اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بمب الکترومغناطیس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بمب الکترومغناطیس

سلام. :bye
    از بمب الکترومغناطیس چیزی میدونین؟
    همش میگن روی بدن انسان تاثیری نداره.
    استاد فیزیک من این حرفو تایید نکرد. میگفت اتفاقا کاملا هم تاثیر داره.
    شما جواب درستو میدونین؟! :-/
    کار بسیار ظریفی است که انسانی را ببخشیم، بی آنکه ارزشش را در نظر خود او و خودمان پایین بیاوریم

پاسخ : بمب الکترومغناطیس

راجع به این نوع بمب من فقط در Command & Conquere یه چیزی دیدم!!! بعدها یکی از دوستان متخصص در اسلحه چیزهایی گفت.مثل اینکه ایران هم نمونه هایی داره یا روش کار کرده. اما اینکه میدان الکتریکی یا مغناطیسی ایجاد میکنه و کدوم تاثیر میذاره باز هم نمیدونم.

اما

موقعی که من از یک پست 400 کیلو ولت بازدیدی داشتم به محض نزدیک شدن به پست (حدود 50 متری اولین دکل) سردرد شدیدی به من دست داد. اگر میزان تاثیر EMP فقط در حد همین هم باشه میشه برای ایجاد آسیب روانی روی سربازان هم استفاده کرد و فکر میکنم در حد اختلال در تصمیم گیری.

دیدگاه

اگر علمی باشیم ...
      تاثیر زودرس یا دیر رس ..
      پاسخ بدون تحقیقات بالینی دشوار خواهد بود ... تاثیر خیلی از چیزهای ساده مانند سونوگرافی حتى نامعلومه (مثلا برای جنین) ... این گونه تحقیقات هم وقت گیر وهم پر هزینه هستند

دیدگاه

مگه خبر نداری الان نور امواج الکترومغناطیسی است اگر فرکانسش کمتر شود می شود فروسرخ و امواج رادیویی و تلویزیونی و ماکروویو اگر بیشتر شود می شود فرابنفش و ایکس و گاما .هر کدام از اینها تاثیرات مختلفی روی بخشهای مختلف بدن دارند امواج فروسرخ برای گرم گردن استفاده می شود مانند ماکروویو چونکه باعث می شود مولکولهای آب که قطبی اند هی بچرخند و گرم شوند امواج ایکس و گاما باعث جابجا شدن الکترون در بین لایه های ظرفیت خود می شود که می تواند دچار از بین رفتن سلولها شود و یا سرطانی آنها

دیدگاه

پس یعنی صددر صد تاثیر منفی روی بدن انسان هم داره؟
          من که هرچی توو نت مطلب دربارش میخونم برعکس اینو نوشته. چرا اخه؟
          خودتون یه سرچی بکنین ببینین
          کار بسیار ظریفی است که انسانی را ببخشیم، بی آنکه ارزشش را در نظر خود او و خودمان پایین بیاوریم

دیدگاه

سلام
            موبایلی که ما ازش استفاده میکنیم نمونه کوچکی از بمب الکترومغناطیسی هست
            موبایل از طریق امواج الکترومغناطیس اطلاعات رو میفرسته توانی که موبایل موقع ارسال مصرف میکنه حدود 150mw
            هستش یعنی هنگام ارسال اطلاعات یک میدان مغناطیسی به قدرت 150mw ایجاد میکند
            امروز استادمون چیزی گفت که خیلی عجیب بود اون میگفت اگه شما یه تخم مرغه در اب قرار بدید و نزدیک یک ساعت در نیم متری این تخمرغ صحبت کنین تخمرغه اب پز میشه :surprised:
            من که باور نکردم ایا میشه شما چی میگین؟

دیدگاه

اگه یک میدانه مغناطیسی رو در اندازه مگا وات بتونیم از طریق انتن ارسال کنیم یک بمب الکترومغناطیسی خیلی قوی ایجاد خواهد شد این میدان میتواند با سرعت زیاد و مهلک کننده ای به جو رفته و پس از برخورد به لایه اوزون دوباره به زمین باز میگردد این میدان میتواند پس از برخورد با زمین در جبه یک انرژی خیلی مهلک به وجود میاورد که باعث زلزله های شدید 6 ریشتری یا بیشتری بشود
              در کشور امریکا تونستن یه همچین کاری بکنن و یه نظریه هست که میگن زلزله بم نمونه ای از این بمب بود
              ولی این فقط یک نظریه هستش

دیدگاه

با سلام---http://www.globalsecurity.org/milita...996/apjemp.htm
                در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

در دو تاپیک زیر هم قبلا کمی بحث شده ببینید :

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=31653.0

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=11465.0

دیدگاه

خوب آمریکا خیلی چیزا ساخته اما فکر نکنم با یه آنتن و یه ایستگاه فرستنده بشه انرژی چند هزار بمب اتمی ( یه زلزله ی کوچولو) رو به جایی فرستاد . اگر خیلی بخواد مایه بگذاره اینه چندتا ماهواره با آینه برفسته اون بالا و از یه ایستگاه روی زمین با لیزر های چند هزار واتی یه اشعه برفسته و با انعکاس آینه های روی اون ماهواره ها هر هدفی که خواست رو روی زمین بزنه!!! حالا چه ربطی داره به بیو الکتریک!
                    اما شاید اینکه میدان های مغناطیسی در حد چند گیگاهرتز باعث سرطان یا اختلال در عملکرد سلول بشند موضوع جالبی باشه ! هرچند اثبات نشده! اما بهتره به جای ترسیدن از موبایل به این فکر کنید که شاید (!!!) امواج الکترو مغناطیس در تمایز سلول ها تاثیر داشته باشند ! یا مثلا یه همچین چیزایی !
                    Gracias A La Vida
                    [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
                    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
                    http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
                    زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

با سلام--اتفاقا همین کار رو هم کرده و میتونه در هر نقطه از زمین زلزله ایجاد کنه به اینصورت که امواج پر قدرتی را به لایههای بالای جو میفرستد و طبق محاسبات از قبل انجام شده این امواج در ان لایه ها انعکاس پیدا کرده و به نقطه ای از مین که مورد نظر است نفوذ میکند و باعث گرم شدن لایه های زیرین میشود که پی امد ان زلزله است.البته با استفاده از این سیتم کارهای زیادی انجام میدهند مثل کنترل احساس شاد بودن و یا غمگین بودن مردم ان منطقه امواجی که روی مغز اثر میکند-http://www.theforbiddenknowledge.com...er_control.htm
                      در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

همون طور که امواج رادیویی روی آنتن میشینه و ولتاژ تولید میکنده بمب الکترومغناطیسی هم امواج قوی تری تولید میکنه و ولتاژ بیشتری هم ایجاد و با عث سوختن وسایل و تجهیزات میشه . :read:
                        { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

تا جایی که من میدونم تاثیر نداره.

دیدگاه

استدلال؟!
                            در ضمن دوستانی که در مورد هارپ اون بالا حرف زدن ! هارپ امواج الکترومغناطیس نداره! امواجش صوتی و با فرکانس بسیار پایین هستند

دیدگاه

هارپ اصلا وجود خارجی نداره

آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
                              تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
                              آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
                              هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X