ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2010/08/17
    1
    0

اتوماتیک کردن کتری برقب.فورررررری لطفا مکم کنید:(

سلام. من تازه عضو این فروم شدم. یه راه حل میخواستم که خیلی دنبال جوابش هستم. از اساتید محترم اطفا کمک کنید. ما یه کتری برقی داریم که یک سره هست به برق میزنی روشن میشه آب جوش امد باید از برق بکشیش. حالا من میستام بدونم چجوری میشه کاری کرد که خود به خود بعد جوش امدن خاموش بشه؟ باید بهش ترموستات وصل کرد؟ کجاش؟ چجوری؟ لطفا کمک کنید مرسی :cry:
    2010/09/13
    37
    0

پاسخ : اتوماتیک کردن کتری برقب.فورررررری لطفا مکم کنید:(

سلام
    اگه ميخاي كارتون فوري راه بيوفته پيشنهاد ميكنم كه بريد يه قوري يا غوري برقي بخري كه مطمئن تره . :mrgreen:
    شوخي ميكنم برادر
    شما بگو هدفت ياد گرفتنه يا فقط كارت راه بيوفته كافيه ؟
    اگه منظور ياد گرفتنه يه جوري با هم پيش ميريم كه بتوني يه دماسنج ديجيتال بسازي كه اتومات كنترل كنه دماي قوري يا غوري رو . :mrgreen:
    نگران هم نباش من كامل كمكت مي منم ، ( دارم رو يه پروژه پالايشگاه كار ميكنم ، جونيام از اين كاراي شما كرديم )
    نينيم به دنيا اومد
    2010/05/13
    تهران
    24
    0

پاسخ : اتوماتيک کردن کتري برقب.فورررررري لطفا مکم کنيد:(

بهتره از يه سنسور از سريه pt استفاده كني كه خروجي اهم ميده و مستقيما مي توني بزاريش تو سماورت!
    بعد با يه ميكرو دما رو بخوني.حالا 2 تا بحث پيش مياد 1.سماور برقي رو خيلي راحت ميشه با يه رله برقشو قطع و وصل كرد يا يا يه ديمر هيترشو كنترل كرد 2.واسه سماوراي گازي يه خورده فرق ميكنه.يه شير برقي بايد بزاري سرراه گازش و از يه جرقه زنه برقيم واسه روشن كردنش استفاده كني.يعني هرلحظه دما رو بخوني اگه از يه مقداري بيشتر شد(آب جوش اومد) سماور و خاموش كني بعد كه اب داشت سرد مي شد دوباره روشن كني اينجوري آب هميشه جوشه :nice:
    اگه سوالي بود در خدمتيم
    دکتر شريعتي : «کلاس پنجم که بودم پسر درشت هيکلي در ته کلاس ما مي نشست که براي من مظهر تمام چيزهاي چندش آور بود ،آن هم به سه دليل ؛ اول آنکه کچل بود، دوم اينکه سيگار مي کشيد و سوم - که از همه تهوع آور بود- اينکه در آن سن و سال، زن داشت. !... چند سالي گذشت يک روز که با همسرم از خيابان مي گذشتيم ،آن پسر قوي هيکل ته کلاس را ديدم در حاليکه خودم زن داشتم ،سيگار مي کشيدم و کچل شده بودم
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3