اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کمک فوری برای پروژه پایانی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست کمک فوری برای پروژه پایانی

سلام دوستان پروژه پایانی من دتکتور صوت و حرکت هست
    دتکتور صوت با میکروفن خازنی و lm324 و........
    دتکتور حرکتشم چشم دزدگیر یا همون pir
    به این صورت که کسی وارد محوطه شد یا صدایی به وجود آمد لامپ روشن شه و 10 ثانیه بعد از آخرین صدا یا خروج فرد از محوطه لامپ خاموش شه با میکرو atmega32 و codevision
    اول دتکتور صوت رو ساختم و رله رو دادم بیرون با رگولاتور و ترانزیستور و ... برام درست کردن و خوب کار میکرد
    چشم دزدگیر که اضافه شد دیگه رله کار نمیکرد
    بعد به جای ترانزیستور بافر uln2003 رو گذاشتم الان دتکتور عمل میکنه و رله عمل میکنه ولی دیگه رله بعد از 10 ثانیه قطع نمیشه و وقتی منبع قطع میشه تازه رله قطع میشه

مشکل از چیه؟ از برنامست؟
    دوباره پروگرام بشه درست میشه؟
    باید تا آخر شهریور دفاع کنم اگه کمک کنین ممنون میشم

پاسخ : درخواست کمک فوری برای پروژه پایانی

نوشته اصلی توسط mreza_dm2004
    سلام دوستان پروژه پایانی من دتکتور صوت و حرکت هست
    دتکتور صوت با میکروفن خازنی و lm324 و........
    دتکتور حرکتشم چشم دزدگیر یا همون pir
    به این صورت که کسی وارد محوطه شد یا صدایی به وجود آمد لامپ روشن شه و 10 ثانیه بعد از آخرین صدا یا خروج فرد از محوطه لامپ خاموش شه با میکرو atmega32 و codevision
    اول دتکتور صوت رو ساختم و رله رو دادم بیرون با رگولاتور و ترانزیستور و ... برام درست کردن و خوب کار میکرد
    چشم دزدگیر که اضافه شد دیگه رله کار نمیکرد
    بعد به جای ترانزیستور بافر uln2003 رو گذاشتم الان دتکتور عمل میکنه و رله عمل میکنه ولی دیگه رله بعد از 10 ثانیه قطع نمیشه و وقتی منبع قطع میشه تازه رله قطع میشه

مشکل از چیه؟ از برنامست؟
    دوباره پروگرام بشه درست میشه؟
    باید تا آخر شهریور دفاع کنم اگه کمک کنین ممنون میشم
    توضیحتون خیلی کلیه ولی چیزی که تو این لحظه به ذهنم میاد اینکه می تونی از فرکانس متر AVR واسه سنس صدا استفاده کنی.سنسور حرکتت هم که خروجیه دیجیتال یک میده دیگه از اینجا کار سادست فقط چنتا شرط می خواد واسه راه اندازیه رله هم حتما از ترانزیستور به صورت مدار کلید زنی استفاده کن اگه بازم سوالی باشه در خدمتیم
    دکتر شريعتي : «کلاس پنجم که بودم پسر درشت هيکلي در ته کلاس ما مي نشست که براي من مظهر تمام چيزهاي چندش آور بود ،آن هم به سه دليل ؛ اول آنکه کچل بود، دوم اينکه سيگار مي کشيد و سوم - که از همه تهوع آور بود- اينکه در آن سن و سال، زن داشت. !... چند سالي گذشت يک روز که با همسرم از خيابان مي گذشتيم ،آن پسر قوي هيکل ته کلاس را ديدم در حاليکه خودم زن داشتم ،سيگار مي کشيدم و کچل شده بودم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X