اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انواع ARM های موجود؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انواع ARM های موجود؟

سلام دوستان میشه راهنمایی کنید که چه ARM هایی در بازار ایران موجوده و به راحتی قابل خریده؟ ممنون میشم

پاسخ : انواع ARM های موجود؟

بستگی داره کجا دنبالش بگردید.بعضی از این میکرو ها رو فقط بعضی جاها دارند.
    معمول ترین و دم دست ترین میکرو های ARM اینا هستند:
    at91sam7s64
    at91sam7s128
    at91sam7s256
    at91sam7x128
    at91sam7x254
    LPC2368
    LPC2378
    LPC2388
    اینا همه arm 7 بودند.شما بگید برای چه کاری میخواید یا دنبال چه قابلیت خاصی هستید, تا راحت تر بشه میکرو رو معرفی کرد.
    [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

پاسخ : انواع ARM های موجود؟

علاوه بر مواردی که آقای بهاری گفتن اینا هم هست :
      lpc2103
      at91sam9260
      stm32f103vbt6
      STM32F103C8T6
      STM32F103RBT6
      اولی آرم 7 هست ، دومی آرم 9 و سه تای بعدی هم cortex-m3

دیدگاه

ARM برای.....

من در حال تحقیق واسه ساخت یک کنترلر مستقل از PC برای کنترل ماشین ابزارهای صنعتی هستم... البته باید با PC هم ارتباط داشته باشه.!
        کنترلری که نرم افزار سیستم عامل هم داشته باشه.... مثل Windows CE .... اینجوری مشکل برنامه نویسی هم نداره واسم.
        البته قبلا مدل PC Control رو واسش طراحی و اجرا کردم ... قدیما واسه یه میکرو کنترلر ساده می بایست کلی مدار ساخت اما الان همه امکانات تو یه CHIP خلاصه میشه .!!!!
        من با میکروهای ها و CPU های خیلی قدیمی کار کردم اما جدیدا AVR رو دیدم و کار کردم خوب بود...
        ادامه دارم میدم .... به نظرم اومد که َARM7 و ARM9 با امکاناتی که تو دیتاشیتشون نوشته بود موارد مناسبی هستن .... اما تو این 10 سال که گذشته من اصلا تو بازار الکترونیک نرفتم نمی دونم قطعاتی که برای راه اندازیشون معرفی شدن اصلا پیدا میشه یا نه.!
        در ضمن هم زمان می خوام CPLD و FPGA رو هم مالعه کنم.... میل من mohsen_falat@gmail.com هست اگه جزوه ای یا آموزشی در این موارد دارید اگه وقتتون رو نمی گیره و زحمتی نمیشه لطف کنید واسم بفرستید. مشکلی واسه رفع مسایل و مشکلات هم ندارم . می تونم به سرعت خودمو جمع و جور کنم. :read:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X