اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست همفکری برایانتخاب موضوع مقاله ( ISI )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست همفکری برایانتخاب موضوع مقاله ( ISI )

سلام
    من بالاخره بعد از ماه ها دوری از سایت و کلا اینترنت، دوباره موفق شدم آنلاین بشم. در حال حاضر به لطف طرح "بومی سازی خدمت سربازی" سازمان وظیفه عمومی، با کیلومتر ها فاصله از شهر محل سکونت که تهران باشه، در شهر سنندج مشغول گذروندن دوره خدمت مقدس (!) هستم. از اونجایی که اینجا شرایط خیلی مهیاست برای کار علمی و خیلی به ما لطف دارن (!) من به صرافت افتادم که از این همه وقت فراقت استفاده کنم و شروع به تهیه یه مقاله کنم که بعد ها اگر روم به دیوار خواستم واسه دیار فرنگ اپلای کنم، دست و بالم خالی نباشه. اما متاسفانه مشکلی که دارم اینه که موضوعی به ذهنم نمی رسه. مثلا نمی دونم در زمینه الکترونیک آنالوگ یا دیجیتال یا کنترل و ... روی چه مباحثی میشه کار کرد و به قول معروف حرف تازه ای زد. از طرفی اینجا فضای الهام بخش ناجا هم مزید بر علت شده تا به کل فراموش کنم چی خوندم تو این چند سال! اگه در زمینه برق قدرت بود میشد کاریش کرد.مخصوصا در زمینه خطوط انتقال که تا دلتون بخواد در مورد بهینه سازی چیزای مختلف شب و روز مقاله می نویسن! اما در زمینه الکترونیک ... :question:
    ممنون میشم اگه اساتید سایت و عزیزانی که تجربه ای در این باره دارن پیشنهاداتشون رو ارائه بدن.
    مرسی

پاسخ : درخواست همفکری برایانتخاب موضوع مقاله ( ISI )

شرمندم که به جز ابراز تاسف و همدردی کار دیگه ای ازم برنمیاد:(
    {خلاف قوانین - امضا ویرایش شد}

دیدگاه

خاک رو با آب مخلوط کن بگو به فناوری نانو در زمینه ی کشاورزی دست یافتی . هرکی هم گفت نشونم بده بگو نانو هستش یعنی 10 به توان منفی ... نمیشه دیدش!!! میری تو خبرا! از سربازی هم معاف میشی!

اما در مورد مقاله باید بگم هیشکی به هیشکی هست. من شخصا 5 تا از دوستام مقاله رو از IEEE گرفتند یکم دستکاریش کردند و یکم سلول خاکستری خرج کردند . با پینت(!) نتایج رو بهبود دادند و در نهایت همشون مقالاتشون در کنفرانس یا مجلات بین المللی پذیرفته شدند. البته اکثرا با ایمپکت فکتور 0.3 -0.4 اما یکیشون خیلی مثل اینکه با فوتوشاپ کار کرده بود تو کفرانس با ایمپکت 0.7 پذیرفته شد فقط 400 دلار ناقابل می خواست !
      خلاصه بهتره بری رو یه مقاله کار کنی .
      Gracias A La Vida
      [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
      http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
      زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پژوهان
        خاک رو با آب مخلوط کن بگو به فناوری نانو در زمینه ی کشاورزی دست یافتی . هرکی هم گفت نشونم بده بگو نانو هستش یعنی 10 به توان منفی ... نمیشه دیدش!!! میری تو خبرا! از سربازی هم معاف میشی!

اما در مورد مقاله باید بگم هیشکی به هیشکی هست. من شخصا 5 تا از دوستام مقاله رو از IEEE گرفتند یکم دستکاریش کردند و یکم سلول خاکستری خرج کردند . با پینت(!) نتایج رو بهبود دادند و در نهایت همشون مقالاتشون در کنفرانس یا مجلات بین المللی پذیرفته شدند. البته اکثرا با ایمپکت فکتور 0.3 -0.4 اما یکیشون خیلی مثل اینکه با فوتوشاپ کار کرده بود تو کفرانس با ایمپکت 0.7 پذیرفته شد فقط 400 دلار ناقابل می خواست !
        به این می گن ترویج فرهنگ کپی رایت !
        برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...

دیدگاه

سلام
          نوشته اصلی توسط پژوهان
          البته اکثرا با ایمپکت فکتور 0.3 -0.4 اما یکیشون خیلی مثل اینکه با فوتوشاپ کار کرده بود تو کفرانس با ایمپکت 0.7 پذیرفته شد فقط 400 دلار ناقابل می خواست !
          مگر این که تو این impact factor ها مقاله بشه اینطوری نوشت.
          تو این impact factor فقط به درد ایران(اون هم بعضی جاها) می خوره. نکته اش اینه که دانشگاه آزاد برای طرح های پژوهشی ژورنال زیر impact factor 1.5 رو قبول نداره. اگر بعضی از دانشگاه های ما این درجه رو قبول دارند، صرفاً به خاطر آمار بازی هست.
          جالب بدونین ، یه بنده خدایی که MIT درس خونده بود، می گفت این دانشگاه impact factor زیر 4 رو قبول نداره.
          برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
          http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X