اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد تاسیس تالار ارزیابی و بازاریابی بروژه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد تاسیس تالار ارزیابی و بازاریابی بروژه

با سلام

با توجه به تعداد اعضای بالای انجمن و نیز وجود کاربرانی با تجربه همچنین بازدید زیاد مهمانان خوب پیشنهاد می کنم که یک تالاری با عنوان بازاریابی ترتیب داده بشه با مدیریت تعدادی از باتجربه ها که هر پروژه ای که به مرحله تولید و صنعت برسه را با وجود درخواست محقق آن ارزیابی و تایید کنند و در تالار با ترتیب خاصی معرفی بشه خوب ممکنه یکی از بازدید کنندگان همون سرمایه داری باشه که می تونه از همچین پروژه هایی حمایت و به مرحله تولید برسونه

کار دیگری که قبل از مرحله فوق این تالار می تونه انجام بده این هست که بعد از بررسی پروژه نسبت به قابل ثبت بودن اون مثلا بعنوان اختراع نظر داده بشه

پاسخ : پیشنهاد تاسیس تالار ارزیابی و بازاریابی بروژه

نوشته اصلی توسط جهرمی
    با سلام

با توجه به تعداد اعضای بالای انجمن و نیز وجود کاربرانی با تجربه همچنین بازدید زیاد مهمانان خوب پیشنهاد می کنم که یک تالاری با عنوان بازاریابی ترتیب داده بشه با مدیریت تعدادی از باتجربه ها که هر پروژه ای که به مرحله تولید و صنعت برسه را با وجود درخواست محقق آن ارزیابی و تایید کنند و در تالار با ترتیب خاصی معرفی بشه خوب ممکنه یکی از بازدید کنندگان همون سرمایه داری باشه که می تونه از همچین پروژه هایی حمایت و به مرحله تولید برسونه

کار دیگری که قبل از مرحله فوق این تالار می تونه انجام بده این هست که بعد از بررسی پروژه نسبت به قابل ثبت بودن اون مثلا بعنوان اختراع نظر داده بشه
    به نظرم سخته همچین چیزی تشکیل بشه و افراد سودجو سوءاستفاده نکنن ولی پیشنهاد خیلی قشنگیه.
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

خوب قرار نیست که مححق همچیزو بریزه رو دایره که.
      فقط کارایی و توجیه موجه اقتصادی برای صنعتی شدن کافیه
      تازه عکساشم می تونه شطرنجی کنه :biggrin:

دیدگاه

با توجه به تعداد اعضای بالای انجمن و نیز وجود کاربرانی با تجربه همچنین بازدید زیاد مهمانان خوب پیشنهاد می کنم که یک تالاری با عنوان بازاریابی ترتیب داده بشه
        سلام

به دلیل اینکه کل این موضوع بر خلاف قوانین هست متاسفانه نمیشه یک انجمن برای این کار در نظر گرفت.... ولی چند سال پیش در این بخش یک قسمت وجود داشت به نام "بازارچه برق و الکترونیک " که محیطی مانند سایت نیاز روز و این جور سایت ها رو داشت...فکر کنم اگر اون قسمت راه اندازی بشه جوابگوی این انجمن باشه...(البته با اوضاع الان فکر نکنم این کار انجام بشه :nerd

موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X