اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد jlink

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد jlink

سلام من یه jlink خریدم ولی فقط یه کابل اداپتور داره به چه صورت میتونم به عنوان jtag ازش استفاده کنم وبه چه صورت به عنوان jflash ازش استفاده کنم کجای اموزش فارسی داره یا service manual فارسی که ازش استفاده کنم
    پاسخ : سوال در مورد jlink

سلام
    شما باید ارتباط بین جیلینک و میکرو رو برقرار کنین , بعد که داخله KEIL یا خوده نرم افزار KEIL برین هسته شناسایی میشه و میتونین دیباگ کنین
    اینجا هم یک راهنما فارسی کامل هستش:
    http://www.iranmicro.ir/j-link-231.html

دیدگاه

سلام اقای حسینی با تشکر خیلی زیاد از شما به خاطر اینکه دفعه قبل هم من یک پست دادم و شما در عرض نیم ساعت جوابم را دادید
      ولی اقای حسینی با یک ای سی فلش که روی مین بورد هست به چه صورت ارتباط بر قرار کنم

دیدگاه

سلام
        منظورتون از "آی سی فلش" NAND FLASH هستش؟ منظور از مادر برد چیه؟
        کلا بگین میخاین چی کار کنین که من راهنماییتون کنم

دیدگاه

میخواهم از یه ای سی که از موبایله کامل اطلاعات را بخوانم ام ای سی روی مینبورد خود موبایله چطور میتونم این کار را بکنم

دیدگاه

در ضمن ای سی multiple chip هست یعنی هم nor nand eeprom داره و هیچ دیتا شیتی هم توی اینترنت ازش نیست حتی توی گوگل اسمش هم که سرچ میکنی هیچ لینکی بهم نمیده

دیدگاه

سلام
              چیپ های توی موبایل معمولا دیتا شیت خاصی ندارن , چون فقط برای همون مدل از موبایل درست شدن و نیازی به دیتا شیت ندارن
              در ضمن jlink نمی تونه epprom یا nor flash ها رو پروگرم کنه , اگرم بخاین فقط چیپ های nand و nor رو پروگرم کنین باید از یه nand programmer یا یک پروگرمر یونیورسال استفاده کنین

دیدگاه

اقای حسینی توی ورژن جدیدش فلشهای nor nand هست جریان چیه

دیدگاه

خوب بستگی به جی لینک شما داره نسخه چند رو خریدید ؟ معمولا نسخه 7 در بازار هست - نسخه 8 هم تازگی ها در بازار ایران اومده ولی نسخه های بالاتری هم فکر کنم برای جیلینک باشه

احتمال در نسخه آخر قابلیت پروگرام nand هست و مال شما هم نسخه آخر نیست
                  البته توی سایت در مورد نسخه ها نگفته و نوشته J-Link Pro این قابلیت رو داره و یا J-Link J-Flash
                  لینک سایتش رو ببینید
                  http://www.segger.com/cms/jlink.html

دیدگاه

این jlink نسخه 8 هست
                    قابلیت پروگرام کردن nor nand داره ولی هنوز من تست نکردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X