اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با تابع گراف؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با تابع گراف؟

سلام
    تو این برنامه من میخوام دما رو تو یه فایل save کنم و همچنین به صورت گراف نشونش بدم ...

حالا مشکل اینجاست که نمیدونم چطور این دماسنجو وصل کنم به گراف...
    یه تابعی این وسط باید باشه نمیدونم چیه :cry:

و غیر از فایل tex که درست میکنه ایا میشه فایلای دیگه مثلا word درست کرد ؟ چطوری؟

و یه سوال دیگه اگه بخوام از این منحنی گراف یه پرینت بگیرم ایا امکانش هست یا یه جایی به صورت گراف save کنم مثله همون فایلای tex فقط به صورت منحنی نشون بده ؟
    ذكات علم ياد دادنه ....

پاسخ : مشکل با تابع گراف؟

به Waveform Graph باید یک آرایه وصل بشه نه عدد
    اما به Waveform Chart میتونید عدد وصل کنید
    text همون word هم هست دیگه

دیدگاه

مشکل منم همینه نمیدونم چه تابعی باید وصل بشه اگه امکانش هست میشه بفرمائید مابین Waveform Graph و دماسنج چی بزارم؟
      ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

بهتره که دما رو تو همون چارت نشون بدی(چارت ها در هر مرحله یک عدد رو میگیرن و در ادامه اعداد قبلی نشون میدن)
        برای پرینت کردن هم مشکلی نداره میتونی از توابع گزارش و پرینت خود لب ویو استفاده کنی که کار باهاشون شاده است و حتی میتونی مثلا شکل یه نمودار (گرافت یا چارت) رو بخوای که چاپ کنه
        اما اگه باز هم میخوای از نشاندهنده waveform graph استفاده کنی چون این نشاندهنده یک آرایه رو بعنوان ورودی قبول میکنه و تمام اعداد داخل اونو چاپ میکنه ، خیلی راحت گراف رو به خارج از حلقه وایل ببر. وقتی که حلقه وایل کارش رو با دکمه stop تموم کرد، تمام اعداد یکجا چاپ میشن(این خاصیت رو بهش میگن aouto indexing که در مورد حلقه for بطور پیش فرض فعاله ولی برای حلقه while باید فعالش کنی) .

دیدگاه

هر کاری کردم نتونستم این خاصیت aouto indexing که فرمودین رو تو حلقه while اجرا کنم ...
          waveform graph رو که به بیرون از حلقه میبرم error میده :cry:

رو حلقه که راست کلیک میکنم روی aouto grow تیک خورده ایا منظورتون همینه؟

در مورد توابع مربوط به پرینت میشه بفرمائید دقیقا کجاست و چطور باید ازشون استفاده کنم؟
          ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط majid.4206
            هر کاری کردم نتونستم این خاصیت aouto indexing که فرمودین رو تو حلقه while اجرا کنم ...
            waveform graph رو که به بیرون از حلقه میبرم error میده :cry:

رو حلقه که راست کلیک میکنم روی aouto grow تیک خورده ایا منظورتون همینه؟

در مورد توابع مربوط به پرینت میشه بفرمائید دقیقا کجاست و چطور باید ازشون استفاده کنم؟
            روی خود تونلی که سیم مربوط به گراف از حلقه به بیرون زده کلیک کنید ببینید میاد یا نه؟
            بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو باکسی
            موفقيت پيش رفتن است نه به نقطه ي پايان رسيدن
            نلسون ماندلا

دیدگاه

در مورد توابع پرینت در قسمت function pallet/ report generation میتونی اونها رو پیدا کنی.
              کلا هر تابعی دنبالش میگردی و نمیدونی کجاست از دکمه search در فانکشن پالت استفاده کن و یه قسمت از اسم تابع رو بهش بدی برات میاره.
              در مورد برنامه ت هم برام بفرست(البته با ورژن 8.6) تا اگه تونستم کمک کنم(متاسفانه یکی از مشکلات اصلی لب ویو اینه که با دیدن کد نمیتونی خیلی ازش سر دربیاری چون خیلی از آیکنها رو ممکنه حفظ نباشی و از طرفی بساری از تنظیمات در منوها انجام میشه که قابل دیدن در کد نیست)
              mojtaba_d57@yahoo.com

دیدگاه

سلام
                در مورد دستورات پرینتر تو مسیری که گفته شد قرار داره. بهتره خودتون باهاشون ور برید زود متوجه میشید. یه دستور داره که اسم پرینتر رو بهش میدید بصورت استرینگ. اسم پرینتر هم تو کنترل پنل اومده. از اونجا کپی کنید اسم رو
                بعد یه رفرنش میسازه و بقیه دستورات این SubPaltte از این رفرنس استفاده می کنند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X