اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه ارسال و دریافت تصاویر به صورت بیسیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه ارسال و دریافت تصاویر به صورت بیسیم؟

درباره نحوه ارسال و دریافت تصاویری که از طریق مانیتورینگ ترافیک تو سطح شهر انجام میشه توضیح میخواستم؟

ایا ارسال و دریافت از طریق مخابراته یا فرستنده و گیرنده خود سیستم و ربطی به مخابرات نداره و بردی که میده چقدره

در اصل من میخوام تصویره یه مکانی رو از طریق بیسیم به یه مکان دیگه ایی ارسال کنم نزدیک به 3K/M فاصله وجود داره حالا میخوام بدونم اصلا شدنیه و اگه هست به چه امکاناتی نیاز دارم و یه براورد قیمتم میخوام

از تمامی دوستان ممنونم
    ذكات علم ياد دادنه ....

پاسخ : نحوه ارسال و دریافت تصاویر به صورت بیسیم؟

سلام
    عزیزم این مباحث رو اگر بری کلاسهای دوربین مدار بسته بهت یاد میدن . من حتما سعی میکنم شماتیک کل طرحو بکشم بزارم اینجا . امیدوارم که نخوای بپرسی dvr چیه . پس تا فردا صبر کن

دیدگاه

سلام
      زیاد هم امیدوار نباش چون حتما میپرسمDVR چیه :mrgreen:

ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

سلام. اقا من هم نیاز به یک مدار برای ارسال صدا و تصویر تا برد حدود 200 متر دارم البته در پروژم نیاز دارم این ارتباط دو طرفه باشه . برای یک ربات امداد گر نیاز به این مدار دارم. با تشکر
        موفقيت بدست آوردن چيزيست كه دوست داري و خوشبختي دوست داشتن چيزيست كه بدست آوردهآ‌اي.

دیدگاه

این مباحث رو اگر بری کلاسهای دوربین مدار بسته بهت یاد میدن . من حتما سعی میکنم شماتیک کل طرحو بکشم بزارم اینجا . امیدوارم که نخوای بپرسی dvr چیه . پس تا فردا صبر کن
          همچنان منتظرما :nerd:
          ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X