اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نظرات در رابطه با پارسه ؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نظرات در رابطه با پارسه ؟

سلام

دوستان عزیز مخصوصا کسایی که ارشد قبول شدن نظراتتون رو در رابطه با پارسه بگید.

ازمونهاش رو چطور ارزیابی میکنید؟ شرکت توی 3تای اخر چطوره؟

همسانی نتایجش با کنکور سراسری چطور بوده؟خودتون رتبه اتون تو پارسه و کنکور چقدر شد؟

ممنونم
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

پاسخ : نظرات در رابطه با پارسه ؟

باور کنید اونچنان تاثیر خاصی نداره که خیلی مهم باشه
    انقد واسه خودتون آزمون های پارسه رو بزرگ نکنین
    فقط نفس شرکت در آزمون مهمه
    نصیر ، سنجش ، پارسه ، ماهان ، هیچ فرقی نداره .
    مهم ترین پارامتر داشتن برنامه درسیه و درس خوندن خود طرفه.
    همون 3 تای آخر پارسه یا سنجش کافیه.
    انجمن طراحی مدارهای مایکرویو(فرکانس بالا)(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=283.0)
    انجمن شبکه های عصبی(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=207.0)

دیدگاه

من ثبت نام کردم

برنامشو که عمرا بتونم برسم
      فقط جزوه هاش خیلی خوبن که اونم خیلی زیاد نوشته و وقت میخاد
      صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

دیدگاه

پارسه فقط جامعه آمری زیاده.اونم کشکه....
        این آزمونا باید از اشنباهاتت درس بگیری نه اینکه ببینی رتبت تو کنکور آزمایشی خوب شده یا بد شده...
        من پارسال تو پارسه بودم.یه آزمونش شدم 200و330و550و900وآخریشو شدم 1500 ولی در نهایت تو کنکور شدم800
        اگه خوب درس خونده باشی و تقریبا مسلط باشی فقط شرایط کنکوره که رتبه تو رو رقم میزنه.
        آزمونای پارسه بعضی درساش استاندارد نبود مثلا کنترلش خیلی آسون می دادن ولی ماشین،الکترونیکش و مدارش سخت طراحی و گاهی سوالی اشتباهی بود فقط می توان گفت ریاضیش و سیگنالش نسبتا خوب بود.
        به نظر من اگه می خاهی 2 تا3 آزمون شرکت کنی همون سنجش شرکت کن و سوالای پارسه و ماهان و ... گیر بیار حل کن
        کلا هر آزمون آزمایشی که می خواهی شرکت کنید با این تفکر شرکت کنید که ازش درس بگیرید و نه به رتبه که میارید.خیلیا امسال بودن که تو پارسه ریر 100 میووردن ولی تو کنکور اصلی بالای600شدن
        Speech Enhancement

دیدگاه

ممنون از دوستانی که نظر دادند.

نمیدونم کل ازمون ها رو شرکت کنم یا فقط چند تاشو...!!

همسانی رتبه هم از این بابت پرسیدم که خوبی درصد ها و رتبه ها شعف کاذب به همراه نداشته باشه و کمی واقع گرایانه باشه و یا بد شدنش واقعا نشون دهنده ضعف فرد باشه نه ضعف طراح.

من جزوه هاش رو دارم.

رتبه خوب و قبولی تهران واسم مهمه.با این وضعیت پیشنهاد شما که این دوره رو گذروندین چیه؟

فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشته جعفری
            ممنون از دوستانی که نظر دادند.

نمیدونم کل ازمون ها رو شرکت کنم یا فقط چند تاشو...!!

همسانی رتبه هم از این بابت پرسیدم که خوبی درصد ها و رتبه ها شعف کاذب به همراه نداشته باشه و کمی واقع گرایانه باشه و یا بد شدنش واقعا نشون دهنده ضعف فرد باشه نه ضعف طراح.

من جزوه هاش رو دارم.

رتبه خوب و قبولی تهران واسم مهمه.با این وضعیت پیشنهاد شما که این دوره رو گذروندین چیه؟
            من میگم وضع درسی پایه ضعیف تا متوسط : سه آزمون آخر
            وضع درسی پایه متوسط تا خوب: همه آزمون ها

در کل برنامه داشتن و با نظم خوندن مهمه .
            رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
            انجمن طراحی مدارهای مایکرویو(فرکانس بالا)(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=283.0)
            انجمن شبکه های عصبی(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=207.0)

دیدگاه

مگه میشه فقط تو 3 تا از ازموناش شرکت کرد ؟مگه پول همه ازمون ها رو یه جا نمیگیره ؟ (پارسه)
              موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
              (اديسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed_eca
                مگه میشه فقط تو 3 تا از ازموناش شرکت کرد ؟مگه پول همه ازمون ها رو یه جا نمیگیره ؟ (پارسه)
                اگر الان برید واسه ثبت نام باید همه رو ثبت نام کنید اما نزدیکای سه تای اخر اگر ثبت نام کنید فقط هزینه همونا رو پرداخت میکنید.

