اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مباحث جالب در الکترونیک دیجیتال

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مباحث جالب در الکترونیک دیجیتال

من تو کارشناسی قدرت خوندم ولی می خوام برای ارشد تغییر گرایش بدم چیزای قشنگ تر بخونم. می شه کسی مباحثی رو که تو الک دیجیتال قشنگ هست رو بگه و کتاب یا یه pdf بهم معرفی کنه که بدونم با چه چیزایی دقیقا رو به رو ام؟ (ترجیحا فارسی باشه)
    ممنون
    قدر وقت ار نشناسد دل و کاری نکند / بس خجالت که از این حاصل اوقات بریم

پاسخ : مباحث جالب در الکترونیک دیجیتال

یعنی هیچکس نمی تونه منو تو شناخت بیشتر این گرایش کمک کنه؟ :cry: می خوام بدونم درساش چه جوریان؟ که دوباره بشیمون نشم
    قدر وقت ار نشناسد دل و کاری نکند / بس خجالت که از این حاصل اوقات بریم

دیدگاه

اگر در خودتون این اراده رو میبینید که درسهایی که در کارشناسی نخوندین رو جبران کنید توصیه من اینه که معطل نکنید.
      در ضمن شاید الکترونیک دیجیتال همون چیزایی نباشند که شما مدنظرتونه مثلا ساختن انواع پروژه با میکروکنترلرها و قطعات دیگه چون در این مقطع دائما باید با فوریه و زبان وریلاگ و متلب و ... سروکله بزنید.
      برای اینکار هم باید سعی کنید از الان به فکر تقویت ریاضی و دروس مربوط به معماری کامپیوتر باشید!

از دروسی که میتونم مثال بزنم: مدارهای واسطه-معماری پیشرفته-DSP و چند درس دیگه هست.
      در نهایت این بستگی به این داره که چه چیزی از برق انتظار دارید؟
      موفق باشید
      It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

به نظر من شما اگه واقعاً می خواید تغییر گرایش بدید، از الان بشینید درسایی مثل الکترونیک 3 و تکنیک پالس رو بخونید تا یه کم بدنتون با الکترونیک ورز :eek: بیاد :nice:
        دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X