اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد لوگو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد لوگو

با سلام خدمت دوستان من می خواستم بدونم با لوگو هم میشه مانیتورینگ کرد یا نه اگه میشه لطفا برام ساده تر توضیح بدین مرسی

کد HTML:
    <abbr=دوست عزیز شما برای بار دوم مکان اشتباه برای تاپیک خود انتخاب کردید. لطفا بین PIC و PLC فرق قائل شوید.این دو یکسان نیستند!></abbr>
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

پاسخ : سوال در مورد لوگو

نوشته اصلی توسط bodyforlive
    با سلام خدمت دوستان من می خواستم بدونم با لوگو هم میشه مانیتورینگ کرد یا نه اگه میشه لطفا برام ساده تر توضیح بدین مرسی

کد HTML:
    <abbr=دوست عزیز شما برای بار دوم مکان اشتباه برای تاپیک خود انتخاب کردید. لطفا بین PIC و PLC فرق قائل شوید.این دو یکسان نیستند!></abbr>
    سلام
    دوست عزیز منظورت از مانیتورینگ با HMI هست ؟
    ببین برای ارتباط با HMI باید از کارت پروفی باس استفاده کنید. من فکر نمی کنم logo رو بشه با هم شبکه کرد و کارت پروفی باس داشته باشه.
    موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bodyforlive

دوست عزیز شما برای بار دوم مکان اشتباه برای تاپیک خود انتخاب کردید. لطفا بین PIC و PLC فرق قائل شوید.این دو یکسان نیستند!
      دوست عزیز در سریهای جدید لوگو (logo!0BA6) این قابلیت نسبت به ورژنهای قدیمی وجود داره که قابل اتصال به logo TD می باشند. که این TD یه صفحه نمایش 4 خطی هستش که روی هر کدوم از خطهاش تا 24 کاراکتر میتونی بنویسی، روی پنل این TD هم 4تا function key و 6تا هم کلید استاندارد وجود داره که میتونند به عنوان ورودی دیجیتال تعریف شوند. برای اتصال TD با لوگو هم از کابل مخصوص TD استفاده میشه.همچنین TD قابلیت رسم Bar_Graph رو داره.برای استفاده از این TD هم توی برنامه باید از بلاکهای message text استفاده کنی.این هم تصویر :

دیدگاه

بازم سلام مهندسان عزیز،من لوگوها رو شبکه نکردم ولی در نرم افزار LOGO SOFT COMFORT دیدم که PROFIBUS داره.مربیمون تو فنی حرفه ای نوشهر نشونمون داد ولی استفاده نکردما.کتاب توپی دارم که logo,zen و moeler رو کامل با چندین پروژه آموزش داده که اگه بخواین میگم چیه الان یادم نیستش.موفق باشین :wow:
        جانم به فدای ائمه اطهار
        می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
          بازم سلام مهندسان عزیز،من لوگوها رو شبکه نکردم ولی در نرم افزار LOGO SOFT COMFORT دیدم که PROFIBUS داره.مربیمون تو فنی حرفه ای نوشهر نشونمون داد ولی استفاده نکردما.کتاب توپی دارم که logo,zen و moeler رو کامل با چندین پروژه آموزش داده که اگه بخواین میگم چیه الان یادم نیستش.موفق باشین :wow:
          دوست عزیز ممنون میشم که اسمش رو بگین.

دیدگاه

duste aziz LOGO! ro nemishe be hich Device HMI ertebat dad..!
            ME Mohebbi

دیدگاه

باسلام خدمت دوستان میگم باlogo td توسط بلوک مسج تکس میشه تقریبا کار هایی کرد کسی میتونه کامل توضیح بده چطوری و اگه بشه چند تا مثال توضیح بده
              در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

این تایپیک که مال قدیماست.باشه من میبینم هم اسم کتاب رو میگم هم بعد امتحانم یکسری مطلب میگذارم
                جانم به فدای ائمه اطهار
                می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

برای اتصال به mhi بهترین مینی از نوع teco است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amirkoroush
                    برای اتصال به mhi بهترین مینی از نوع teco است
                    mhi چیه؟ :eek: در ضمن teco که من نشنیدم معروفم نیست چطور میشه بهترین باشه؟ oo:
                    جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

ببین دوست عزیز من فقط با زیمنس کار کردم و میخواستم طریقه اتصال و برنامه نویسی logo td رو بهم توضیح بدین باتشکر

دیدگاه

سلام دوستان میدونم تاپیک قدیمه ولی اطلاعات جدید دارم

لوگو محصول جدیدی به نام لوگو ورژن 7 یا logo! 0BA7 رو به بازار داده

که فقط با کابل لن به سیستم وصل میشه و میتونه با 8 متصل شوند مثل 7 عدد سری های زیمنس و 1 عدد HMI متصل بشه&quot;

و میشه اینها رو توسط اترنت به هم شبکه کرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X