اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیستم هوشمند کولر آبی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سیستم هوشمند کولر آبی

من یک پروژه سیستم هوشمند کولر ابی دارم و نیازمند کمک هستم.با میکروکنترلر پروژه من انجام میشه .سه حالت برای سیستم هوشمند تعریف کردم.اول با دما دوم در یک بازه زمانی و سوم خود کاربر کولر را روشن و خاموش کند . برنامه دمایش را در بسکام نوشتم اما متاسفانه برنامه سایر موارد را نمی توانم بنویسم . استاد راهنمایم برای تایمرش پیشنهاد کرد از ای سی rtc استفاده کنم.ممنون میشم اگه در این پروژه کمکم کنید .

پاسخ : سیستم هوشمند کولر آبی

نوشته اصلی توسط farzane_h
    من یک پروژه سیستم هوشمند کولر ابی دارم و نیازمند کمک هستم.با میکروکنترلر پروژه من انجام میشه .سه حالت برای سیستم هوشمند تعریف کردم.اول با دما دوم در یک بازه زمانی و سوم خود کاربر کولر را روشن و خاموش کند . برنامه دمایش را در بسکام نوشتم اما متاسفانه برنامه سایر موارد را نمی توانم بنویسم . استاد راهنمایم برای تایمرش پیشنهاد کرد از ای سی rtc استفاده کنم.ممنون میشم اگه در این پروژه کمکم کنید .
    سلام
    با چه میکرویی کار می کنی ؟ برای قطع و وصل ولتاژ از چه قطعه ای استفاده می کنی ؟
    در هر صورت اولین کاری که می کنی سعی کن تمام برنامه رو بصورت زیر برنامه بنویسی تحت یه برنامه اصلی . مثلا اگه روی پورت یک ، عدد صفر داشتی برو به زیر برنامه TEMP اگه یک بود برو به AUTO و اگه دو بود برو به HAND .
    راستش می خواستم بیشتر راهنماییت کنم فقط مشکل اینجاست که من دقیقا نمی دونم مدارت به چه شکلی طراحی شده . اگه می تونی نقشه مدارت رو بزار تا اگه تونستم بیشتر راهنماییت کنم .
    امروز زندگی را آغاز کن !
    امروز مخاطره کن !
    امروز کاری کن !
    نگذار که به آرامی بمیری !
    پابلو نرودا

دیدگاه

با atmega16 . راستش مشکل من همینه که نمی تونم زیر برنامش بنویسم .برنامه تایمرش که اصلا نتونستم بنویسم و استادم گفت از ار تی سی استفاده کن با اونم تا حالا کار نکردم. اما برنامه دما و تحریک کلیدش رو نوشتم ولی جداست و برای تست تو پروتیوس خروجیم led میذارم چون نمی دونم پرتی که به کولر وصل میشه دقیقا سخت افزارش چیه. :sad:

دیدگاه

کسی نیست کمکم کنه؟؟ :sad: :sad:

دیدگاه

من کمکت می کنم. فقط برات کد می نویسم.
          ...............................................

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
          Ctrl+C , Ctrl+V
          .................................................. ....

دیدگاه

مشکل من همون کدشه بقیش خودم انجام میدم . ممنون میشم از لطفتون .

دیدگاه

سلام
              شما میتونید از زیر برنامه استفاده کنید
              مثلا در ابتدای برنامه یک حلقه بزارید که مثلا سه شرط رو بررسی کنه و هر وقت هر کدوم از شرطا برقرار شد به زیر برنامه
              اون شرط پرش کنه و بعد از پایان کار به حلقه اول یا حلقه اصلی برگرده
              برای قسمتی که توسط کاربر تنظیم میشه براتون یه پیشنهاد عالی دارم :bye

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X