اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست:راه اندازی دوربین موبایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست:راه اندازی دوربین موبایل

من یه موبایل 6220 دارم می خوام دوربینش با میکرو avr را بندازم به نظر شما چی کنم.
    دوربینشم 5 مگا پیکسل است.

رفيقان قدر يكديگر بدانيد چو معلوم است شرح از بر مخوانيد

مقالات نصيحت گو همين است كه سنگ انداز هجران در كمين است

پاسخ : درخواست:راه اندازی دوربین موبایل

سلام دوست عزیز ی سری به این تاپیک بزن
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=35853.0
    :bye
    نخستین گام در شناخت، این است که بدانیم نادانیم

دیدگاه

این پست دیده بودم ولی باز ممنون
      دیگه کسی هست راهنمایی کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط haji125
        من یه موبایل 6220 دارم می خوام دوربینش با میکرو avr را بندازم به نظر شما چی کنم.
        دوربینشم 5 مگا پیکسل است.
        منظور شما از اینکه راه بندازم اینه که یه عکسی رو باهاش بگیرید و روی مموری ذخیره کنید یا میخواید تصویر رو روی یه LCD نشون بدید؟چون روتین کارشون باهم فرق داره.قدم اول اینه که شما دیتاشیت این دوربین رو پیدا کنید تا بشه فهمید اصلا با چه رابطی کار میکنه و نحوه ی ارسال اطلاعاتش چجوریه؟ ولی خیلی بعید میدونم بشه از این دوربین ([glow=red,2,300]5 مگا پیکسل[/glow] )در کنار AVR استفاده کرد.چون AVR نه سرعت درست حسابی داره و نه رمی که بشه روش حساب کرد.
        [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahinbahari
          منظور شما از اینکه راه بندازم اینه که یه عکسی رو باهاش بگیرید و روی مموری ذخیره کنید یا میخواید تصویر رو روی یه LCD نشون بدید؟چون روتین کارشون باهم فرق داره.قدم اول اینه که شما دیتاشیت این دوربین رو پیدا کنید تا بشه فهمید اصلا با چه رابطی کار میکنه و نحوه ی ارسال اطلاعاتش چجوریه؟ ولی خیلی بعید میدونم بشه از این دوربین ([glow=red,2,300]5 مگا پیکسل[/glow] )در کنار AVR استفاده کرد.چون AVR نه سرعت درست حسابی داره و نه رمی که بشه روش حساب کرد.
          سلام دوستان راستش این بحث بحثه جالبیه اما هیچ وقت به ی نتیجه قطعی نرسیده امیدوارم بتونیم اینجا به ی نتیجه ای برسیم
          همونطور که میدونید avr سرعت بالایی نداره و نمیشه همچین دوربینیو بهش وصل کرد اما فکر میکنم اگه ی دوربین مثل 6600 اگر باشه میشه با میکرو ارتباط برقرار کرد
          به نظر من اول روی ذخیره روی مموری صحبت کنیم و بعد بیایم روی lcd بحث کنیم آقای haji اگه شما مطالبی دارید که میتونه ما رو راهنمایی کنه لطفا دریغ نکنید
          نخستین گام در شناخت، این است که بدانیم نادانیم

دیدگاه

اگه میخواهید با AVR حتما باشه با XMEGA راه اندازی کنید هم SRAM خارجی میخوره هم سرعتش خوبه

دیدگاه

من گشتم فقط شماتیک گوشی پیدا کردم :redface:
              به نظر دوستمون اول روی ذخیره تو مموری بحث کنیم.
              من اطلاعات چندانی ندارم ولی دنبالشم.
              ببینم چی میشه.
              سعیمو میکنم. :job:

دیدگاه

دوستان بهتره از وربین با سنسور OV7670 استفاده کنید حداقل یه دیتاشیت درست درمون با یه پروتوکل قابل فهم داره ولی نمیدونم چرا هیچ کس تو این مبحثا به نتیجه نمیرسه؟
                موفقيت بدست آوردن چيزيست كه دوست داري و خوشبختي دوست داشتن چيزيست كه بدست آوردهآ‌اي.

دیدگاه

آخرش این بحث به کجا رسید؟ چرا دیگه بحثی انجام نمی دید؟ نا امید شدید؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X