دکنر ابراهیمی ساخته و افتتاح شد . پذیرش دانشجو در این دانشگاه مانند سایر دانشگاهآ*ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق آزمون سراسری صورت میآ*پذیرد. پذیرفته شدگان از مرحله ثبت نام تا مرحله فراغت از تحصیل از کلیه جهات آموزشی، دانشجویی، انضباطی، پرداخت شهریه تابع مقررات مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هستند.
  این موسسه هم اکنون به مدیریت دکتر منصور معظمی هدایت می شود.

  == هیئت موسس==
  * نام------------------------رشته تحصیلی-----------------------سمت
  * 1 -دکتر منصور معظمی-------------------مدیریت استراتژیک-----------عضو هیئت موسس (رئیس فعلی موسسه)
  * 2 -دکتر ابراهیم ابراهیمی--------------مهندسی کشاورزی،-----------عضو هیئت موسس
  * 3 -مهندس حسین حاج نوروزی-------------مدیریت--------------------عضو هیئت موسس
  * 4 -مهندس حسین لوایی------------------مهندسی برق----------------عضو هیئت موسس
  * 6 -دکتر فردوس آقاگل زاده--------------زبان شناسی----------------عضو هیئت موسس
  * 7 -دکتر احسان جمالی--------------------آمار----------------------عضو هیئت موسس
  * 8 -مهندس صدیقه ابراهیمی--------------آمار----------------------عضو هیئت موسس
  * 9 -دکتر محمد علی ابراهیمی (متوفی)------قلب و عروق----------------عضو هیئت موسس

  == رشتهآ*های دانشگاه ==
  * مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) (کارشناسی )
  * مدیریت بازرگانی (کارشناسی )
  * فنی برق (قدرت ) (کاردانی )
  * فنی برق (مخابرات ) (کاردانی )
  * علمی و کاربردی کامپبوتر (نرم افزار ) (کاردانی )
  * معماری (کاردانی )
  * حسابداری (کاردانی )
  * مدیریت بازرگانی (کاردانی )
  * مهندسی تکنولوژی کنترل (ابزار دقیق )(کارشناسی ناپیوسته)
  * مهندسی تکنولوژی برق (شبکه توزیع و انتقال)(کارشناسی ناپیوسته)
  * مهندسی تکنولوژی برق (قدرت )(کارشناسی ناپیوسته)
  * مهندسی تکنولوژی کامپیوتر (نرم افزار )(کارشناسی ناپیوسته)
  * مهندسی تکنولوژی کامپیوتر (سخت افزار )(کارشناسی ناپیوسته)
  * مهندسی تکنولوژی الکترونیک (کارشناسی ناپیوسته)
  * مهندسی تکنولوژی کنترل (ساخت و تولید )(کارشناسی ناپیوسته)

  فنی و حرفه ای

  * الکترونیک-برق صنعتی
  * نقشه کشی معماری-معماری

  ==سیــــــدا==
  هم اکنون موسسه پیام به سیستم الکترونیک دانشگاهی (سیدا) پیوسته است که از طریق آن تمامی دانشجویان کشور می توانند با دانشگاه خود به صورت جامع در ارتباط باشند.
  ==گهی جذب دانشجو==
  موسسه آموزش عالی پیام گلپایگان با توجه به داشتن اعضای هیئت علمی مجرب و اساتید برجسته دانشگاههای معتبر کشور با داشتن امکانات زیر:
  -فضای آموزشی به مساحت 5000 متر مکعب
  -خوابگاه(حتما بخش خوابگاه را مطالعه کنید)
  -اینترنت
  -کتابخانه
  -مجموعه رفاهی , بوفه, امکانات فوق برنامه و سرویس ایاب و ذهاب

  رشته و ظرفیت
  * مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) (کارشناسی ) 60نفر
  * مدیریت بازرگانی (کارشناسی ) 60نفر
  * فنی برق (قدرت ) (کاردانی ) 100نفر
  * فنی برق (مخابرات ) (کاردانی ) 100نفر
  * علمی و کاربردی کامپبوتر (نرم افزار ) (کاردانی ) 100نفر
  * معماری (کاردانی ) 100نفر
  * حسابداری (کاردانی ) 100نفر
  * مدیریت بازرگانی (کاردانی ) 100نفر
  * مهندسی تکنولوژی کنترل (ابزار دقیق )(کارشناسی ناپیوسته) 80نفر
  * مهندسی تکنولوژی برق (شبکه توزیع و انتقال)(کارشناسی ناپیوسته) 80نفر
  * مهندسی تکنولوژی برق (قدرت )(کارشناسی ناپیوسته) 80نفر
  * مهندسی تکنولوژی کامپیوتر (نرم افزار )(کارشناسی ناپیوسته) 80نفر
  * مهندسی تکنولوژی کامپیوتر (سخت افزار )(کارشناسی ناپیوسته) 80نفر
  * مهندسی تکنولوژی الکترونیک (کارشناسی ناپیوسته) 80نفر
  * مهندسی تکنولوژی کنترل (ساخت و تولید )(کارشناسی ناپیوسته) 80نفر

  فنی و حرفه ای

  * الکترونیک-برق صنعتی 100نفر
  * نقشه کشی معماری-معماری 100نفر
  ==خوابگاه عجیب==
  متاسفانه یکی از مشکلات دانشگاه واحد خوابگاههای دانشگاه است که طی چند سال خوابگاه در اختیار آقای ابراهیمی قرار داشت
  ((((پیشنهاد می شود در صورتی که مسئولیت خوابگاه تحت اختیار شخص ابراهیمی بود از گرفتن خوابگاه شدیدا اجتناب کنید))))
  هزینه خوابگاه در سال 1388
  مدت اجاره : دو ترم تحصیلی
  خوابگاه پسران : مکان گوگد کیلومت 5 گلپایگان
  ظرفیت:70 نفر
  اتاقها:
  4 نفره : 550 هزار تومان(30 هزار هزینه خسارت احتمالی!!!!)
  6 نفره : 530 هزار تومان(30 هزار هزینه خسارت احتمالی!!!!)
  8 نفره : 510 هزار تومان(30 هزار هزینه خسارت احتمالی!!!!)
  10نفره : 490 هزار تومان(30 هزار هزینه خسارت احتمالی!!!!)
  خوابگاه خواهران نیز به همین شکل با قیمتی بیشتر داده شد.
  == جستارهای وابسته ==
  * [http://www.gpu.ir وبآ*گاه رسمی موسسه]
  * [http://95.82.35.10 وبگاه موسسه در سیدا]

  ==منابع==
  آدرس سایت دانشگاه gpu.ir
  سیدا http://95.82.35.10/
  «من ال دیه گو از فقیرنشین ویلافیوریتو بلند شدم و بربام دنیا فرود آمدم، اما خودم را گم نکردم. شلوار همیشگی ام را پوشیدم و به آنچه که مردم می خواستندعمل کردم.»
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوعات مشابه

 1. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 2013/09/09, 21:03
 2. پاسخ: 18
  آخرين نوشته: 2012/06/09, 01:19
 3. ____ مدرک دانشگاههای غیر انتفاعی ؟
  توسط farhad_pouyanfar در انجمن دروس و مباحث دانشگاهي
  پاسخ: 14
  آخرين نوشته: 2009/11/03, 22:01
 4. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 2009/07/29, 22:36
 5. بهترین دانشگاه غیر انتفاعی
  توسط livelyboy در انجمن مباحث علمی عمومی
  پاسخ: 1
  آخرين نوشته: 2009/03/04, 21:26

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •