اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرمر dsp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرمر dsp

با سلام ،
    میتونید در ساخت پروگرمر DSP tmsc5000 یا tmsc6000 راهنماییم کنید . :smile:

پاسخ : پروگرمر dsp

سلام
    سوالتون یه کم بی معنی هست. DSP یه میکروکنترلر نیست که مثل AVR یا 8051 برنامه خودتون رو مستقیما توش لود کنید. DSP مینیمم سیستم کاملا متفاوتی با میکروها داره که معمولا اونو می خرنن از شرکت TI و روی اون یه Flash یا E2prom داره که برنامه روی اون ریخته می شه و در هنگام Startup سیستم Bootloader طی یک عملیات کاملا سخت افزاری برنامه رو از تو Flash تو DSP دانلود می کنه. پس شما باید پروگرامر Flash داشته باشید. و کد HEX ای که نرم افزار CodeComposer از برنامه شما تولید کرده رو پروگرام کنید. راه دوم ارتباط مستقیم نرم افزار Code Composerآ‌ با برد DSP موسوم به DSK (DSP Starter Kit) هست که با کابل JTAG و با پروتکل JTAG برنامه شما رو روی DSP دانلود می کنه. پس شما اگه مثل من بیکار نباشید باید برید DSK رو بخرید و به راحتی با DSP کار کنید. والا باید مینیمم سیستم DSP و پروسه سخت افزاری Bootloader رو Design کنید تا بتونید DSP رو پروگرم کنید.
    این درمورد إ¾c5000 بود. درمورد 6000 بی خیال طراحی سخت افزار DSP بشید. و با همون JTAG کار کنید.
    موفق باشید.

دیدگاه

پاسخ : پروگرمر dsp

من دارم TMS320F2812 را شروع می کنم به یادگیری . شما میتونید از طریق RS232 ، فلش F2812 را پر کنید: چند تا پین را vcc,gnd می کنیدو با برنامه SDflash.exe از سایت www.spectrumdigital.com فایل تولیدی CCS را به آی سی منتقل می کنید.در ضمن فکر کنم CODE COMPOSER STUDIO فایل out. تولید میکنه نه hex.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X