اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طریقه نصب ایفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طریقه نصب ایفن

سلام می خواستم درمورد نصب ایفن برام توضیح بدی. اگه نقشهای دارید برام بفرستید

پاسخ : طریقه نصب ایفن

جناب 4697

آیفون تصوری یا معمولی :question:

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 4697
      سلام می خواستم درمورد نصب ایفن برام توضیح بدی. اگه نقشهای دارید برام بفرستید
      نوشته اصلی توسط Saeed Bagherani
      جناب 4697

آیفون تصوری یا معمولی :question:

lulمعمولی

دیدگاه

خیلی راحته a b c v رو بهم وصل کن
        و d رو به 1 وصل کن مثبت ومنفی رو به پانل جلو وصل کن میمونه در باز کن با e f هستش
        تا نگاه میکنی وقت رفتن هست + ناگهان چه زود دیر میشود = تشکر یادت نره!

دیدگاه

سلام دوست عزیز امکانش هست راهنمای کامل تصویری آیفونم معمولی را به همراه نکات اتصال بنویسید.جون جیزی از آیفون نمیدونم و حتی نمیدونم زنجیر همراه دربازکن کجا باید وصل بشه اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم با تشکر

دیدگاه

شیوه ی نصب ایفون یک واحده ی معمولی :گوشی شش ترمینال دارد و پنل دم درب هم شش ترمینال ترانس هم چهار ترمینال دارد با یک برق ورودی 220 ولت از گوشی شروع میکنیم که شش ترمینالش به ترتیب aوbوcوdوeوf و ترمینال های پنل -و+وaوbوcو1وترمینال های ترانس -و +و دوترمینال مربوط به برق ac ترانس که منفی و مثبت ندارد میباشد و قفل زنجیری هم دو ترمینال دارد که مثبت و منفی ندارد . خوب حالا برای نصب aوbوcگوشی را به aوbوc{سیم رفت وبرگشت صدا} پنل متصل نموده.از dگوشی به 1پنل {سیم زنگ واحد که برای دو واحده dگوشی واحد دو رو به 2پنل وصل میکنیم ولی این آیفون چون تک واحده است یک ترمینال ییشتر بر روی پنل ندارد}.منفی ومثبت ترانس رو هم به منفی ومثبت پنل وصل می کنیم .اما درب باز کن؛ ترمینال eوf روی گوشی مانند یک کلید عمل کرده و با فشار دکمه روی گوشی درب را باز میکند .برای این منظور از ترانس شروع میکنیم بدین صورت که یک رشته سیم از ترمینال ac ترانس به e گوشی آورده و یک رشته سیم دیگر از f گوشی به یکی از ترمینال های قفل زنجیری وصل میکنیم ویک رشته سیم دیگر مستقیم ازترمینال دیگر ac ترانس به سر دیگر قفل زنجیری وصل میکنیم.

دیدگاه

زکات علم آموختن آن به دیگران است.

دیدگاه

منم در کنار آموزش خوب اساتید یه نکته کوچیک بگم ...
                وقتی تعداد واحد ها از یکی بیشتر میشه اونوقت برای اتصال سیم ها به panel اصلی ممکنه ندونید که هر سیم مال کدوم طبقه هست چون معمولا رنگ سیم ها مثل همه ...
                برای اینکار تو هر طبقه دو تا سیم رو به هم می تابونید (رنگ های مختلف مثلا طبقه اول قرمز و زرد .. طبقه دوم سبز و آبی و ... و یادداشت می کنید )
                اونقت با یه اهم متر تست می کنید کدوم سیم ها به هم وصلند
                Don't hesitate to ask any question ..

دیدگاه

مبتدی

با سلام
                  من برای نصب ایفون 3طبقه معمولی دچار مشکل هستم که ممنون میشم راهنماییم کنید

مگه شماره 1و2و3 بترتیب نباید از زنگ بالایی تا پایینی باشه به این ترتیب که 1 اولین زنگ و 3 آخرینه و d هرطبقه به هرزنگ وصل شه زنگ مال اون طبقه است؟
                  من واحدی رو به 3 وصل کردم ولی وقتی زنگ اول رو میزنی،براش زنگ میخوره!یعنی اتصالی داره؟؟
                  درمورد دو طبقه دیکه نمیتونم زنگ مربوطو شناسایی کنم!ممکنه رنگها بهم وصل نباشه ؟
                  مثلا بنفشو به زنگ وسطی وصل میکنم به dدومی هم میزنم ولی اصلا جواب نمیده ممکنه رنگا بهم وصل نباشن؟؟چطور بفهمم هستن؟
                  قبلا صداش درست بوده ولی با قطع سیمای واحد1 دو واحد دیگه خراب شدن...
                  لطفا راهنمایی کنید چیکارکنم؟

دیدگاه

کلن در نصب آیفون معمولی 2 تا نکته خیلی ساده رو رعایت کنید و اصلن رنگ سیم و ... مهمم نیست
                    1- تمامی گوشی ها و درب باز کن دارای سیمهای مشابه هستند
                    2- فقط زنگ هر واحد یک سیم مجزا از کابل می خاد می خاد

در واقع آیفون 48 واحدی بغیر از مجموعه ( 3 یا 4 تایی ) مشترک هر واحد 1 سیم و برای زنگ نیاز داره و پشت پنل درب باید 48+3 تا سیم ببینی

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X