اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سوال کاربردی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند سوال کاربردی

با سلام من میخوام با همین کامپیوترم یه لامپ یا یه دیودو روشن خاموش کنم به همین سادگی!!میخوام با سی یه برنامه بنویسم که مثلا لامپ را 30 ثانیه روشن نگهدارد سپس خاموش شود از راهنمائی شما سپاسگزارم
    آخرش یه ربات خفن میسازم!

چند سوال کاربردی

واقعا هیچ کس نمی تونه جواب سوال منو بده؟؟؟یعنی سوال من اینقدر سخت بود؟ میخواین تا ابد با میکروکنترلر های دوره دقیانوس کار کنین؟!!! :roll:
    آخرش یه ربات خفن میسازم!

دیدگاه

چند سوال کاربردی

سلام . خوبی دوست عزیز ؟
      ببخشید اگه دیر دارم جواب میدم . من یه مدت سفر بودم . در مورد سوالتون هم باید بگم که بله میشه اینکار رو کرد . شما با کلمه ((پورت موازی)) یه جستجو توی سایت بکنید ( بالای صفحه) . چند تایی پروژه در این مورد هست . یکیشون راه اندازی LCD با پورت موازی هست و ... . نکته ای که باید به اون توجه کنید اینه که نباید از پایه های پورت جریان بکشید . باید بافرش کنید . یه نگاهی به این پروژه بندازید خیلی چیز ها دستتون میاد .
      موفق باشید .
      شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
      هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
      چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

چند سوال کاربردی

با سلام
        دوست عزیز فکر بکنم این کارتون رو راه بندازه
        البته این واسه اون اولیه که خواسته بودید
        http://www.4shared.com/file/1154035/5a06585d/on_off_led.html

موفق باشید

دیدگاه

چند سوال کاربردی

سلام رضای عزیز از لطفت ممنون اگه بتونی یه کتاب آموزشی جامع در مورد کنترل مدارها با کامپیوتر برام پیدا کنی که اصول اونو یاد بگیرم خیلی ممنون میشم
          به هر حال دستت د رد نکنه مطلب خوبی بود
          آخرش یه ربات خفن میسازم!

دیدگاه

چند سوال کاربردی

نوشته اصلی توسط hooshmand
            سلام رضای عزیز از لطفت ممنون اگه بتونی یه کتاب آموزشی جامع در مورد کنترل مدارها با کامپیوتر برام پیدا کنی که اصول اونو یاد بگیرم خیلی ممنون میشم
            به هر حال دستت د رد نکنه مطلب خوبی بود
            با سلام
            ماالله اگر منظورتون کتاب خوبی واسه اینترفیسه خودم هنوز دنبالشم ولی چیز خوبی ندارم
            ولی اگه درمورد پورت می خواید من واسه پورت موازی usbکتاب دارم ولی اصول اون وبرنامه نویسی اونه
            حالا نمی دونم به دردتون می خوره یانه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X