اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بلندگوی مناسب برای stk4392

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بلندگوی مناسب برای stk4392

با سلام به دوستان عزیز :
    چه بلندگویی برای 4392 پیشنهاد می نید که صدای خواننده و پخش موزیک را به طور هم زمان با کیفیتی خوب پخش کند
    با تشکر

پاسخ : بلندگوی مناسب برای stk4392

اگه منظورتون مارک خواصی هست که نداریم. ولی اگه نوعش رو میخواهید بلندگوی 8 اینچ و 8 اهم که البته اگه 6 اهم بتونی پیدا کنی نتیجه بهتری خواهید گرفت
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ashk
      اگه منظورتون مارک خواصی هست که نداریم. ولی اگه نوعش رو میخواهید بلندگوی 8 اینچ و 8 اهم که البته اگه 6 اهم بتونی پیدا کنی نتیجه بهتری خواهید گرفت
      سلام آقا اشک
      منظور شما بلندگوی فول رنج 8 اینچ هست ؟
      آیا میشه از ووفر هم استفاده کرد؟ از این جهت پرسیدم چون باند های اکتیو مثلا" مارک RCF از ووفر در داخل جعبه باند استفاده کرده است.

دیدگاه

محمد خان بنظر من اگه بتونی باند با باکس و درحقیقت FLUX SYSTEM بگیری که 100%بهتره،مطمئنا اگه بخای جعبه طراحی کنی به اندازه ای عوامل دخیل هستن که چیزی که از آب درمیاد ایده آل نیست،ولی درمورد نوعش بگم که ووفر واسه این آی سی خوبه بشرطی که ادامه رنج فرکانسی ووفر رو با میدرنج و تویتر پوشش بدی،فکر نکنم نیازی به بلنگو فعال باشه چون بقولا DAMPING FACTORمربوط به 4392 قابل قبوله،مگر که بخای فضای باز رو پوشش بدی و مهمتر از همه تو این انتخاب نظرم اینه سطح هزینه ای که واسش کنار گذاشتی رو مشخص کنی :agree:
        اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
        X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
        http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

دیدگاه

با سلام
          ساسان جان راستش من قبلا"یک باکس ساخته بودم اما تنها بر اساس ایده خودم بوده. چند روز پیش به پشت شهرداری رفته بودم و یک بلندگوی فول رنج 10 اینچ 30 وات واقعی دیدم که مناسب با این مدار 4392 بود و قیمت مناسب هم داشت. اما نخریدم چون فکر کردم شاید با هم مچ نشوند و نتونه صدای موزیک را به صورت خوب پخش کنه .
          اما باز هم موندم چه کار کنم؟

دیدگاه

آها!البته زیاد حساسیت رو مچ شدنش با هم نداشته باش،مهم امپدانسشه که اگه 8 باشه کیفیتش بهتر باهاش سازگاره،قدرت هم بیشتر باشه ضرری که نداره واسه یه امپ دیگه هم بکر میاد،ولی اکتیو یا فلوکس یا دوم و.....مشخصا مال توانای بالا و کیفیت های پایینترن که فکر نکنم شما راضی باشین کیفیتش بد باشه!؟
            یه پیشنهاد هم از طرف من داشته باش،من تو زمینه طراحی باکس خیلی سعی کردم مطلب بیاموزم ولی الن میگم،اگه باند با باکس فابریک و قیمت مناسب گیرت اومد شک نکن که خوبه،اگه بخای اول باند بگیری بعد طراحی جعبه باید طبق اون باند خاص باشه،که متاسفانه دیگه دیتاشیت باندها از شرکت ها کمتر درز پیدا میکنه
            که کار ایده آلی از ما بر بیاد
            اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن

دیدگاه

لطفا بگین منظورتون از دیتاشیت باند چیه (ما که تاحالا دیتاشیت قطعات رو شنیده بودیم ولی این یکی رو نه!)

دیدگاه

خوب من تحت لفظی منظورم نبود و کنایه ای ازcatalog specifiation و چیز هایی مشابه اینه،در خصوص تمام شرایط استفاده و گزینه های پیشنهادی و نکات مونتاژ و....که شاید دیده باشین،مختص باند هم نیست و بسیاری کالاها دارند ولی باندها چون رابطه تنگاتنگی با محیط دارن بیشتر تو این زمینه مطرح میشن و حتی تو این کاتالوگ ها آمپ یا شرکت تولیدی اون(نه فقط واسه تبلیغ بین شرکتی) و مثلا جنس چوب باکس و زاویه مناسب برای جهت گیری و حجم چیشنهادی باکس و....هم گفته میشه

دیدگاه

من منظور خاصی نداشتم،خوب شد یه چیزایی هم آموختیم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X