ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31

موضوع: ADSL TO WIRELESS

2010/09/09
    درون آي سي
    358
    8

ADSL TO WIRELESS

سلام
    من یه مودم WIRELESS دارم می خوام اینترنت ADSL یا DIAL UP یا GPRS IRANCELL را با این مودم SHARE کنم
    چگونه می تونم این کار را انجام بدم
    مشخصات دستگاه:150Mbps
    802.11n WIRELESS lan product
    نام دستگاه :planet
    ممنون
    :nerd:
    يادش بخير يه وقتايي هر روز ميومدم اينجا !
    2008/02/26
    مراغه- کرمان- اصفهان
    1,960
    63

پاسخ : ADSL TO WIRELESS

شما خط تلفن رو به مودم وصل میکنید بعد میرید به سایت سازنده مودم اونجا با توجه به دستورات دفترچه مودم رو رجیستر میکنید بعد برا خودتون تو کامپیوتر کانکشن درست میکنید و به اینترنت وصل میشید.
    در طی این مراحل شما به اطلاعاتی نیاز دارید که باید از isp که به شما adsl میده بگیرید یا بدید اونا براتون نصب کنند.
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.
    2010/09/09
    درون آي سي
    358
    8

آقا می شه یه کم بیشتر توضیح بدین
    کدوم مودم
    با کدومش gprs irancell ,dial up , adsl

اگه مقاله یا منبعی است بدین ممنون می شم
    2008/02/26
    مراغه- کرمان- اصفهان
    1,960
    63

منظور من ADSL بود اگه فرصت کردم میام بیشتر راجع بهش بحث میکنیم.
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.
    2010/06/24
    مشهد
    949
    5

سلام.
    اين مودمي که شما داريد دقيقاً براي همين کار ساخته شده، يعني اتصال Wireless براي ADSL. براي dial upفکر نکنم کار کنه.
    تنظيماتش خيلي سادست. شما اول يه خط ADSLدار گير مياري! :redface:
    بعد از تلفن وصل مي کني به Splitter و از خروجي کامپيوتر اون مي دي به پشت مودم.
    حالا فقط بايد مودم رو config کني. اونم خيلي سادست. اول از همه بايد با کابل به مودم وصل شي. يعني با يه کابل شبکه بين کامپيوتر و مودم اتصال برقرار مي کني.
    بعد يه IP زير مودم نوشته شده (همه مودم ها دارن) با IE مي ري توي اون (پسورد اوليه هم معمولاً همون زير نوشته شده)، و از اونجا طبق دفترچه تنظيمات رو انجام ميدي.
    فقط حواست باشه که موقع تنظيم، حتماً براي اتصال بي سيم پسورد بذاري و در ضمن ليست کامپيوتر هاي مجاز رو هم مشخص کني.
    اين ليست با اسم MAC address هست. براي هر کدوم از لپ تاپ ها که مي خواي به مودم وصل شن بايد اين رو وارد کني. وگرنه هر کي بخواد مي تونه به مودمت وصل شه و بره تو اينترنت صفا کنه :NO:

اين تموم کاريه که بايد انجام بدي، از اين به بعد ديگه مودم فقط کافيه به تلفن وصل باشه. چيز ديگه اي نمي خواد. و هميشه هم کانکته

فقط يه مساله اي، اين مودمي که تو داري، استاندارد wirelessخيلي جديده. 802.11n
    بيشتر لپ تاپ ها تا اونجائيکه من مي دونم فقط تا 802.11g رو ساپورت مي کنن. به اين مساله هم توجه کن!
    دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.
    2010/09/09
    درون آي سي
    358
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد

بعد از تلفن وصل مي کني به Splitter و از خروجي کامپيوتر اون مي دي به پشت مودم.
    این splitter چیه؟

از کدوم به کدوم بدم ؟

مودم ها adsl دو تا خروجی دارن یکی usbو دیگری ethernet ><کامپیوتر من هم یه ورودی شبکه داره یعنی فقط می تونم WIRELESS را به اون وصل کنم :cry2:

اگه با usb باشه خیلی بهتر می شه؟
    ممنون
    2010/06/24
    مشهد
    949
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_arm
    اين splitter چيه؟

از کدوم به کدوم بدم ؟

مودم ها adsl دو تا خروجي دارن يکي usbو ديگري ethernet ><کامپيوتر من هم يه ورودي شبکه داره يعني فقط مي تونم WIRELESS را به اون وصل کنم :cry2:

اگه با usb باشه خيلي بهتر مي شه؟
    ممنون
    ببين قرار نيست که هميشه وصل باشه که. فقط براي تنظيم اوليه اين کار رو مي کنن.
    با USB معمولاً ندارن، اما فرقي نمي کنه. تازه سرعت اترنت 100mbit/s که. سرعتش خيلي خوبه.
    Splitter هم کارش اينه که مياد کل پهناي باند توي کابل زيج سيم رو به دو بخش (غير مساوي) تقسيم مي کنه. يه تيکه رو ميذاره براي استفاده تلفن، اون يکي هم براي ADSL.
    اگه ببينيش مي فهمي. روش معمولاً نوشته چي رو به چي وصل کني.
    دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.
    2008/02/25
    340
    3

splitter فکر کنم همونیه که بیشتر به اسم میکروفیلتر یا به اصطلاح نویز گیر اونو میشناسن . دو سر هم که بیشتر نداره یکیش که خودش سوکت داره ماله خط تلفنه اونیکی هم که به مودم وصل میشه دیگه
    حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
    خام بودم - پخته شدم - سوختم
    2010/06/24
    مشهد
    949
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto
    splitter فکر کنم همونيه که بيشتر به اسم ميکروفيلتر يا به اصطلاح نويز گير اونو ميشناسن . دو سر هم که بيشتر نداره يکيش که خودش سوکت داره ماله خط تلفنه اونيکي هم که به مودم وصل ميشه ديگه
    نه قربونت برم. نويز گير نيست. البته نتيجه اي که ميذاره يه جورايي باعث ميشه نويزي که روي تلفن ميفته از بين بره. مثلاً من بدون splitter هم مودم رو وصل کردم. اما وقتي داري با تلفن حرف مي زني صداي خش خش مياد :redface: :icon_razz:
    همون طور که مي دوني پهناي باند (مفيد)ي که روي سيم هاي مسي هست خيلي بيشتر از اونيه که واسه صحبت نياز داريم. واسه مکالمه فکر مي کنم 40Khz کافي بود. البته اينو درست يادم نيست. اما قبلاً راجع بهش خونده بودم.
    حالا اگه ما بتونيم اين پهناي باند رو که صدا بهش نياز داره از بقيه پهناي باند جدا کنيم، ميشه از بقيش براي ديتا استفاده کرد. يعني دقيقاً همون کاري که splitter مي کنه.
    2010/09/09
    درون آي سي
    358
    8

پس splitter واستی است بین خط تلفن و ورودی خط تلفن مودم adsl

قیمت این splitter چه قدره؟
صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31