اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تصویر روی تلوزیون آروم بالا بیاد (help me)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تصویر روی تلوزیون آروم بالا بیاد (help me)

با سلام , ببخشید این موضوع رو اینجا مطرح میکنم ,آخه تو انجمن های دیگه مطرح کردم و جواب درست و حسابی نشنیدم.من میخواستم یک ولوم سر راه سیم تصویری که از دوربین هندی کم میاد و به تلوزیون وصل میشه بگذارم تا بتونم آروم آروم تصویر رو بیارم وآروم آروم هم از روی صفحه ببرم .لطفا اگر بادید مدارش رو بدید و توضیح کامل بدید. :smile:امیدوارم زندگی همیشه به کامتون باشه :smile:
    من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری میباید ، سفری تا ته تنهایی محض ، هرکجا لرزیدی ، از سفر ترسیدی ، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.

پاسخ به سوالات درس مدارات منطقی
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96902.0

پاسخ : تصویر روی تلوزیون آروم بالا بیاد (help me)

فکر نمیکنم شما بتونید یه همچین کاری بکنید (با ولوم رو میگم) چون برای نمایش یه تصویر در تلویزیون یکسری پالس های هم زمان ساز هست که اگه مقدار دامنه اون ها تغییر بکنه شما هیچ تصویری و روی تلویزیون نمیبینید این یه مشکل ، مشکل بعدی تغییر رنگ هاست چون تو تلویزیون برای تعیین رنگ از ولتاژ استفاده میکنند باید دنبال یه مدار درست و حستبی باشین یا با میکرو یه کاری بکنید

دیدگاه

سلام

اولاً که این تایپیک برا میکروه نه.....
      دوماً مگه خروجی آنالوگه که بخوای با ولوم......
      تشکر لازم نیست!

دیدگاه

سلام
        به این مدار یک نگاهی بندازی بد نیست

اطلاعات بیشتر را از این لینک بخون
        http://freecircuitdiagram.com/2009/0...fader-circuit/

اون ولومی که شما میگید یک قطعه از این مدار هست .
        نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

این که شما بخواید تصویر رو اینجوری آروم بالا و پائین بیارید از اساس مشکل داره.
          ببینید، تطویر تلویزیون داره هر ثانیه حداقل 25 بار رفرش میشه تا یه تصویر بخواد نشون داده بشه.
          تصویر که میاد روی صفحه، مثلاً توی ثانیه اول که میاد 10 تا رفرش اولش خالیه، بعدش اطلاعات فرستاده میشه (دامنه اطلاعات کم کم زیاد میشه، پالس های کنترلی هستن).
          حالا شما اگه بخوای مثلاً به جای 10 تا رفرش، 50 تا رفرش داشته باشی، باید قبل از اینکه اطلاعات مدوله بشه (توی این شکل، اونجائیکه نوشته Video Composite) این تغییرات رو بدی. یعنی تو فرستنده.
          نوشته اصلی توسط پشه 007
          این مدار که دوستمون گذاشته، مدار گیرندست.
          مدار فرستنده، توی دوربینه. شما نمی تونی بهش دسترسی داشته باشی.
          اما دوربینا معمولاً یه سری امکانات خودشون دارند. مثل Fade in و Fade out.
          از اونا استفاده کن.
          دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X