اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانشگاه غیرانتفاعی تبریز (رشدیه)

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانشگاه غیرانتفاعی تبریز (رشدیه)

با سلام
    می خواستم بدونم دانشگاه غیرانتفاعی تبریز (رشدیه) چه جور دانشگاهی هست؟ (امکاناتش وسطح علمی و....)
    سپاس گذارم.

پاسخ : دانشگاه غیرانتفاعی تبریز (رشدیه)

سلام
    من دانشجوی غیر انتفاعی سراج تبریز هستم
    تو دانشگاه ما بچه ها از رشدیه برا درسهایی که تو سراج نمیشه پاس کرد
    استفاده می کنند مثلا طرف تو کنترل کننده صنعتی تو سراج 6 میگیره میره رشدیه 20 میگیره
    در کل برای نمره گرفتن و مدرک عالی هست ولی از لحاظ اساتید و محیط اموزشی و حتی برخورد کارکنان اصلا مناسب نیست
    منکه از محیط دانشگاه اصلا خوشم نیومد

دیدگاه

کلا کسی اطلاع داره دقیقا چند دانشگاه در تبریز وجود دارد؟!
      من که خودم به عنوان یک تبریزی خیلی هاشون رو برا اولین بار میشنوم !

اتفاقا ما نیاز داریم که با دانشگاه ها و آموزشکده ها رابطه داشته باشیم ولی متاسفانه رابطان مناسبی نداریم.
      اگر شما آمار مناسبی داشتید ممنون میشم بگید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
        کلا کسی اطلاع داره دقیقا چند دانشگاه در تبریز وجود دارد؟!
        من که خودم به عنوان یک تبریزی خیلی هاشون رو برا اولین بار میشنوم !

اتفاقا ما نیاز داریم که با دانشگاه ها و آموزشکده ها رابطه داشته باشیم ولی متاسفانه رابطان مناسبی نداریم.
        اگر شما آمار مناسبی داشتید ممنون میشم بگید.
        آقای بلورچیان، رابط داشتن خیلی با آمار داشتن فرق می کنه. شما اگر رابط می خواید باید سراغ انجمن علمی ها برید.
        من خودم تو دانشگاه خودمون (شاهرود) با انجمن علمی آشنایی دارم. شما اگه بتونید در میون بذارید که چه جور همکاری میشه با اونها کرد، بنده در خدمتم.
        دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

سلام
          اگر بخواهیم همه دانشگاه ها رو نام ببریم خیلیه
          معروف ترینش دانشگاه سرارسری در ابرسان و ازاد در دروازه تهران
          اما تو تبریز چند تا غیر انتفاعی هست
          قدیمی ترینش نبی اکرم هست که در چهار راه خطیب هست
          بعدش غیر انتفاعی سراج که من خودم دانشجوی انجا هستم که رشته های کاردانی الکترونیک و مخابرات و نرم افزار
          معماری و عمران هست
          و در مفطع کارشناسی ناپیوسته الان در رشته الکترونیک و مخابرات و نرم افزار و معماری و عمران درس داره
          اما از پارسال هم رشته های کارشناسی هم اضافه شده نظیر کارشناسی الکترونیک و.....
          که امسال کارشناسی صنایع برای اولین بار اضافه شد

سابق بر این شهریه ما چه در مقطع کاردانی و چه در مقطع کارشناسی ناپیوسته بین 350 الی 380 می شد و ترم اخر به 408 تومان می رسید ولی از امسال شهریه ها را گرون کردند و شهریه ترم 3 من شده 430 تومن
          که 169 تومنش ثابت هست
          ادرس این موسسه :
          دپارتمان برق و مخابرات و نرم افزار در چهار راه بهار
          و ساختمان اصلی و محل کلاسهای عمران معماری و بخشی از دیگر رشته واقع در شهناز کوچه ارک
          عمر این موسسه از سال 1384 هست
          .................
          غیر انتفاعی رشدیه تا تابستان امسال در رشدیه تبریز یا همون مسیر ارم واقع بود الان فکر کنم به ولیعصر انتقالش دادند
          عمر این موسسه حدود 3 سال هست
          .....................
          غیر انتفاعی های دیگر نظیر اسوه و دانشوران هم تو تبریز وجود دارند
          اگه خواستید اطلاعاتش را جمع اوری می کنم

.......................
          امری بود من در خدمتم

دیدگاه

خیلی متشکر از جواب کاملتان.

