اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با تغذیه gps یا hmtr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با تغذیه gps یا hmtr

سلام
    من دیتای خروجی از یک ماژول gpsرو (tx)به rx یه ماوول مخابراتی hm-tr وصل کردم تا به کامپیوتر بفرسته ،حالا من
    برای تغذیه باطری 9 ولت و یک 7805 و یک رگولاتور 3.3 ولت برای تغذیه gps استفاده کردم یعنی ولتاژ 9 ولت به سر دو تا رگولاتور میره ،خوب حالا مشکل اینه که مدار خیلی زود باطری رو خالی میکنه، من حتی از دو تا باطری 3.7 ولتی متصل به هم لیتیوم یونی 2000 میلی استفاده کردم که 20 دقیقه ای مدار خاموش میشه و دیگه کار نمیکنه در حالی که ولتاژ رو سرش 1 ولت افت کرد
    حالا اگه کسی مشکل منو فهمیده جواب بده
    { خلاف قوانین - پاک شد }

پاسخ : مشکل با تغذیه gps یا hmtr

سلام
    میشه بگی از چه نوع مازول GPS استفاده میکنی و قطعاتی که تو مدارته حساب کن ببین چقدر جریان میکشه یا یه امپر متر سری کن با باطری ببین چقر جریان میکشه
    یه نکته دیگه شایدم باطری مشکل داره کافیه در هنگامی که مدار داره کار میکنه ببینی ولتازش چقدر افت میکنه

گفتی باطری که استفاده میکنی 2A/h هست فکر نکنم اینجوری باشه 700ma/h نیست؟
    ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

می دونی مشکل از کجاست ؟ مشکل ار ماژول Gps که مصرفش خیلی بالاست موقع دریافت اطلاعات 2 آمپر جریان می کشه باید تو دیتا شیت ماژول نگاه کنی و متناسب با اون باطری رو انتخاب کنی

دیدگاه

2 امپر لحظه ایی میکشه یا دائم ؟ فکر نکنم اینجوی باشه کا دائم 2 امپر بکشه
        حالا اگه فرستنده بود درست ولی دیتا یی که دریافت میکنه احتیاج به همچین جریانی نداره البته من دیتا شیتشو نخوندم شایدم حق با شما باشه ولی محض کنجکاوی عرض کردم :redface:
        ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X