دیدگاه

اول ببین هدفت از شرکت تو آزمون ها چیه اگه میخوای به تنهایی درس بخونی یعنی الان دانشجو نیستی و تنها نشستی خونه شرکت تو آزمون های آزمایشی مثه پارسه که هر دو هفته یکباره خوبه و گرنه سطح سوالات پارسه با کنکور زمین تا آسمون فرق داره جزوه هاشم که خیلی تعریفی نیست مثلا جزوه سیگنالش بیشت تر روی فرمول تاکید دادره که اصلا به درد کنکور نمی خوره چون اکثر سوالات کنکور مفهومی اند کلا شرکت تو پارسه برای قبول شدن تو کنکور خوبه ولی واسه رتبه خوب آوردن(زیر 150) نباید رو پارسه حساب کنی

دیدگاه

این شرکتآ‌ تعاونیآ‌ خدماتآ‌ آموزشیآ‌
                    کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور با اون سنجش که توی تلویزیون تبلیغ میکنه و ازمون هاش مال اکسین هست فرق میکنه ؟ ؟

اینم سایتشه http://www.sanjeshserv.com/News/1389/890503_01.htm
                    (اديسون)

دیدگاه

salam.mN parsal parse sherkat karde bodam..azmonash aslan estandard nist .az jozvehaii ham ke midan faghat signal va kontrol khobe electronicesham bad nist vali bazam eshkalat dare..kasi ke mikhad bere parse faghat nabayad be jozvehaii ke midan ektefa kone.zarar mikone .
                      vali sherkat kardan dar eki az moasesaesta lazem sorate amal barae hal test zadana bala mibare .

کد HTML:
                      <abbr=لطفا فارسی تایپ کنید!></abbr>
                      دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

دیدگاه

سلام دوستان ... من آزمون های سنجش رو شرکت کردم ... آزمون های پارسه رو هم گیر آوردم و حل کردم ... کلا جامعه آماری سنجش خیلی کوچیکه ولی سوالاش عالیه ... مباحث مطرح شده برای درس بررسی سیستم توی آزمون سنجش و کنکور امسال خیلی شبیه هم بود ... کلا سوال ها مشکوک میزد ... فکر کنم طراحهاش یکی بودند یا حداقل یه خبرهایی بوده ... طراحی و سبک کشیدن شکل سوالات هم حتی کلا شبیه کنکوره و تجربه فوق العاده ایه ... ولی پارسه مسخرست :mrgreen:... پارسه بخاطر تبلیغاتشه که اینجوری رو دوره ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط simpatico
                          سلام دوستان ... من آزمون های سنجش رو شرکت کردم ... آزمون های پارسه رو هم گیر آوردم و حل کردم ... کلا جامعه آماری سنجش خیلی کوچیکه ولی سوالاش عالیه ... مباحث مطرح شده برای درس بررسی سیستم توی آزمون سنجش و کنکور امسال خیلی شبیه هم بود ... کلا سوال ها مشکوک میزد ... فکر کنم طراحهاش یکی بودند یا حداقل یه خبرهایی بوده ... طراحی و سبک کشیدن شکل سوالات هم حتی کلا شبیه کنکوره و تجربه فوق العاده ایه ... ولی پارسه مسخرست :mrgreen:... پارسه بخاطر تبلیغاتشه که اینجوری رو دوره ...
                          ممنون از نظرتون...

میتونم رتبه اتون رو بپرسم؟

درصد هاتون تو سنجش و کنکور چقدر بود؟

ممنون میشم اگر بگید اخه من هنوز درگیر انتخابم :read:
                          فقر ، شب را &quot; بي غذا &quot; سر كردن نيست ................ فقر ، روز را &quot; بي انديشه&quot; سر كردن است

دیدگاه

به نظر منم مهم شرکت در ازمون و درس گرفتن از اشتباهاته اینکه یاد بگیریم تعداد غلط هامون و کم کنیم خیلی وقت اشتباهات به خاطر عجله یا نفهمیدن منطور سوال یا یه نکته انحرافیه همچنین لازمه یاد بکیریم با کوناهترین و بهترین روش به چواب برسیم

با این حساب 2 3 تا ازمون اونم ازمون های اخر اصلا فایده نداره دز ضمن 2 3 سال پیش ازمون های ماهان و من از خودشون خریدم که تو خونه حل کنم !! سوالاش خیلی ابکی بود حالا نمی دونم الان چطوری شد ه !

پارسه هم بعضی وقتها خیلی اسون بعضی وقتها سخت ولی با کنکور خیلی فرق داره

درضمن اگه تو 2 تا امتحان شرکت کنی اگه خوب نشین ممکنه روحیتون بیاد پایین درحالیکه با کنکور فرق داره

بقیه جاها رو نمی دونم چطوریه

دیدگاه

حالا ما بلخره نفهمیدیم این سنجشی که شما میگید همین (شرکتآ‌ تعاونیآ‌ خدماتآ‌ آموزشیآ‌
                              کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور) هست یا نه ؟

یه نفر سایت یا شماره سنجش رو اگه بده ممنون میشم
                              (اديسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X