اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد ربات تعقیب خط برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد ربات تعقیب خط برق

سلام دوستان عزیز.من دارم یک ربات تعقیب خط برق میسازم .سنسور ها را ساختم و کار هم میکند.ولی وقتی روی ربات سوارشون میکنم از اونجایی که سنسورها مغناطیسی هستند وموتور ربات هم خاصیت مغناطیسی دارد روی هم تاثیر میگذارند و ربات درست کار نمیکند.حالا از شما دوستان عزیز میخواهم برای حل این مشکل کمکم کنید :rolleyes:

کد HTML:
    <abbr=دوست عزیز لطفا از عنوان مناسب استفاده نمایید.عنوان ویرایش شد.></abbr>

پاسخ : سلام.لطفا کمک کنید.

کجای ربات مغناطیسیه؟
    سنسورت چیه؟

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی در مورد ربات تعقیب خط برق

سنسور هام دارای سلف هستند و میدان مغناطیسی ایجاد میکنند همچنیین سنسور هارا خودم درست کردم و درست هم کار میکند ولی موقه سوار شدن روی ربات و وصل شدن به موتورها نمیدونم برای چی خراب کار میکند فکر کنم از تاثیر سنسور روی موتور باشد :eek:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alen wake 007
        سنسور هام دارای سلف هستند و میدان مغناطیسی ایجاد میکنند همچنیین سنسور هارا خودم درست کردم و درست هم کار میکند ولی موقه سوار شدن روی ربات و وصل شدن به موتورها نمیدونم برای چی خراب کار میکند فکر کنم از تاثیر سنسور روی موتور باشد :eek:
        مثل اساس کار بعضی از ربات های مین یاب باید سنسور ها رو توسط یک چیز سبک و غیر فلزی مثل طلق فشرده یا مقوا در جلوتر از مدارت و بدون هیچ پیچ و مهره ای متصل کنی تا دیگر این مشکل پیش نیاید.
        موفق باشید.......
        هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

با تشکر از تو دوست عزیز میشه یکم بیشتر توضیح بدی.برای این اینکه دفعه اول دارم ربات درست می کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alen wake 007
            با تشکر از تو دوست عزیز میشه یکم بیشتر توضیح بدی.برای این اینکه دفعه اول دارم ربات درست می کنم
            فکر میکنم این چندتا تصویر برای قسمت بکار بردن سنسورها گویا باشند.

هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X