اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای برنامه ریزی PIC 12C509

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای برنامه ریزی PIC 12C509

سلا م به همه دوستان عزیز. من از دوستان درخواست کمک و راهنمائی برای program کردن 12c509 دارم. البته فایل HEX رو دارم ولی نمیدونم با چه پروگرامر و با چه برنامه ای .
    ممنون میشم از راهنمائیتون .

پاسخ : کمک برای برنامه ریزی PIC 12C509

فرقی نداره . شما یه پروگرامر pic بخر . نرم افزار مخصوصش هم معمولا روش هست . اونجا فایل هگز رو بده و نوع آی سی و ... انتخاب کن و پروگرام کن .
    فقط حواست باشه این 12c509 یه بار پروگرام میشه . چند بار نمیشه این کارو کرد .
    به دلیل رعایت نکردن قوانین ، امضا ویرایش شد.

دیدگاه

لطف میکنی اسم یک IC programmer خوب بهم معرفی کنی و محلش که برم بخرم. در ضمن مدلی که ارزون ومقرون به صرفه باشه. از تطف و توجهتون سپاسگزارم.

دیدگاه

من با پروگزامر فلفل که مال شرکت ژوپین هست کار می کنم و با میکروهای 8 پایه مثل این مشکلی نداشتم تا حالا .
        فقط اگه می خوای ارزون داشته باشی می تونی خودت بسازی . تو همین سایت بگرد یه مدار بود که تقریبا میشه گفت همونی هست که ژوپین داره میزنه . خودت بسازی واست خیلی ارزون تر در میاد .

دیدگاه

لطف میکنی قیمتش رو برام بگی واینکه دقیقآ کجا می تونم بخرم. در ضمن پس از پروگرام کردن حرارت لحیم کاری بهش صدمهای نمی زنه؟

دیدگاه

قیمت دقیقی ندارم . تو شهرستان و تهران قیمت فرق داره . من 16000 هم دیدم . 12000 هم دیدم . فلفلمیکروهای 8 ، 18 ، 28 و 40 پایه + eeprom رو ساپورت می کنه .
            اگه تهرانی برو خیابون جمهوری ، پاساژ عباسیان یا امجد. می تونی گیر بیاری .

دیدگاه

پس اسم پروگرامر فلفل. برنامه نرم افزاریش رو هم روش بم می دن یا باید جداکانه بخرم. البته من همین پروگرامر رو میخرم تا اگه مشکلی داشتم بتونم از شما راهنمائی بگیرم اگه ممکنه . پروگرامرش ایرانیه یا خارجی؟

دیدگاه

ایرانی که نمیشه گفت . چون فقط شرکتش ایرانیه . اما تو نت یه سرچ کنی می تونی نقشه و ... این پروگرامر رو گیر بیاری .
                نرم افزارش هم ic-prog هست که پیدا هم نکردی میری از سایتش مجانی دانلود می کنی .
                این تاپیک رو یه نگاه بنداز :
                http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,3781.0.html
                این تقریبا همون پروگرامر فلفل هست .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X