اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساختن مدار روشن وخاموش کردن ال ای دی همراه با تنظیم سرعت خاموش و روشن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساختن مدار روشن وخاموش کردن ال ای دی همراه با تنظیم سرعت خاموش و روشن

سلام
    مرسی اگه میتونید منو کمک کنید
    یه مدار میخام که بشه 40 ال ای دی رو روشن خاموش کرد همچنین بشه سرعت این خاموش و روشن کردن تنظیم کرد
    تا نگاه میکنی وقت رفتن هست + ناگهان چه زود دیر میشود = تشکر یادت نره!

پاسخ : ساختن مدار روشن وخاموش کردن ال ای دی همراه با تنظیم سرعت خاموش و روشن

سلام
    میتونی چشمک زن با 555 بسازی با ترانزیستورهای راه انداز هم ال ای دی ها رو راه اندازی کنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali98916
      سلام
      مرسی اگه میتونید منو کمک کنید
      یه مدار میخام که بشه 40 ال ای دی رو روشن خاموش کرد همچنین بشه سرعت این خاموش و روشن کردن تنظیم کرد
      سلام
      شما اگر می خواهید 40 تا led را با هم روشن و خاموش کنید؟؟ led ها به چه صورت به هم وصل شده اند سری یا موازی؟؟؟اگر می خواهید با 220 ولت کار کنید من پیشنهاد میکنم لینک زیر را یک نگاه بندازید. برای سویچ led ها می توانید از تریاک برای این مدار 220 ولت استفاده کنید
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=43117.msg216711#msg216711
      موفق باشید

دیدگاه

:wow: :wow:
        سلام دوست خوب من
        من هم قبلا یک مدار طراحی کرده ام که 20 تا ال ای دی رو پشت سرهم روشن می کنه بوسیله خود میکرو هم سرعتشونو کنترل می کنه یعنی بازدن یک کلید
        خوب اگر پیداش کردم برات 40 تاییش اگر تونستم بکنم میزارمش
        باشه
        بای
        :wow: :wow: :wow: :wow:
        مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X