اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروتئوس برای ویندوز 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروتئوس برای ویندوز 7

سلام لب تاپه من سون 64 بیتی هست به خاطر همین نمیتونم پروتئوس روش نصب کنم میخواستم ببینم باید چه کار کنم ؟

سی سی اس و ... نصب شده اما این رو قبول نمیکنه

میخواستم 32 بیتی نصب کنم شرکتی که ازش خریدم گفت اگه این کار رو بکنی قدرت سیستمت میاد پایین و نمیتونی از ماکزیمم قدرتش استفاده کنی :angry:
    زنان به خوبیه مردان می توانند اسرار را حفظ کنند اما آنان را به یکدیگر میگویند تا در حفظ آن شریک باشند !!!

پاسخ : پروتئوس برای ویندوز 7

سلام
    نه دوست عزیز خودم هم همین کارو کردم.
    64 بیتی اصلا برای کارم مناسب نبود!هرچی نرم افزار مهم داشتم تو 64 بیتی جواب نمی داد!برای همین از 32بیتی استفاده کردم.
    اتفاقا بزنم به درو تخته یک 6ماهی است که ویندوز رو عوض نکردم و تمام نرم افزار های کاربردی هم راحت روش نصب میشه و سرعتش هم خوبه.
    البته باز هم به روش استفاده از لب تاپتون و قدرت اون هم بستگی داره.
    مثلا برای کارهای نقشه کشی و الکترونیک که با گرافیک زیاد سرو کار ندارید همین ویندوز سون 32بیتی مناسب است و گرافیک تصویرتونم بالاتر میبرد.

هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

ممنون من همه چی روش نصب کردم حتی کامپایلر سی سی اس هیچ نگفت 64 بیتی باید باشه اما این اینطوری میکنه . :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
      زنان به خوبیه مردان می توانند اسرار را حفظ کنند اما آنان را به یکدیگر میگویند تا در حفظ آن شریک باشند !!!

دیدگاه

بچه ها چطور روی 64 کرک شدش؟
        هر کار میکنم کرکش قبول نمیکنه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        هر اقدام بزرگی ابتدا محال به نظر میرسد

دیدگاه

سلام
          اخرین ورژن پروتیوس به راحتی نصب و کرک میشه! (7.10)
          من سیستمم64 بیتی هستش و با هیچ کدوم از نرم افزارها تو این مدت مشکلی نداشتم فقط تنها مشکل من فونت ویندوزه :sad: :sad:
          چرا ناراحتی پاتریک!
          + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
          - از دیدنش ناراحت شدی؟
          + نه
          پس چی ناراحتت کرده
          + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
          ------------------------------------------------------------------------------------------------------
          تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
          ------------------------------------------------------------------------------------------------------
          محصولات

دیدگاه

فونت؟
            چه مشکلی داره؟

دیدگاه

اونایی که ویندوز 64 بیتی دارم موقعی که فایل کرک رو اجرا میکنن آدرسش رو باید تغییر بدن در واقع باید Program Files رو به Program Files (x86) تغییر بدین یادتونم باشه که ران از ادمینش کنین

C:\Program Files (x86)\Labcenter Electronics\Proteus 7 Professional
              نــــ_ـــمـــ_ــــیــــ_ـــدونـــــ_ــم.....

دیدگاه

نمیشه کرک رو اجرا میکنم
                میگه فولدر انتخاب شده اشتباه هست!!!
                هر اقدام بزرگی ابتدا محال به نظر میرسد

دیدگاه

روی کرک راست کلیک سپس run as admin انتخاب شود.
                  در غیر این صورت میگه "آدرس فایل نادرست است."
                  اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behroz2010
                    نمیشه کرک رو اجرا میکنم
                    میگه فولدر انتخاب شده اشتباه هست!!!
                    میتونی کرک اول تو پوشه ای که نصب کردی کپی کنی و بعدش راست کلیک و Run as Administrator بزن
                    اگه هم نتونه فایل ها پیدا کنه بهت اعلام میکنه و بعدش یه پنجره باز میشه که میتونی مسیر فایل ها مشخص کنی
                    [glow=red,2,300]تاپيک هاي ايجاد شده[/glow]

دیدگاه

ببخشید قسد جسارت به کسی رو ندارم ولی این که ویندوز 64 بیتی گیر میده به برنامه ها چرنده
                      من از روز اولی که 7 آمد 64 بیتی نصب کردم و الان حدود 2ساله دارم باش کار میکنم
                      همه جور برنامه ای هم روش نصب کردم ، کرک کردم و هیچ مشکلی نداره
                      شاید خیلی ها اشتباه میگیرن ویندوز 64 بیتی توانایی 32 بیتی رو داره و نیز برنامه های 64 بیتی رو هم میتونه اجرا کنه و خود ویندوز هم خیلی از Task هاش به روش 64 بیتی پیاده سازی شده
                      اگر دقت کرده باشید پوشه های Program Files و Program Files (x86) دارید
                      که اولی برای برنامه های 64 و بعدی برا برنامه های 32 بیتی است
                      پروتئوس هم از ورژن 6 بگیر تا 7.10 رو من روی 64 راجت نصب و کرک کردم
                      مشکلات برنامه ها یا ضعف در نصب برنامه رو به گردن 64 بیتی بودن ویندوز نندازید
                      وقتی شما سیستمی با 4 هسته 3.2 گیگ دارید
                      بیش از 4 گیگ رم دارید که بالای 1000 مگ سرعت باسشه
                      اصلا عقلانی نیست روی این سیستم ویندوز 32 نصب بشه
                      چون عملا این سیستم توانایی کارکرد با آخرین قدرتو نداره و حتی رم بیش از 4 رو ویندوز های 32 نمیتونن ساپورت کنن
                      اشکال کار جای دیگست
                      درایور شبکه و nRF24L01
                      کاتالوگ محصولات
                      کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
                      شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
                      فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X