اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل رنگ دات ماتریس من چیه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل رنگ دات ماتریس من چیه؟

سلام من 4 تا دات ماتریکس 8*8 با سایز 4سانت در 4سانت RG خریدم حالا میام استفاده کنم میبینم بریا روشن کردن چند تا پیکسل مشکلی توی رنگ نیست یعنی فرق بین نارنجی و سبز و قرمز مشخصه ولی میام همه پیکسل هارو روشن میکنم به نظر جریان به پیکسل های سبز نمیرسه و همشو قرمز میکشه به خاطر همین نمیتونم نارنجی بسازم میشه بگید مشکل چیه؟منبع تغذیه هم 5 ولت 2آمپر هست حساب کردم اگر هر کدوم از پیکسل ها با 3 ولت 45 میلی آمپر کار کنند اگر همزمان با هم روشن بشوند 23 آمپر جریان میکشند میشه بگید با بدترین طراحی و بد ترین حالت چه قدر جریان میکشه؟برای بافرش چی کار کنم با توجه به مشکل رنگ ها؟

پاسخ : مشکل رنگ دات ماتریس من چیه؟

بنام خدا
    با سلام
    نوشته اصلی توسط شهریار رجب زاده
    سلام من 4 تا دات ماتریکس 8*8 با سایز 4سانت در 4سانت RG خریدم حالا میام استفاده کنم میبینم بریا روشن کردن چند تا پیکسل مشکلی توی رنگ نیست یعنی فرق بین نارنجی و سبز و قرمز مشخصه ولی میام همه پیکسل هارو روشن میکنم به نظر جریان به پیکسل های سبز نمیرسه و همشو قرمز میکشه به خاطر همین نمیتونم نارنجی بسازم میشه بگید مشکل چیه؟منبع تغذیه هم 5 ولت 2آمپر هست حساب کردم اگر هر کدوم از پیکسل ها با 3 ولت 45 میلی آمپر کار کنند اگر همزمان با هم روشن بشوند 23 آمپر جریان میکشند میشه بگید با بدترین طراحی و بد ترین حالت چه قدر جریان میکشه؟برای بافرش چی کار کنم با توجه به مشکل رنگ ها؟
    جناب آقای رجب زاده گرامی

بصورت معمولی هم اگر هر دو ال ای دی قرمز و سبز را ( بوسیله 1 مقاومت ) روشن نمایید ، فقط ال ای دی قرمز روشن میشود . به همین علت ، باید هر کدام از ال ای دی های سبز ، و قرمز ، دارای مقاومتهای جداگانه باشند . در ماتریس 8*8 هم وضعیت به همین صورت میباشد .

با احترام
    89/5/14

دیدگاه

پاسخ : مشکل رنگ دات ماتریس من چیه؟

من با باتری تست کردم بدون مقاومت جواب داد ولی برای پیکسل زیاد نمیشه میتونم بپرسم نسبت مقاومت ها چند به چنده و برای بافرش باید چی کار کرد؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X