اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا امواج وایرلس (WIRELESS) برای بدن انسان مضر است ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا امواج وایرلس (WIRELESS) برای بدن انسان مضر است ؟

....WIRELESS....
    آیا امواج وایرلس برای بدن انسان مضر است ؟
    آیا وقتی درحال استفاده از آن هستیم رو بدن ما اثر منفی نمیگذارد؟
    آیا در طولانی مدت باعث ایجاد امراض مثل سرطان نمیگردد؟
    لطفا اگر در این باره هرگونه اطلاعاتی دارید در ایجا آن را مطرح کنید.
    باتشکر از دوستان عزیزی که من رو در این زمینه راهنمایی میکنند
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

پاسخ : آیا امواج وایرلس (WIRELESS) برای انسان مضر است ؟

یعنی بین این همه کاربر یک نفر هم پیدا نمیشه که در این مورد اطلاعاتی داشته باشد!!! :cry:
    لطفا هرچی در این رابطه میدونید مطرح کنید....
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

سلام
      کلا هر نوع موج و فرکانس تاثیر منفی روی بافت های مغز داره , مغز خودش فرمان ها رو با جریان الکتریکی از طریق نخاع به بقیه بدن میفرسته
      حالا مغز این جریان ها رو از طریق یک هادی یا سیم میفرسته , اگر یک میدان مغناطیسی نزدیک این سیم یا هادی بشه چی میشه؟ این میدان مغاطیسی روی سیم القا میشه و ایجاد جریان الکتریکی میکنه , این جریان الکتریکی هم به مغز میرسه و مطمئنا اثر منفی به همراه داره
      حالا این امواج میخاد ماله موبایل باشه(با فرکانسی بین 900 مگاهرتز تا 1.8 گیگا هرتز) یا میخاد ماله رادیو باشه (از 30 کیلو هرتز تا 300 مگاهرتز)یا ماله هرچیزه دیگه(حتی همین برق شهری با فرکانس 50 هرتز)
      هر چقدر که فرکانس و توانش بیشتر باشه ضرر و زیان هم روی مغز و بدن ما بیشتر میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمدرضا حسینی
        جریان الکتریکی هم به مغز میرسه و مطمئنا اثر منفی به همراه داره
        حالا این امواج میخاد ماله موبایل باشه(با فرکانسی بین 900 مگاهرتز تا 1.8 گیگا هرتز) یا میخاد ماله رادیو باشه (از 30 کیلو هرتز تا 300 مگاهرتز)یا ماله هرچیزه دیگه(حتی همین برق شهری با فرکانس 50 هرتز)
        باتشکر از آقای حسینی بابت اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشتن :applause:
        اما این حرفتون من رو یاد یک کلیپی انداخت که سه تا گوشی را روبروی هم میزارن و وسط آنها ذرت میریزند وپس از به زنگ درآمدن آن سه موبایل ذرت ها تبدیل به پوف فیل میشوند oo:
        من فکر میکنم به خاطر استفاده از امواج ماکرویو در آن کشور باشد.
        حالا شما تصور کنید در آن کشور بودید و دوعدد تلفن همراه در دوجیب خود داشته باشید وهم زمان هردوی آنها زنگ بخورد..... /
        این کلیپ را کسانی که مشاهده نکردن حتما دانلود کنند.
        دانلود
        (حجم 824کیلوبایت)

\|/_\/_

دیدگاه

پاسخ : آیا امواج وایرلس (WIRELESS) برای بدن انسان مضر است ؟

به نظر من به قدرت اون انواج بستگی داره هرچی قدرت بیشتر باشه اثر مخربیه بیشتری داره
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r.babazadeh
            به نظر من به قدرت اون انواج بستگی داره هرچی قدرت بیشتر باشه اثر مخربیه بیشتری داره
            باتشکر از پاسخ های شما
            مثلا وایرلسی که برای شبکه شدن کامپیوتر ها با هم واستفاده آنها از اینترنت بیسیم باشد
            اصلا بهتر بیان میکنم-من با رایانه ام از طریق وایرلس به رایانیه برادرم متصل هستم و از اینترنت بیسیم استفاده میکنم.
            وتقریبا 16-20 ساعت در روز رایانه ام درکنارم و با این امواج سروکار دارم.
            آیا این امواج در دراز مدت امراضی ایجاد میکند؟
            اگر بله! چه امراضی؟

\|/_\/_

دیدگاه

تاحالا برای موبایل ثابت نشده چه برسه به وایرلس لپ تاپ منم مثل تو هستم فعلا هم سالمم
              ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r.babazadeh
                تاحالا برای موبایل ثابت نشده چه برسه به وایرلس لپ تاپ منم مثل تو هستم فعلا هم سالمم

شما فیلمیکه در پاسخ های قبلم گذاشتم را دانلود کنید.....
                بعد میشه فهمید که آیا واقعا امواج موبایل خطرناک است یا نه....
                تازه یک فیلم دیگه هم بود که بین دوگوشی یک تخم مرغ گذاشتن واز تلفن اولی به تلفن بعدی تماس گرفتن که بعد از چند دقیقه تخم مرغ پخته شد!
                البته صبحانه گرونی در میاد ولی باز تصورکنید که آن تخم مرغ مغز ما باشد!!!

