اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدولاسیون AM در متلب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدولاسیون AM در متلب

سلام دوستان خواهش می کنم کمکم کنید وگرنه مخاربراتو می افتم !!!!
    استاد درس مخابرات از من خواسته که با مطلب یک مدولاسیون Am بسازم به طوریکه ورودی رو از میکرو فن کامپیوتر بگیرم و از ورودی فوریه بگیرم بعدش صدای ورودی را در یک gain ضرب کنم cos wt() و از یک فیللتر BPF بگذرانم و خروجی را از بلندگوی کامپیوتر پخش کنم !!!!
    من این کاروو تو مطلب نصفشو انجام دادم ولی بلوک فوریه نی دونم کجاست !!! همین طور BPF !!!! ولی اجرا نیشه error می ده !!!
    راستی خروجی را روی Scop هم نمی تونم ببینم errorr می ده می گه که ماتریس وردوی 256*1 هست ولی ماتریس scop معلوم نیست !!!!!
    ترا خدا کمکم کنید
    راستی با ******** باید این کارو بکنم !!!!! اگر با مطلب هم شد عیبی ندارهههه

مدولاسیون AM در متلب

سلام.
    دوست عزیز برنامه ای که تا الان کار کردید رو بذارید. دستوری که فوریه میگیره اینه FFT .
    موفق باشید.
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

پاسخ : مدولاسیون AM در متلب

سلام آقای نحوی ممنونم که پی گیری می کنید
      من با ******** کمی کار کرده ام که در نرم افزار مطلب هست !!! باید مدولاسیون هم با******** انجام بدم !!!!

دیدگاه

سلام.
        من هنوز فرصت نکردم با سیمولینک مطلب کار کنم :cry:
        اگه کمک دیگه ای از دستم بر میومد بفرمایید در خدمتم.
        موفق باشید.

دیدگاه

برای BPF نمیدونم فیلتر جدایی وجود داره یا نه ولی میتونید از جعبه های تبدیل لاپلاس استفاده کنید و تابع فیلتر مورد نظرتان را وارد کنید .
          برای خروجی که میگین ماتریس هماهنگ ندارن لطفا فایلتون را قرار بدین تا در صورت توان درست کنم.
          من تازه 2007 نصب کردم سیمولینک که میزنم کامپیوتر هنگ میکنه......!!!
          اگر درست شد در مورد FFF هم کمکتون میکنم.
          دوستان واردتر از بنده هم لطفا نظر بدن

دیدگاه

با سلام
            ممنون از راهنمای شما دوستان
            من چیزی و که می خوام تو ******** درست می کنم تا جمعه می گذارم اینحا شما ببنید !!! هر کاری که می توندی برام انجام بدید ممنمون می شوم
            من با مطلب ورژن 7 کار می گنم

دیدگاه

دوستان سلام این لینک و بی زحمت دانلود کنید

من مدارو بستم و errorr هاششوو گذاشتم لطفاً کمکم کنید
              http://www.4shared.com/file/14822148/3ef0987f/matlan_help_mee.html

دیدگاه

سلام.
                من با سیمولینک کار نکردم ولی چند تا حدس در مورد ایراد ها توی ذهنم هست.

در مورد ایراد اول خوب طبیعی به نظر میرسه زمانی که شما FFTآ‌ میگرید سیگنال از حوزه زمان میره به حوزه فرکانس پس دیگه نمیشه روی اسکوپ اون رو نشون داد باید روی اسپکترام آنالایز اون رو مشاهده کنید نمیدونم متلب همچین چیزی داره یا نه این دستگاه طیف فرکانسی رو رسم میکنه.

در مورد ایراد دوم هم فکر کنم چون FFT عدد های مختلط هم میده شما باید اندازه اون رو بگیرید و در یک متغییر double بذارید. نمیدونم این دستور توی سیمولینک به چه صورت هست آیا این ایراد مربوط به این قضیه میشه یا نه.
                موفق باشید.

دیدگاه

در مورد ایراد اول خوب طبیعی به نظر میرسه زمانی که شما FFTآ‌ میگرید سیگنال از حوزه زمان میره به حوزه فرکانس پس دیگه نمیشه روی اسکوپ اون رو نشون داد

شما میتونید از تحلیلهای موجود استفاده کنید من دقیقا متوجه نیستم چه نموداری رو میخواین رو اسکوپ ببینین ! اگر شکل موج ها بعد از تغییرات هست فکر نکنم با این سکوپ بشه یعنی نمیشه !

دیدگاه

ممنون از راهنمایی شما دوستان !
                    خوب صورت اصلی سوال رو که تو پستهای قبلی براتون گذاشتم می خواهیم مدولاسیون Am را نمایش بدهیم !!!
                    من متوجه نشدم الان باید چه کار کنم !!

دیدگاه

بازم سلام
                      من توانستم با کمک راهنمایی شما یه کاراهایی انجام بدم ولی حالا حالا ها مونده تا مدولاسیون AM شما هم ببنید من را راهنکایی کنید چطور می توانم مدولاسیون را انجام بدهم
                      ممنون از لطف شما
                      این هم لینک دانلود
                      http://www.4shared.com/file/16136443/ad7b7d1a/speechFFT.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X