اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا میشه 4 تا فرستنده و گیرنده Hm-Tr رو توی یک اتاق با هم دیگه استفاده کرد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا میشه 4 تا فرستنده و گیرنده Hm-Tr رو توی یک اتاق با هم دیگه استفاده کرد

آیا میشه 4 تا فرستنده و گیرنده Hm-Tr رو توی یک اتاق با هم دیگه استفاده کرد ؟؟؟؟؟
    معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

پاسخ : آیا میشه 4 تا فرستنده و گیرنده Hm-Tr رو توی یک اتاق با هم دیگه استفاده کرد

فکر کنم بشه. :read:

به این صورت که شما توسط هر میکرو فرستنده یک کد ثابت رو همراه با رشته ای که میخواین بفرستین مثلا تو اول اون رشته ارسالی پچ میکنین و بعد رشته رو همیفرستین و بعد برای میکرو گیرنده هم تعریف میکنین که بعد از جداسازی کد اول رشته و مقایسه اون با کد اون میکرو که قراره باهاش ارتباط داشته باشه رو رشته عملیات مورد نظرتون رو انجام بده. :eek:

نمیدونم تونستم منظورم رو خوب برسونم یا نه؟ :redface:

اینجوری دیگه هر میکرو با یه کد که تو فرستنده و گیرنده مشخص هست با هم ارتباط برقرار میکنن.
    اگر روزي هيچ مشکلي سر راهم نبود ؛ ميفهمم که راه را اشتباه رفته ام!

دیدگاه

پاسخ : آیا میشه 4 تا فرستنده و گیرنده Hm-Tr رو توی یک اتاق با هم دیگه استفاده کرد

اینی که گفتید قبول دارم ولی اگه طوی یک باند فرکانسی باشند مثل 433 حالا این جوری فرض کن 4 تا فرستنده برای4 تا گیرنده دارند میفرستند یعنی اختلالی به وجود نمیاد ؟؟؟؟
      معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

سلام
        امید وارم که موفق باشی
        توی شبکه های کامپیوتری برای رفع این مشکل هر سیستم اطلاعاتی رو روی خط میفرسته از دوباره خودش گوش میده اگه اطلاعات همون های باشه که فرستاده میدونه دیتا درست ارسال شده ولی اگر مشکل داشته باشه میدونه کالیژن یا برخورد بسته شکل گرفته که برای حل این مشکل هر سیستم که اطلاعاتش با مشکل بر خورده به یک مقدار راندم صبر میکنه از دوباره میفرسته که معمولا اگر سیستم ها بیشتر از 8 تا باشن تعداد کالبژن ها انقدر زیاد میشه که شبکه از کار میوفته
        یه بار فکر نکنی من دانشمندم
        من ترم قبل شبکه پاس کردم و اینها رو اونجا خوندم :read:
        انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
        [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
        http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

نوشته اصلی توسط john lock
          اینی که گفتید قبول دارم ولی اگه طوی یک باند فرکانسی باشند مثل 433 حالا این جوری فرض کن 4 تا فرستنده برای4 تا گیرنده دارند میفرستند یعنی اختلالی به وجود نمیاد ؟؟؟؟
          خب درسته که فرکانس یکی هستش ولی کدی که اول هر رشته قرار داره یکی که نیست. میکرو کدی که همراه با رشته هست رو با کدی که مال خودشه رو مقایسه میکنه و میفهمه این رشته ای که گرفته مال خودشه یا نه. اگه نبود به قول دوستمون یه مقدار رندم صبر میکنه و دوباره رشته میگیره (برای جلوگیر از افتادن تو یه حلقه اشتباه به صورت رندم صبر میکنه تا همیشه اطلاعات اون میکرو قبلی رو نگیره) و وقتی که رشته مربوط به فرستنده خودش رو گرفت اون رو روش عملیاتی که خواسته بودین رو انجام میده.
          بازم امیدوارم مفهوم حرفم رو خوب منتقل کرده باشم. :rolleyes:
          :smile:
          اگر روزي هيچ مشکلي سر راهم نبود ؛ ميفهمم که راه را اشتباه رفته ام!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X