ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 5 از 5 نخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46
    2008/12/08
    118
    5

پاسخ : علت بسته شدن نرم افزار پروتئوس چيه ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ABOLFAZL .J

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام و درود بر شما ..... چه نسخه ای از سافت 98 دان کنیم؟ اگه میشه لینک 7.7 رو بدید ماهم استفاده کنیم
    اخرین بار از اینجا گرفتم و خوب بود این ورژنش و خیلی چیزهای جدید تر هم داشت حالا دیگه نمیدونم این مطلب قدیمی بود ولی این ورژن مناسب بود مشکلی نداشت برای من لینکش این پایین هست امیدوارم مشکلی نداشته باشه براتون

2021/04/03
    16
    3

پاسخ : علت بسته شدن نرم افزار پروتئوس چیه ؟؟

سلام دوستان خسته نباشید .من ورژن جدید پروتِئوس رو گرفتم ورژن 8.11 میخواستم چنتا قطعه به اون اضافه کنم تو قسمت سرچ قطعات ایسی مورد نظر وجود ندار که خوده برنامه جستجو میکنه ی لیست میده که کدومو میخوای به برنامه اضافه کنی... و وقتی میخوام اون رو اضافه کنم به لیست برنامه یوزرنیم پسورد میخواد کرکشم کردم نیمدونم این یوزر پسو چکار کنم
    2021/01/16
    83
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1317

سلام دوستان خسته نباشید .من ورژن جدید پروتِئوس رو گرفتم ورژن 8.11 میخواستم چنتا قطعه به اون اضافه کنم تو قسمت سرچ قطعات ایسی مورد نظر وجود ندار که خوده برنامه جستجو میکنه ی لیست میده که کدومو میخوای به برنامه اضافه کنی... و وقتی میخوام اون رو اضافه کنم به لیست برنامه یوزرنیم پسورد میخواد کرکشم کردم نیمدونم این یوزر پسو چکار کنم
    سلام دوست عزیز من هم با این مشکل مواجه شدم اگه توی لیست شما کلا هیچ قطعه ای نمیاد و فقط از سرچ پیدا میکنه یعنی شما برای پروتئوس کتابخانه (library ) قرار ندادید ولی اگه فقط قطعه مد نظر شما نیست تو لیست قطعات و اون رو خودبخود سرچ میکنه یعنی اینکه اون قطعه توی کتابخونه شما قرار نداره و نرم افزار پروتئوس بصورت آنلاین از سایت

اون قطعه رو سرچ میکنه و وارد نرم افزار میکنه ولزومش هم داشتن اکانت کاربری تو این سایت هست .بعد از ایجاد حساب کاربری و فعال کردن اکانتتون از طریق جیمیل تو این سایت همون یوزر و پسورد ایجاد حسابتون رو باید تو پروتئوس وارد کنید(من خودم امتحان نکردم ولی احتمالا همون یوزر پسورد رو ازتون میخواد چون چیز دیگه ای نداریم) ,وبنظرم بعدش قطعه مد نظر به لیست شما اضافه میشه امتحان کنید نتیجه رو ب منم بگید حتما.
    ویرایش توسط msm_a_b_e : 2021/04/14 در ساعت 20:30
    2021/04/03
    16
    3

دوست عزیز سلام ... وارد سایت شدم و اکانت درست کردم اونجا میتونی قطعاتو سرچ کنی و بصورت فایل دانلود کنی و به کتاب خونه برنامه اضافه کنی اما مشگلی وجود داره توکشور ما سرویس نداره بدون ف یل تر شکن نمیتونی دانلود کنی مشگل یوزرنیم پسورد خود برنامه هم حل شد اونجا هم اخطار نداشتن سرویس دهی در کور شمارو میده فعلا موفق نشدم از سایتش چیزی دانلود کنم
    2021/01/16
    83
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1317

دوست عزیز سلام ... وارد سایت شدم و اکانت درست کردم اونجا میتونی قطعاتو سرچ کنی و بصورت فایل دانلود کنی و به کتاب خونه برنامه اضافه کنی اما مشگلی وجود داره توکشور ما سرویس نداره بدون ف یل تر شکن نمیتونی دانلود کنی مشگل یوزرنیم پسورد خود برنامه هم حل شد اونجا هم اخطار نداشتن سرویس دهی در کور شمارو میده فعلا موفق نشدم از سایتش چیزی دانلود کنم
    مشکل یوزرنیم و پسورد برنامه همونی بود که من میگفتم؟یا یچیز دیگه زدید که حل شد؟پس فهمیدم مشکلش تحریم هست حالا یبار با قند شکن هم تست میکنم اگه شد میگم بهتون
    2021/01/16
    83
    26

سلام مجدد من موفق شدم از سایت

کتابخونه قطعات رو دانلود کنم اگه موفق نشدید لطفا این سایت رو امتحان کنید قند شکن هم نمیخواد فقط اکانت میخواد دانلود کردم وارد پروتئوس هم کردم ولی موقعی که قطعه رو میارم تو ارور میده
صفحه 5 از 5 نخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46