اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شبکه با مودم دیال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شبکه با مودم دیال

با سلام . میخواستم ببینم که آیا میشه دوتا کامپیوتر رو با مودم, شبکه کرد . اگه میشه برام کامل توضیح بدهید.امیدوارم زندگی همیشه بکامتون باشه. :smile:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :surprised:ببخشید منظورم مودوم دیال بود. :agree:
    من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری میباید ، سفری تا ته تنهایی محض ، هرکجا لرزیدی ، از سفر ترسیدی ، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.

پاسخ به سوالات درس مدارات منطقی
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96902.0

پاسخ : شبکه با مودم

ببخشید oo: کدوم مودمه :rolleyes:
    یعنی چه مودمی ؟
    اگه منظورتون مودم رتور باشه ؟ یا مودم اینترنت ای دی اس ال که چند پرت داره بله من تونسم این کارو بکنم
    اگه منظورتون مودم اینترنت دیال باشه فکر کنم نشه بدون خط تلفن شبکه کرد اگه منظورتون مودم شبکه یا هاب یا مودم ان برد شبکه باشه که معمولا مودم خطاب نمی کنن و بهش کارت شبکه میگن بدون هیچ هزینه ای و فقط با 2 متر سیم شبکه که حدود 2 هزار تومن میشه :mrgreen: میشه این کارو کرد :bye
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

منظور حامد جان روتر بود
      هر دو سیستم رو به روتر وصل کنید، تو پنجره تنظیمات IP کانکشنتون ، توی DNS server وdefault Gateway، آدرس مودم رو وارد کنید،
      (معمولا 192.168.1.1) و تو هر کدوم از کامپیوترهاتون ، یه آیپی مثل آیپی مودم (ولی قسمت آخرش متفاوت باشه ) وارد کنید(مثل 192.168.1.5 یا 192.168.1.149)

دیدگاه

یه سوال دارم عمو حمید جون :mrgreen:
        تو این حالت که من اطلاعات خودمو شیر کردم (نه شیر خونه ها :mrgreen
        ینی به اشتراک گذاشتم کسی میتونه از خارج از شبکه من و از محیط اینترنت به داخل مودم روتور من و در نهایت به اطلاعات کامپیوتر ها دست رسی پیدا کنه ؟ :surprised:
        در ضمن من نتونستم تو این حالت راهی برای روشن خاموش و ریموت کردن یه کامپیوتر پیدا کنم ینی تو شبکه اصلا هیچی بلد نیستم :sad: نمیدونم چه طوری ریموت بشم با کدوم ایپی ؟ از کجا باید ایپی داد به برنامه ریموت دسک تاپ ؟
        ایا میشه یه کامپیوتر خواموش رو روشن کرد و ریموت شد اطلا عات مختلف ی گشتم
        مثلا تو یکی از سایت ها نوشته بود باید مین برددتون این امکان رو داشته باشه تو یکی از سایت ها نوشته بود اگه کارت شبکه ان برد باشه میشه این کارو کرد خلاصه هیچی ایدم نشد تو ریموت اصلا از ایپی حرفی نزدن اسم کامپلوتر میخواد هرچی زدم نشد یوزر ریموتم تو کامپیوتر میزبان باز کردم خلاصه پر از سوال های بی جوابم :angry:
        [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط احسان رضابخش
          با سلام . میخواستم ببینم که آیا میشه دوتا کامپیوتر رو با مودم, شبکه کرد . اگه میشه برام کامل توضیح بدهید.امیدوارم زندگی همیشه بکامتون باشه. :smile:
          بعله میشه ،
          در حالت متنی میتونید از محیط هایپرتریمنال ویندوز استفاده کنید
          در حالتی که نیاز به پروتکل tcp/ip هم داشته باشید و دسترسی کامل در حد یک شبکه lan معمولی بخواهید داشته باشید ، باید سمت یکی از کامپیوترها سرویس RRAS ویندوز را راه اندازی کنید ( بچه isp راه بندازید )
          از دو خط تلفن میتونید استفاده کنید ، یا شبیه سازی ولتاژ Ring را خودتون بسازید بزارید توی مدار
          آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
          تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
          آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
          هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

مگه روترت پسورد نداره؟

در ضمن ریموت کردن به این سادگی ها نیست، یه مدت تو نخش بودم ولی بیآ‌خیال شدم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
              مگه روترت پسورد نداره؟
              در ضمن ریموت کردن به این سادگی ها نیست، یه مدت تو نخش بودم ولی بیآ‌خیال شدم.
              چه جور ریموتی را میگین ؟
              ریموت دستکتاپ معمولی یه تیک بیشتر نیست
              ویندوز یک امکان Remote Desktop داره ، با داشتن یک یوزر و پسورد روی کامپیوتر و فعال بودن امکان ریموت کانکت ، به سادگی میتونید روی یک کامپیوتر دیگه دقیقا انگار که دستکتاپ خودتونه کار کنید.

