اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه قفل رمز دیجیتال با امکان کنترل 4 رله و کنترل هر 4 کانال از طریق خط تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه قفل رمز دیجیتال با امکان کنترل 4 رله و کنترل هر 4 کانال از طریق خط تلفن

قفل رمز دیجیتال با امکان کنترل از طریق خط تلفن
    قابلیتها:
    - دریافت رمز عبور از 1 تا 10 رقم
    - امکان تعریف 3 رمز عبور متفاوت به غیر از رمز اصلی برای 3 کاربر متفاوت
    - امکان تعریف رمز عبور متغییر بر اساس تغییرات زمان طبق فرمول قابل تعریف از 1 تا 10 رقم
    - امکان کنترل دستگاه از طرق خط تلفن پس از وارد کردن رمز عبور مربوط به ارتباط تلفنی
    - امکان کنترل 4 رله مختلف
    - امکان تعریف هر کدام از رله ها بصورت دائمی یا لحظه ای با تنظیم زمان وصل بطور مجزا
    - امکان تعریف کنترل هر رله توسط کاربر خاص
    - امکان فعال یا غیرفعال کردن رمز عبور هر کاربر توسط کاربر اصلی بصورت دائم یا در ساعات خاصی از شبانه روز
    - نمایش ساعت و تاریخ هجری شمسی و فعالیت ساعت حتی در صورت قطع تغذیه دستگاه
    - تنظیمات نور و روشنایی صفحه نمایش بصورت نرم افزاری

فایل پیوست شامل:
    توضیحات
    شماتیک
    PCB
    فایل HEX
    سورس به زبان C
    تصاویر مدار ساخته شده
    فایل های پیوست شده

پاسخ : پروژه قفل رمز دیجیتال با امکان کنترل 4 رله و کنترل از طریق خط تلفن

مهندس جان من این پروژه شما رو می خواهم به عنوان پروژه ی خودم بدم به مدرسه قبل ساخت می خواستم بدونم اسمتونو روی ال سی دی یا سورس برنامه نوشتین یا نه ممنون میشم جواب بدین؟

دیدگاه

اسم تو سورس برنامه هست و روی ال سی دی هم نوشته می شه . با توجه به اینکه سورس برنامه در اختیار شما قرار گرفته می تونین اسم رو خودتون حذف کنین.

دیدگاه

با سلام و خسته نباشید
        میخواستم بدونم مخارج این پروژه تقریبا چند میشه

دیدگاه

پسر خوب آخه رو شماتیک مدار مقدار زنر و کریستال ها رو ندادی من چیکار کنم پروژ به دبیر دادم حالا می خوادش لطفا زود به دادم برسید ممنون :cry2:

دیدگاه

مقادیر دیودهای زنر 5.6 ولت
            کریستال میکرو 16 مگاهرتز
            کریستال آی سی 8870 = 3.5795 مگاهرتز
            کریستال آی سی 1307 هم همون کریستال ساعت 32.768 کیلوهرتز

دیدگاه

سلام
              لطفا لیست کامل قطعات و یک توضیح مختصر در زابطه با کارکرد مدار را بی زحمت برای اطلاع بیشتر ما قرار دهید.

با تشکر فراوان از حسن توجه جنابعالی

دیدگاه

مهدی عزیز لطفا لیست قطعاتو کامل بده منم میخوام واسه پروژه اینو بدم ممنون :nice:

دیدگاه

سلام
                  پروژه خوبی است :applause: :applause: :applause:

دوست عزیز لطف کنید برنامه پروتیوس و کد ویژن را قرار دهید .
                  با احترام :bye
                  کمتر سخن گویم
                  بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

سلام ببخشید که دیر جواب دادم.
                    نوشته اصلی توسط ahangyar
                    مهدی عزیز لطفا لیست قطعاتو کامل بده منم میخوام واسه پروژه اینو بدم ممنون :nice:
                    با عرض پوزش شماره قطعات روی pcb با شماره های قطعات روی شماتیک همخوانی نداره و در اولین فرصت لیست کامل قطعات pcb رو براتون قرار میدم. ولی قطعات قرار داده شده روی فایل شماتیک مقادیرش درسته .

نوشته اصلی توسط mpc
                    سلام
                    پروژه خوبی است :applause: :applause: :applause:

دوست عزیز لطف کنید برنامه پروتیوس و کد ویژن را قرار دهید .
                    با احترام :bye
                    با توجه به اینکه امکان شبیه سازی آی سی 8870 توی پروتئوس وجود نداره بصورت کامل شبیه سازی نمی شه ولی بقیه قسمتهاش رو دارم باید بگردم پیداش کنم براتون می زارم و فایل کد ویژن برنامه میکرو هم توی فایل فشرده با پسوند c. قرار داره.

دیدگاه

مهندس اگه میشه یه کم زود من دیرم شده باید پروژه رو تحویل بدم :angry:

دیدگاه

ببخشید که دیر شد. :redface: :redface:
                        توی پست اول موارد خواسته شده رو اظافه کردم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi906
                          مقادیر دیودهای زنر 5.6 ولت
                          کریستال میکرو 16 مگاهرتز
                          کریستال آی سی 8870 = 3.5795 مگاهرتز
                          کریستال آی سی 1307 هم همون کریستال ساعت 32.768 کیلوهرتز
                          سلام مهندس ممنون از پروژه ،اگه ممکنه فایل pcb رو بزارید که بدیم برای چاپ
                          لطف می کنید

دیدگاه

سلام
                            متاسفانه فایل PCB از روی سیستمم پاک شده. برای چاپ اگه بیرون می خواین بدین می تونین از همون فایل PDF استفاده کنین. فقط باید حواستون باشه برعکس چاپ نکنه.

دیدگاه

مهندس اینو ساختی کار کرد؟ آخه من هر کاری می کنم جواب نمیده چیکار کنم فقط لایت ال سی دی میاد ولتاژ تو مدار و ال سی دی ولی نمیدونم چرا کار نمی کنه لطفا راهنمایی کنید تا اخر این هفته باید تحویل بدم :cry2: :angry:
                              ممنون منتظرم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X