اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی lcd رنگی با lpc2378

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی lcd رنگی با lpc2378

به نام خدا سلام دوستان من یک برنامه برای راه اندازی lcd رنگی n96 نوشتم البته برای lpc2378 البته بهتر بگم تغییر دادم ولی برنامه اصلا کار نمیکند این هم از لینک برنامه من
    http://rapidshare.com/files/420564260/lcd_color_lpc.rar
    آيا كسى كه وعده نيكو به او داده‏ايم و او به آن خواهد رسيد، مانند كسى است كه از كالاى زندگى دنيا بهره‏مندش گردانيده‏ايم [ولى‏] او روز قيامت از [جمله‏] احضارشدگان [در آتش‏] است؟ (61)(سوره قصص)

پاسخ : راه اندازی lcd رنگی با lpc2378

به نام خدا سلام دوستان این برنامه آقای تروشه را هم برای سخت افزار خودم تغییر دادم ولی متاسفانه جواب نداد فقط یک نکته را بگویم که این lcd که من استفاده کردم خود فروشنده میگفت مال n82 چینی که تاچ هم داشت lcd n96 را هم داشت ولی تاچ نداشت سخت افزار را هم دقیقا تست کردم مشکل نداشت چشمک زن اول برنامه کار میکنه ولی وقتی به نمایش lcd میرسه دقیقا هیچ اتفاقی نمیفته این هم از لینک برنامه دوم:
    http://www.4shared.com/file/3hZqCJFX/my_elt.html
    آيا كسى كه وعده نيكو به او داده‏ايم و او به آن خواهد رسيد، مانند كسى است كه از كالاى زندگى دنيا بهره‏مندش گردانيده‏ايم [ولى‏] او روز قيامت از [جمله‏] احضارشدگان [در آتش‏] است؟ (61)(سوره قصص)

دیدگاه

به نام خدا سلام برنامه کار کرد مشکل از خود LCD بود یک نوع دیگه خریدم درست شد...حالا هر دوتا بر نامه کار میکنه...

دیدگاه

سلام من نمیتونم این برنامه رو دانلود کنم یه راهی به من نشون بدید لطفا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رادیان
          سلام من نمیتونم این برنامه رو دانلود کنم یه راهی به من نشون بدید لطفا
          مثل این که دوستمون برنامه هاشو پاک کرده ولی میتونید از برنامه های خود فروشگاه استفده کنید
          [برنامه نمونه] راه اندازی ماژول LCD رنگی “۲٫۸ بوسیله هدربرد LPC2368
          زندگی یعنی امید و حرکت
          کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
          سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
          برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
          به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X