اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 89 اعلام شد(به همراه تعدادی کارنامه)

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 89 اعلام شد(به همراه تعدادی کارنامه)

سلام نتایج توی سایت سنجش موجوده بزودی چند تا کارنامه براتون میزارم :wow:
    دوستان کارنامه هاتون رو همین جا بزارید :nice:
    دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

پاسخ : نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 89 اعلام شد

این اولین کارنامه:

دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

دومی و سومی

دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

اینم واسه من

به نظرتون جایی قبول میشم؟
        طب اسلامی

دیدگاه

من به رشته برق اشنایی ندارم ولی یکی از استادا پیشنهاد داد گفت اگه میدونید رشته برق نمیارید برای کارشناسی بیاید الکترونیک و در صورت تمایل برای ارشد دوباره برگردید برق قدرت :mrgreen:

فقط همین دونفر هستیم دوستان خواهش میکنم تو بحث شرکت کنید. :agree:
          دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

پاسخ : نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 89 اعلام شد(به همراه تعدادی کارنامه)

اینم مال یه بنده خدایی که نمیشناسمش با نام استعاری
            hamedreal
            امیدوارم راضی باشه که کارنامشون رو گذاشتم انشاالله که دوستان حلالم کنند
            10/00
            فرهنگ ومعارف اسلامی

6/66 زبان وادبیات فارسی
            -1/66 زبان خارجی
            سفید ریاضی
            سفید فیزیک الکتریسیته ومغناطیسی
            -2/22 مدارهای الکتریکی
            سفید الکترونیک
            سفید ماشینهای الکتریکی
            سفید ابزاردقیق
            2/22 مدارمنطقی
            سفید مدارهای فرمان وسیم پیچی

در سهمیه آخرین رتبه مجاز در سهمیه رتبه داوطلب بدون سهمیه رتبه داوطلب در سهمیه نمره کل گرایش
            مجاز 31136 28335 28254 75 1و6
            مجاز 31349 29891 29804 42 2
            مجاز 31331 29829 29742 42 3
            مجاز 31182 29275 29191 56 4
            غیر مجاز 16629 29433 29383 56 5
            دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

با رتبه 7500 کجا قبول می شوم؟ دوستان می توانند راهنمایی کنند؟(زیر گروه الکترونیک)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FreeTalk
                با رتبه 7500 کجا قبول می شوم؟ دوستان می توانند راهنمایی کنند؟(زیر گروه الکترونیک)
                بستگی داره کدوم شهر باشی اگه مراکز استان باشی یکم احتمال قبولی رو از دست میدی ولی ict خیلی بیشتر شانس داری(البته برای غیر انتفاعی عرض کردم و شبانه یا روزانه الکترونیک دولتی اگه بخوای بازم احتمال میاد پایینتر)

البته باید دوستان صبر داشته باشند تا دفترچه 2 بیاد بعد اظهار نظر کنیم(چون مطالب بالا را زیاد مطمئن نیستم)
                ولی برای راهنمایی تعدادی از کارنامه های 88 را میتوانید دانلود کنید:
                http://www.4shared.com/file/242452168/49fdd72b/karname-bargh88.html
                منبع:http://www.sadra-electronic.blogfa.com/
                دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

سلام

با رتبه 9400 تو رشته های الکترونیک یا ICT یا مخابرات احتمال قبولی هست ؟ دانشگاه مهم نیست....

دیدگاه

بچه ها من تخصص مشاوره را ندارم(همون یکی هم که نظر دادم پشیمونم) خواهش میکنم بجای سوال کردن کارنامه هاتون رو عکس بگیرید و با استفاده از سرویس اپلود همین سایت توی این بخش قرار بدبد
                    مطمئن باشید سایت هایی هست که بتونه کمکتون کنه و اجازه بدید دفترچه 2 بیاد حتما تا اونجا که بشه از سایت های مختلف کمک میگیریم و همین جا به هم کمک میکنیم

در قرار دادن کارنامه دقت کنید فقط قسمت پایین کارنامه را قرار بدید و مشخصات فردی مشخص نباشد
                    دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

خیلی ممنون البته یک نکته سال پیش الکترونیک و ICT با هم 7040 نفر پذیرش شده که این نشون می ده که شانس هست!
                      اینم کارنامه من

راستی این که شهر خودمون را انتخاب کنیم تاثیر داره یا نه؟

----------------------------
                      من فکر می کنم مشاوره شما کاملا منظقی بود و درسته هم هست!

دیدگاه

انتخاب شهر خودتون توی سهمیه بومی تاثیر داره و به نفعتون میشه البته این سهمیه استانی است
                        دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

درصدش را نمی دونید چطوریه چون الان شهر خودم هم الکترونیک و هم ICT داره و البته شهر بزرگ هم هست (ICT دوتا و الکترونیک یکی البته بر اساس دفترچه سال پیش 88). حالا احتمال قبولی چطوریه/؟ (البته برق قدرت، کنترل ابزاردقیق هم داریم که من کاری بهشون ندارم ولی فکر می کنم روی انتخاب های من تاثیر گذار باشه.)

دیدگاه

اینم کارنامه یکی از دوستام.البته هدفش قدرته.خود منم همینطور

اینم واسه یکی دیگه از دوستای درس خونم
                            طب اسلامی

دیدگاه

یک نکته، من فکر می کنم امسال ظرفیت ها کمتر از سال پیش باشه این را با توجه به آخرین فرد مجاز می گم (البته ممکنه حد نصاب نمره ملاک شده باشه که اگر این طوری باشه خیلی به نفع کسانی هست که مجاز شدند)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X