دیدگاه

فکر نکنم منظور حامد خان ریموت دسکتاپ باشه
                میآ‌خواد که با یه دستور از طریق شبکه ، یه کامپیوتر رو روشن یا خاموش کنه

دیدگاه

اخه بد بختی اینه که هیچ کدوم وبلد نیستم نه ریموت دسک تاپ نه ریموت روشن کردنشو
                  مودم پسورد داره
                  نه ببین داداش من سوال من اینه
                  ببین مودم من اتو کانکته ینی هر وقت برق بهش وصله به اینترنت رفته و اماده دریافت یا ارسال اطلا عاته خوب یه نفر میتونه اطلاعات منو از کامپیوترم برداره ؟ الان همه ی هاردم شیر شده است اصلا از وایر لس میتونن هک کنن ؟ :surprised: من اطمینان کردم 1.5 ترا بایت اطلا عات رو شیر کردم :cry:
                  حالا اطلا عاتمونو ندزدن ؟ چه از نت چه از وایر لس؟ در ضمن سرعت نت من 120 میشه به راحتی میتونن تو یه ساعت لا اقل یه گیگ ور دارن
                  اگه بتونین ریموت دسک تاپو توضیح بدین ممنون میشم

دیدگاه

پاسخ : شبکه با مودم دیال

خب اگه مودم adsl هست و اتوکانکت ، مشکلی ندارید ، کسی نمیتونه از خارج به کامپیوتر و شیر کامپیوتر شما وصل بشه و اطلاعات برداره . از بیرون فقط و فقط مودم شما را مبینه و نه هیچی دیگه

البته اگه پورت فوراردینگ انجام داده باشید ،میتونن ببینن ، ولی معمولا این دیفالت نیست و هرکسی هم روی تنظیمات مودمش این کار را انجام نمیده ، مگر در مواقع خاص. پس شما از این نظر نگران چیزی نباشید.
                    برای ریموت دسکتاپ هم اول Google
                    دوم هم یک نرم افزاره معرفی میکنم به اسم www.RADMIN.com
                    چیز جالبیه.

دیدگاه

ممنون اقای joker
                      خوب این برنامه رو دانلود کردم نتونستم اصلا ریموتشو پیدا کنم البته فایل نصبیش 2 تاست اون یکیم امتحان میکنم
                      گوگل چیه :eek: :mrgreen:
                      الان یه عکس از بایوسمین برد میزارم قسمت پاور منیجر :bye

دیدگاه

حجم عکس سنگینه لطفا صبر کنید یا لینکو بردارید مرسی

http://bargiri3.persiangig.com/p43.jpg

دیدگاه

سلام
                          دوستان یه سوال داشتم که یه جورایی با این موضوع مربوطه :
                          رایانه ی A و رایانه ی B در فاصله ی یک کیلومتری و در دو خانه ی متفاوت وجود دارند آیا میشه بوسیله ی خط تلفن و بدونه استفاده از اینترنت این دو رو با هم شبکه کرد ؟
                          اگه میشه توضیح بدید لطفا
                          امروز زندگی را آغاز کن !
                          امروز مخاطره کن !
                          امروز کاری کن !
                          نگذار که به آرامی بمیری !
                          پابلو نرودا

دیدگاه

HyperTerminal
                            با این می تونی اطلاعات ارسال کنی ولی شبکه نمی دونم :applause:
                            يادش بخير يه وقتايي هر روز ميومدم اينجا !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad_arm
                              HyperTerminal
                              با این می تونی اطلاعات ارسال کنی ولی شبکه نمی دونم :applause:
                              میشه بیشتر توضیح بدی ؟
                              امروز زندگی را آغاز کن !
                              امروز مخاطره کن !
                              امروز کاری کن !
                              نگذار که به آرامی بمیری !
                              پابلو نرودا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X