اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد نویز در ماهواره

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد نویز در ماهواره

من یه مدار می خوام که تولید نویز کنه در گیرنده های ماهواره
    ماهواره خونگی ها :mrgreen:نه بالا بالا ها

رفيقان قدر يكديگر بدانيد چو معلوم است شرح از بر مخوانيد

مقالات نصيحت گو همين است كه سنگ انداز هجران در كمين است

پاسخ : ایجاد نویز در ماهواره

نوشته اصلی توسط haji125
    من یه مدار می خوام که تولید نویز کنه در گیرنده های ماهواره
    ماهواره خونگی ها :mrgreen:نه بالا بالا ها
    بابا بخیال>>>>>>>>> نزن از این حرفا نکن از این کارا
    حالا این مدار رو می خوای چیکار کنی؟
    به چه دردت می خوره؟
    اگه ام باشه به نظرم زیاد دنبال این جور چیزا نباش چون آخر و عاقبت نداره......
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=41852.0
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=52915.0
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=43336.0
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=37862.0
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=43699.0

دیدگاه

با سلام
      دوستان اگه میشه چنین کاری رو انجام داد لطفا راهنمایی کنید .
      راستیتش من با وجود ماهواره تو منزلمون مخالفم واسه همین به این مدار نیاز دارم .
      ممنون
      :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m4hdi
        با سلام
        ممنون
        :angry: :angry: :angry:
        چقدر خوبی تو D:

دیدگاه

بعضی شرکت ها بعد از یک ماه که فرق تشت رخت رو با آنتن فهمیدن خیلی قبل از شما این سیستم ها رو با جمع جور کردن از این ور اونور و کمی مهندسی معکوس و خرج فسفر ساختن . هزینه های بالای چند ده میلیاردی بلکن بیشتر هم بابتش گرفتن و می گیرند . چیزی نیست که کسی بتونه با سطح علمی متوسط و بدون سرمایه و تجهیزات بسازه! فرض محال یکیشم علم کنید بالای خونتون به نیت خیر(!!!) هم باشه میان شب نشده کف و چشم و پا بسته و البته یحتمل کله پا می برندت ...
          این موردا از اون چیزا نیست خودجوش توش کاری کنید .مسائل مخابراتی قوانین خودش رو داره. هرچند ساختش اونم به امید دادن یه نقشه (!) و اطلاعات از طرف دیگران کاملا محاله
          Gracias A La Vida
          [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
          http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
          زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن رهنما
            با سلام
            ممنون
            من یه راه دیگه برات دارم بزار خانواده ماهواره رو بگیره بعد زنگ بزن پاسگاه بیان جمش کنن بعد ماموران عزیز میان جمش میکنند پدر رو هم جریمه میکنند و پدر دیگه ماهواره رو بیخیال میشه و شما هم به هدفت که نیت خیره انشالله میرسی
            اره عزیز دل برادر فکرت رو مشغول این چیزا نکن
            آنچه را مغز انسان تصور و باور کند به آن می رسد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط world0098
              من یه راه دیگه برات دارم بزار خانواده ماهواره رو بگیره بعد زنگ بزن پاسگاه بیان جمش کنن بعد ماموران عزیز میان جمش میکنند پدر رو هم جریمه میکنند و پدر دیگه ماهواره رو بیخیال میشه و شما هم به هدفت که نیت خیره انشالله میرسی
              اره عزیز دل برادر فکرت رو مشغول این چیزا نکن
              ای بابا داداش دیگه گذشت زمانی که ماهواره رو جمع میکردن ، الان تشویقت هم میکنن
              در ضمن بنده ی حقیر اینو واسه یکی از دوستان میخوام نه خودم . خدا رو شکر ما از این چیزا نداریم این دوستمون هم طبقه ی بالای ما زندگی میکنن و البته اینو هم میدونم نیت ایشون هر چی هست مذهبی نیست ، پس نمیشه گفت نیت خیر ولی در کل ممنون

دیدگاه

سلام
                شما میتونین اگه زورتون می رسه یه ذره و فقط یه ذره دیش رو بچرخونین!!
                اگه هم زورتون نرسید از چکش استفاده کنید
                موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین میم
                  سلام
                  شما میتونین اگه زورتون می رسه یه ذره و فقط یه ذره دیش رو بچرخونین!!
                  اگه هم زورتون نرسید از چکش استفاده کنید
                  موفق باشید
                  اونوقت پدرش هم میره 8 تومن میده یه دستگاه جستجوگر سیگنال میخره میره خودش هر دفعه تنظیم میکنه!

