اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتاب مرجع میکروکنترلرهای ARM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتاب مرجع میکروکنترلرهای ARM

سلام بچه ها !!! نظرتون در مورد کتاب مرجع میکروکنترلرهای ARM سری AT 91 انتشارات نص چه هست ?
    خوب هسته?
    ممنون

http://www.nasspub.com//component/pa...mart/Itemid,1/
    زنبور بزد نیش به گوشم گفتم چه زنی من که خموشـم
    گفتــــا بزدم خوب بکردم اینـبــار زنــم چونـــکه چموشـم

پاسخ : کتاب مرجع میکروکنترلرهای ARM

سلام
    کتاب هایی که اومده هیچ کدوم کاربردی نیستن ,( اومدن دیتا شیت رو ترجمه کردن oo
    این کتاب ها رو نگیرین بهتره
    بهترین و معتبرترین منبع دیتا شیت و منوال خوده شرکت سازنده هستش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمدرضا حسینی
      سلام
      کتاب هایی که اومده هیچ کدوم کاربردی نیستن ,( اومدن دیتا شیت رو ترجمه کردن oo
      این کتاب ها رو نگیرین بهتره
      بهترین و معتبرترین منبع دیتا شیت و منوال خوده شرکت سازنده هستش
      سلام
      دوست عزیز این کتابها که مرجع نیستند فقط برای استارت کاری خوبه و....
      به نظر من برای شروع کتاب آقای سپاسیار بد نیست.
      موفق باشید

دیدگاه

کتابش را من توی کتابخونه یه ورقی زدم ، زیاد باش حال نکردم ، ولی فکر کنم کسی arm را شروع کرده باشه و توی مرحله اجرا باشه ، داشتن این کتاب براش خوب باشه
        بدرد استارت کار نمیخورد به نظر من.
        آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
        تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
        آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
        هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

میشه یه خورده بیشتر آمار این کتاب رو بدید؟ :nice:
          سلام
          همشهری :mrgreen: این کتاب توی مشهد نیست , من خودم از تهران گرفتم زیاد کاربردی نیستش فقط هم روی فیلیپس ها کار کرده
          بازم کتاب آقای سپاسیار خیلی بهتر از کتاب کاوه فارغی هستش , کتاب کاوه فارغی کلا هیچی نداره فقط اومده گفته ما دو تا میکرو آرم داریم از دو تا شرکت اتمل و فیلیپس , دو تا کامپایلر داریم یار و کیل , دو نوع دیباگر داریم......
          همین توضیح خاصی نداده
          بازم میگم اگر میخاین با آرم کار کنین منوال و دیتا شیت های میکرو بیشترین کاربرد رو داره

دیدگاه

این کتاب کار دوست همدانشگاهی منه (حامد پور خواجه)! تازه 1 هفتس امده . pcb استارتر کیت رو هم ضمیمه کرده (فایل)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MMMMMMMMMMM
              این کتاب کار دوست همدانشگاهی منه (حامد پور خواجه)! تازه 1 هفتس امده . pcb استارتر کیت رو هم ضمیمه کرده (فایل)
              می گم MMMMMMMMMMMM این فایلی که می گی رو ما از کجا باهاس گیر بیاریم؟ oo: ما که لینکی نمی بینیم :angry:
              دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

در ضمن اینی که میگیم کتابه نه فایل!!! :bye

دیدگاه

سلام
                  همشهری :mrgreen: این کتاب توی مشهد نیست , من خودم از تهران گرفتم زیاد کاربردی نیستش فقط هم روی فیلیپس ها کار کرده
                  بازم کتاب آقای سپاسیار خیلی بهتر از کتاب کاوه فارغی هستش , کتاب کاوه فارغی کلا هیچی نداره فقط اومده گفته ما دو تا میکرو آرم داریم از دو تا شرکت اتمل و فیلیپس , دو تا کامپایلر داریم یار و کیل , دو نوع دیباگر داریم......
                  همین توضیح خاصی نداده
                  بازم میگم اگر میخاین با آرم کار کنین منوال و دیتا شیت های میکرو بیشترین کاربرد رو داره