\|/_\/_

دیدگاه

هر مرضی که بگین بهتون وارد میکنه
                  اولیش که شاید مهمترینش باشه عقیم شدن هستش که در صورتیکه با این امواج زیاد سر کار داشته باشین بافتای بدن تبخیر میشن از جمله اسپرم..........
                  دومیشم که به نظرم خیلی مهمه اینه که اگر رو خودتون تاثیر نزاره مطمین باشین رو بچتون تاثیر داره صد در صد
                  سومی به بعدشم رو بدن خودتون هست.
                  واسه اطلاعات بیشتر مقاله زیر دانلود کنین حتما
                  http://upload.yazdkit.com/download.p...ate hamrah.rar
                  طب اسلامی

دیدگاه

تو تهران خودمونم چند وقت پیش یه گروه تحقیقاتی تو یه منطقه از تهران یه تیکه گوشت گذاشته بودن پخته بود . بعدم که به مقامات بالا اعتراض کرده بودن نگاشونم نکرده بودن.سرچ کنین این موضوع حتما پیداش میکنین.تو یکی از روزنامه ها هم نوشتن که یادم نیس چی بود
                    طب اسلامی

دیدگاه

اگر وایرلس کامپیوتر بر بدن تاثیر منفی داشته باشه بحث این هست که چه حد تاثیر خواهد گذاشت؟

اگر به صورت عامیانه به قضیه نگاه کنیم شاید عمر میانگین 80 سال رو بکنه 70 سال (بیشترین تاثیری که میتونه داشته باشه نهایتا 10 سال عمر آدم رو کم میکنه...) حال فرض کنیم 80 سال بدون امواج وایرلس زندگی عاقلانه است یا 70 سال استفاده از امواج وایرلس؟

وقتی جایگزین دیگری وجود ندارد چرا باید فکر خودمون رو تا این حد (مودم وایرلس) درگیر خطر های احتمالی کنیم؟
                      البته منظورم در مورد کار تحقیقاتی در مورد خطر هاش نیست بلکه تنها دید شخصی فرد به فرد ماجرا رو گفتم نه دید علمی رو.

دیدگاه

جایگذینه دیگه استفاده از مودم های معمولی هست مدیر عزیز. به اینم حتما توجه کنین که ضررش فقط به خودتون نمیرسه بلکه به نسل های بعدی صد در صد و بدون شک منتقل میشه
                        طب اسلامی

دیدگاه

دومیشم که به نظرم خیلی مهمه اینه که اگر رو خودتون تاثیر نزاره مطمین باشین رو بچتون تاثیر داره صد در صد
                          اگر از وایرلس زیاد استفاده کنید بچتون وایرلس به دنیا میاد :mrgreen:

شوخی کردم .

بعضی امواج با توان بالای 1 وات خطر ناک هستند . اگر کنار اونا بایستین احساس تهوع بهتون دست میده !
                          خواستن >> توانستن >> موفقیت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdifaheca
                            جایگذینه دیگه استفاده از مودم های معمولی هست مدیر عزیز. به اینم حتما توجه کنین که ضررش فقط به خودتون نمیرسه بلکه به نسل های بعدی صد در صد و بدون شک منتقل میشه
                            نمیشه گفت جایگذین است شاید برای مصارف خانگی بشه جیگذین کرد ولی برای سایر موارد اصلا عملی نیست.
                            یا مثلا مگه میشه موبایل رو با تلفن ثابت جایگذین کرد؟!

دیدگاه

یه بار یه بحث علمی بود توی مجله می خوندم ، نوشته بود عمر آدم رو کم می کنه ، ولی 2الی چند سال از چند صد سال !
                              اگر اینجوری بود که الان بدنمون تو معرض هر نوع امواجی هست !
                              از امواج کیهانی بگیر که قویترین امواج هستند تا ........ همون امواج رادیو و موبایل و ....
                              3 تا موبایل که چه عرض کنم ، 5 تا گذاشتیم کنار هم هیچ تأثیری رو ذرت نداشت !
                              زیاد رو اینجور چیزا حساسیت نشون ندین ! چه بخواین چه نخواین دارین داخل این امواج زندگی می کنید و نمی تونین ازش فرار کنین.
                              در ضمن ، فردا نرید کلتونو بکنین داخل ماکروفر بگید فلانی گفته امواج هیچی نمی کنه ها ! کلتون منفجر میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X