اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سر بندی موتور دالاندر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سر بندی موتور دالاندر

سلام چگونه میتوانیم سربندی موتور دالاندری که بهم خورده است را بیابیم .با تشکر

پاسخ : سر بندی موتور دالاندر

نوشته اصلی توسط محمد ابراهیمی نیا
    سلام چگونه میتوانیم سربندی موتور دالاندری که بهم خورده است را بیابیم .با تشکر
    کافیه سرها رو اهم گیری کنم اون سرهایی که بیشترین اهم رو داره ua,va,wa ماست وسه سر دیگر که اهم متوسط رو داره سر وسط های ما هستند اما من روشی با اهم گیری پیدا نکردم که بفهمم کدومش ua ویا va ویا wa است واین کار رو با وصل برق که چپ گرد ویا راست گرد می زنه فهمیدم
    اگه کسی اطلاعات بیشتری داره ممنون می شم راهنمایی کنه
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

دیدگاه

پاسخ : سر بندی موتور دالاندر

نوشته اصلی توسط hamid256
      کافیه سرها رو اهم گیری کنم اون سرهایی که بیشترین اهم رو داره ua,va,wa ماست وسه سر دیگر که اهم متوسط رو داره سر وسط های ما هستند اما من روشی با اهم گیری پیدا نکردم که بفهمم کدومش ua ویا va ویا wa است واین کار رو با وصل برق که چپ گرد ویا راست گرد می زنه فهمیدم
      اگه کسی اطلاعات بیشتری داره ممنون می شم راهنمایی کنه
      سلام دوستان
      اگه به سرهای A سه فازمونو (380) اعمال کنیم با اندازه گیری پتانسیل سر های B نسبت به هم خواهیم دید که 220 ولت با هم اختلاف پتانسیل دارند.
      ولی اگه سه فاز 380 به سرهای B اعمال کنیم سرهای A با هم هم پتانسیل هستند (برا همین اونارو میتونیم به هم وصل کنیم.)
      پس اگه سه فازه 380 به یه گروه (نا مشخص) اعمال کنیم و اگه اختلاف پتانسیل گروه دیگه رو نسبت به هم بسنجیم
      اگه 220 بود سری که بهش سه فاز دادیم گروه A هست و
      اگر صفر بود گوه B خواهد بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X