اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست نرم افزار شبیه ساز مدار فرمان و قدرت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست نرم افزار شبیه ساز مدار فرمان و قدرت

با سلام خدمت همه
    من دنبال یه نرم افزار شبیه ساز قوی برای مدار فرمان و قدرت هستم نرم افزاری کی بشه باهاش به صورت کامل شبیه سازی کرد یه چیزی تویه مایه های پروتئوس الکترونیکیا نمیدونم اصلا همچین نرم افزاری برای قدرت هست یا نه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

پاسخ : درخواست نرم افزار شبیه ساز مدار فرمان و قدرت

نوشته اصلی توسط sobijoon
    با سلام خدمت همه
    من دنبال یه نرم افزار شبیه ساز قوی برای مدار فرمان و قدرت هستم نرم افزاری کی بشه باهاش به صورت کامل شبیه سازی کرد یه چیزی تویه مایه های پروتئوس الکترونیکیا نمیدونم اصلا همچین نرم افزاری برای قدرت هست یا نه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    این نرم افزار هست
    http://eshop.eca.ir/product_info.php?products_id=79

یه نرم افزار خیلی ساده و کم حجم هم هست اسمش یادم نمیاد ! اونم جالب بود

دیدگاه

دوست عزیز با تشکر ولی این نرم تخصصی مدار فرمان و قدرت نیست خودم با یه نرم افزار کم حجم و ساده کار کردم بودم ولی خیلی ضعیف بود و کامل نبود یه چیز خوب و کامل تویه مایه های پروتئوس میخوام البته اگه اصلا باشهافزار برای طراحی مکانیکی بیشتر کاربد داره و

دیدگاه

نر افزاری که هست خوبه من هم باش کار کردم جواب هم میده
        Automation Studio

تشکر یادت نره!
        تا نگاه میکنی وقت رفتن هست + ناگهان چه زود دیر میشود = تشکر یادت نره!

دیدگاه

با سلام
          من با نرم افزار festo کار کردم مدارات فرمان رو به راحتی شبیه سازی میکنه و نرم افزار eplan هم هست که اون مدارات فرمان و قدرت رو هم میتونه طراحی کنه
          و اگر هم فقط میخواید رسم کنید و نمیخواید شبیه سازی کنید
          میتونید از autocad electrical هم استفاده کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sobijoon
            با سلام خدمت همه
            همون طور که جناب فرهاد فرمودن نرم افزار festo برای شبیه سازی مدارات فرمان طراحی شده و حجمش هم حدود 23 مگ و توی اینترنت هم به طور رایگان موجوده
            معیب و مزایایی زیر رو داره
            1-مدار قدرت رو شبیه سازی نمیکنه
            2- اگه زبون FBD رو بلد باشی شبیه سازی plc رو هم در حد پایین میشه توش انجام داد
            3- بعضی از بلوک ها رو توی کتابخونه ش نداره و ساختن بلوک هم مشکل ه
            4- محیط گرافیکی ش پایین ه و ویرایش مدارات مشکله در عین حال کار کردن با هاش فوق العاده راحت ه
            پیشنهاد من هم برای تحلیل مدار فرمان همین نرم افزاره اسم کاملش هم ( FESTO FLUIDSIM )
            اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X