نمیدونم چقدر دوستان اطلاع دارند....دفتر مرکزی وب سایت در تبریز هست و ما در بخش های مختلف علمی و تجاری برای برای جمع آوری نیروی کاری اقدام به تلیغ در روزنامه ها و در و دیوار پاساژ چهل ستون میکنیم !!!
            فکر میکنید ما میتوانیم نیروی علمی مورد نیاز خود را از طریق دانشگاه ها جذب کنیم؟ در زمانی که من دانشجو بودم نیروی علاقمند آنچنانی در کلاس ما نبود ! الان فکر میکنید برای مثال اگر نیاز به یک تیم جهت هماهنگتر شدن مجله نویز نیاز باشد میتوان مثلا با 2-3 نفر از دانشجویان این کارهارا انجام داد یا همچنان فقط همه به فکر پاس کردن درس ها هستند؟
            برای مواردی از قبیل طراحی محصولات سخت افزاری برای فروشگاه - جمع آوری مطالب علمی برای مجلات - تدوین دوره های اموزشی و .... ما همیشه نیازمند نیرو هستیم و ه بهتر که بتوانیم در محیطی به صورت رودررو این موارد را انجام بدیم.

متشکرم

دیدگاه

نمیدونم چقدر دوستان اطلاع دارند....دفتر مرکزی وب سایت در تبریز هست و ما در بخش های مختلف علمی و تجاری برای برای جمع آوری نیروی کاری اقدام به تلیغ در روزنامه ها و در و دیوار پاساژ چهل ستون میکنیم !!!
              فکر میکنید ما میتوانیم نیروی علمی مورد نیاز خود را از طریق دانشگاه ها جذب کنیم؟ در زمانی که من دانشجو بودم نیروی علاقمند آنچنانی در کلاس ما نبود ! الان فکر میکنید برای مثال اگر نیاز به یک تیم جهت هماهنگتر شدن مجله نویز نیاز باشد میتوان مثلا با 2-3 نفر از دانشجویان این کارهارا انجام داد یا همچنان فقط همه به فکر پاس کردن درس ها هستند؟
              برای مواردی از قبیل طراحی محصولات سخت افزاری برای فروشگاه - جمع آوری مطالب علمی برای مجلات - تدوین دوره های اموزشی و .... ما همیشه نیازمند نیرو هستیم و ه بهتر که بتوانیم در محیطی به صورت رودررو این موارد را انجام بدیم.

متشکرم
              با تشکر از آقای بلورچیان.
              وضعیت دانشگاهها بهتر که نمی شود، سال به سال بدتر هم می شود. من خودم دانشجوی ورودی 85 بودم که امسال درسم تموم شد. تو دوران الان، دانشجوها 2 دسته شدن: 1 دسته فقط درس پاس می کنن، دسته دوم هیچ کاری نمی کنن. یعنی نه کلاس می رن، نه کار جنبی انجام می دن. تعداد کسایی که تو دوران دانشجویی فعالیت غیر درسی می کنن تو دانشگاه ما 2% شاید بیشتر نباشه.
              اما با دانشگاههای تبریز آشنایی ندارم، شاید اونجا بهتر باشه. ایشالا که میشه همکار پیدا کرد.
              دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

متشکرم
                سلام
                نمتینده گی شما کجای چهل ستون هست
                من خیلی میرم اونجا
                در ضمن زیاد به اطلاعیه دقت نکردم امروز یا فردا که رفتم بررسی می کنم
                چهل ستون پاتوق من هست همیشه رفت امد دارم
                امری بود در خدمتم طلاجانم

دیدگاه

ببخشید من فراموش کردم پاسخ بدم.
                  ما چهل ستون نیستیم.
                  آدرس دفتر تبریز :پایین تر از چهارراه شریعتی به سمت باغ گلستان، مجتمع تجاری گلستان، ط4، واحد16 5533732
                  خوشحال میشم که دوستان علاقمند با کارهای علمی تشریف بیارند تا شاید بتونیم کارهای بزرگتری رو باهم انجام بدیم. (فقط لطفا قبلش تماس تلفنی بگیرید که تو دفتر باشیم)

دیدگاه

ببخشید من فراموش کردم پاسخ بدم.
                    ما چهل ستون نیستیم.
                    آدرس دفتر تبریز :پایین تر از چهارراه شریعتی به سمت باغ گلستان، مجتمع تجاری گلستان، ط4، واحد16 5533732
                    خوشحال میشم که دوستان علاقمند با کارهای علمی تشریف بیارند تا شاید بتونیم کارهای بزرگتری رو باهم انجام بدیم. (فقط لطفا قبلش تماس تلفنی بگیرید که تو دفتر باشیم)
                    حتما میام
                    اونجا را می شناسم
                    خود پاساز اومدم ولی بالا نیومدم
                    تو ورودی اش گیم فروشی هست داخل پاساز کلا سی دی فروشی یا دی وی دی می فروشند
                    روبرش هم دبیرستان فردوسی یا تعاونی کارکنان اموزش پرورزش هست دیگه

دیدگاه

bnmo جان ما تو پاساژ نیستیم . چسبیده به پاساز مجتمع تجاریش هست (واحد های دفتری) ما در آن ساختمان هستیم.

موفق باشین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X