همانطور که آقای حسینی گفتند این کتاب آقای سپاسیار بهترین کتابی است که من در مورد ARM دیدم ولی دوست عزیز شما این کتاب رو که بخونی با مقدمات آرم آشنا میشی چون هیچ کتاب مرجعی برای ARM وجود ندارد.
                  موفق باشید

دیدگاه

سلام
                    منم با نظر آقای حسینی موافقم
                    من کتاب آقای کاوه فارغی رو خوندم بیشتر درباره معماری و دیتاشیت ARM گفته شده.
                    کتاب آقای رضا سپاس یار بهتره چون بیشتر درباره دستورات برنامه نویسی به زبان C توضیح داده.
                    اما هیچ کدوم از کتاب ها مثال های کاربردی ندارن.
                    نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد
                    میشه یه خورده بیشتر آمار این کتاب رو بدید؟ :nice:
                    اگه میخوای این کتاب ها رو تهیه کنی:
                    تهران-خیابان میرداماد-ساختمان پایتخت-انتشارات ساختمان پایتخت-معرفی میکرو کنترلرهای ARM -کاوه فارغی
                    تهران-خیابان اردیبهشت-بین لبافی و جمهوری - انتشارات فدک ایساتیس- میکرو کنترلرهای ARM - رضا سپاس یار

دیدگاه

من یه سری مطالب نوشته بودم اینجا که پاک شده.
                      این کتاب جدید تازه 1 هفته ای هست که اومده. کار حامد پور خواجه دوست منه.
                      یه کتاب با جلد خاکستری رنگ. با زبان c کار کرده و در کامپایلر AIR , برای ARM9 .
                      قیمت رو جلدشم 10 تومنه. :nice:

دیدگاه

در مورد کتاب ممنون.
                        اما یه سوال دیگه: pdf درست حسابی واسه ARM وجود داره؟
                        دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

سلام
                          من یه چند تا pdf به زبان فارسی برای آموزش آرم دارم اگر کسی میخاد فقط pm بده (از قرار دادن لینک معذورم)
                          سلام
                          جناب آقای حسینی لطفا لینک دانلود بزارید یا برای من ایمیل کنید تا در سایت پلود کنم تا همه استفاده کنند.
                          a.hayati66@gamil.com
                          ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد حسینی
                            خوب چرا همینجا نمیذارین که همه استفاده کنن؟!
                            نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد
                            آره منم با بقیه موافقم.
                            همشهری! خوب چه ایرادی دِرِه که مقاله هات رو اینجا بذاری تا همه استفاده کنن؟ :eek:
                            نوشته اصلی توسط رضا بابایی
                            بابا زیاد گیر ندین. مقالات مربوط به یکی از انجمن های خوب فارسی به باشد که مجلات الکترونیکی برای میکرو های ارم و ... چاپ کرده. بازم راهنمایی می خوایین یا لینک باید بزارم.
                            نوشته اصلی توسط رضا شفقی
                            لطفا لینکی که میذارید لینک مستقیم فایل باشه نه لینکی که کاربرا یک ساعت دنبال فایل بگردند!
                            با تشکر
                            سلام
                            من هر چی لینک داخله این سایت میزارم میگن تبلیغات کردی ! و سریع پاکش میکنن واسه همین این کار رو کردم تا دیگه بهانه ای نباشه
                            رضا جان من لینک مستقیم میزارم تا دیگه نیازی به ثبت نام نباشه
                            http://www.iranmicro.ir/dl/content.p...anmicro.ir.rar
                            توی این فایل آموزش کار با keilvision , ساخت استارت پ , کار با دستورات و... توضیحات مقدماتی دیگه

دیدگاه

سلام دوستان اقا این کتاب جدیده تو کدوم کتابفروشی گیر میاد.من خودم با arm کار کردم ولی فکر کنم یه کتاب مرجع دم دست باشه بد نیس بخصوص که انتشارات نص اینو بیرون داده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X