دیدگاه

با سلام
                    از دوستان اگه کسی میتونه یا مداری چیزی داره که بتونه در امواج ماهواره ای خلل ایجاد کنه لطفا راهنمایی کنه . و دیگه اینکه زیاد بزرگش نکنید و از موضوع تفره نرید . از کی و یا چی میترسید .
                    بسم الله هر کی پایه هست شروع کنه .
                    خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد
                    خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rahwar
                      با سلام
                      از دوستان اگه کسی میتونه یا مداری چیزی داره که بتونه در امواج ماهواره ای خلل ایجاد کنه لطفا راهنمایی کنه . و دیگه اینکه زیاد بزرگش نکنید و از موضوع تفره نرید . از کی و یا چی میترسید .
                      بسم الله هر کی پایه هست شروع کنه .
                      سلام.
                      جسارت نباشه، اما دیدگاه شما تو این درخواستی که دادین، یه خرده مبتدیانه س. مثل اینه که من بگم شما رشته تون مکانیک هست،درسته؟ زحمت نباشه نقشه ی یه موتور با N اسب بخار توان، برام بکشین برای فلان کار! بالفرض که این کار رو هم کردین! و من هم اومدم هزینه گذاشتم و ساختم. هرکی موتور ماشین درست کنه، میتونه ازش استفاده کنه؟؟ باید شماره بدنه موتور بگیره، از وزارت فلان مجوز بگیره و....!
                      طراحی و ساخت و استفاده از ادوات مخابراتی،(اگرچه دقیق نه! ولی) تقریبا همچین حکمی رو دارن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پژوهان
                        بعضی شرکت ها بعد از یک ماه که فرق تشت رخت رو با آنتن فهمیدن خیلی قبل از شما این سیستم ها رو با جمع جور کردن از این ور اونور و کمی مهندسی معکوس و خرج فسفر ساختن . هزینه های بالای چند ده میلیاردی بلکن بیشتر هم بابتش گرفتن و می گیرند . چیزی نیست که کسی بتونه با سطح علمی متوسط و بدون سرمایه و تجهیزات بسازه! فرض محال یکیشم علم کنید بالای خونتون به نیت خیر(!!!) هم باشه میان شب نشده کف و چشم و پا بسته و البته یحتمل کله پا می برندت ...
                        این موردا از اون چیزا نیست خودجوش توش کاری کنید .مسائل مخابراتی قوانین خودش رو داره. هرچند ساختش اونم به امید دادن یه نقشه (!) و اطلاعات از طرف دیگران کاملا محاله
                        L-) L-) L-) L-)
                        برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
                          سلام.
                          جسارت نباشه، اما دیدگاه شما تو این درخواستی که دادین، یه خرده مبتدیانه س. مثل اینه که من بگم شما رشته تون مکانیک هست،درسته؟ زحمت نباشه نقشه ی یه موتور با N اسب بخار توان، برام بکشین برای فلان کار! بالفرض که این کار رو هم کردین! و من هم اومدم هزینه گذاشتم و ساختم. هرکی موتور ماشین درست کنه، میتونه ازش استفاده کنه؟؟ باید شماره بدنه موتور بگیره، از وزارت فلان مجوز بگیره و....!
                          طراحی و ساخت و استفاده از ادوات مخابراتی،(اگرچه دقیق نه! ولی) تقریبا همچین حکمی رو دارن.
                          یعنی شما ساخت این مدار رو با ساخت موتور خودرو مقایسه میکنید که فقط یکی از قسمتهاش که ecu باشه آن هم فقط برای موتور مربوط به الکترونیک میشه .برای همین هم هست به الکترونیک علاقه دارم . یعنی این کار سخت تر از ساخت یک برد کامپیوتر هست برای مثال مادربورد . نظر شما محترمه ولی برای ساخت یک موتور خودرو فقط مهندس مکانیک کافی نیست . بگذریم هر چی شما بگید . ولی خب ما که دستمون به چیزی بند نشد . بازم میگم از من نرنجید . من الکترونیک و بچه های الکترونیک رو دوست دارم .

دیدگاه

فرکانس میکس در گیرنده AM مقدارش 455 کلوهرتز هست
                            در گیرنده اف ام مقدارش 10.7 مگاهرتز هست
                            در گیرنده های ماهواره ای را اطلاعی ندارم

برای اخلال بر روی هر گیرنده اگر فرستنده ای درست کنی که فرکانس ش برابر با فرکانس میکس گیرنده باشه و قدر بالایی هم داشته باشه میشه اخلال ایجاد کرد مخصوصا اینکه سیم انتن فرستنده را هم با خازنی کوپلاژ کنی به سیم برق ساختمان
                            --------------------------- --------------------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aswhu600
                              فرکانس میکس در گیرنده AM مقدارش 455 کلوهرتز هست
                              در گیرنده اف ام مقدارش 10.7 مگاهرتز هست
                              در گیرنده های ماهواره ای را اطلاعی ندارم

برای اخلال بر روی هر گیرنده اگر فرستنده ای درست کنی که فرکانس ش برابر با فرکانس میکس گیرنده باشه و قدر بالایی هم داشته باشه میشه اخلال ایجاد کرد مخصوصا اینکه سیم انتن فرستنده را هم با خازنی کوپلاژ کنی به سیم برق ساختمان
                              حال اگر ما این فرکانسو در حدود 2.5 گیگا هرتز در نظر بگیریم . شما و یا دوستان مداری براش دارن ؟ :question:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X