اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کم بسیار فوری ؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کم بسیار فوری ؟؟؟؟

سلام
    چطوری میشه که تو یک نمودار داشت که y رو بر حسب x رسم کرد. من x و y رو از یک ورودی می خونم و می خوام بر حسب هم نمایش بدم. من اومدم از گراف xy graph استفاده کردم ولی یه مشکل وجود دارده و اون این است که وقتی یک x و یک y می خونم و نمایش می دم یک نقطه نشون میده و زمانی که x و y جدید رو می خوام نمایش بدم یک نقطه جدید نشون می ده و قبلی رو پاک می کنه من می خوام که این داده ها رو به صورت یک نمودار که این نقاط رو به هم وصل کنه نشون بده چطوری :angry:
    تو مثال زیر من دو تا عدد رو که دارند هی زیاد میشن رو به این گراف دادم ولی اتفاق بالا می فته وای ی ی ی ی :cry2:
    من دشمن تو و عقاید تو هستم ولی حاضرم در راه آزادی عقیده ات جانم را فدا کنم. (ولتر)

پاسخ : کم بسیار فوری ؟؟؟؟

تو مثالهای لب ویو به XY graph.vi یه نگاه بنداز از قسمت Find example/index کلمه XY رو جستجو کن

دیدگاه

دوست عزیز شما آرایه ای تولید نکرده اید که انتظار چنین عملی رو از برنامه دارید
      حلقه شما فقط یکبار اجرا میشه
      اون 1 رو یه عدد خیلی بزرگتر بزارید مثل 100 حتما باید جواب بده

دیدگاه

دوست عزیز

شما باید دو تا آرایه یک بعدی یا یک آرایه دو بعدی رو تشکیل بدی و همیشه مثلا این آرایه های 100 عضوی رو روی گراف نمایش بدی

حالا چه اتفاقی میافته؟؟؟
        مرحله اول که آرایه خالیه مثلا وقتی عدد (1و1) اومد فقط همون عدد رو نشون میده ولی وقتی مرحله بعد عدد 2و2 هم اومد حالا ابتدا 1و1 و سپس 2و2 رو نمایش میده و الی آخر

اما اگه بخواهیم به عکس ان اطلاعات رو نمایش بدیم یعنی اول 2و2 و سپس 1و1 باید هر محله که اطلاعات جدیدی اومد به ابتدای آرایه اضافه کنیم
        اینطوری مشکلتون حل میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X