اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در کانکت شدن به ماژول بلوتوث AUBTM 21

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در کانکت شدن به ماژول بلوتوث AUBTM 21

سلام
    از دوستان کسی با ماژول بلوتوث AUBTM 21 کار کرده؟
    این ماژول هم میتونه دیتا رد و بدل کنه و هم از پروفایل هندزفری پشتیبانی می کنه.یعنی میتونه به عنوان هندزفری گوشی استفاده بشه. من یکیشو خریدم برای پروژه م. ماژول شناسایی میشه توسط موبایل و حتی pair هم میشه به موبایل و کامپیوتر. ولی به هیچ وجه کانکت نمی شن تا دیتا و یا صوت رد و بدل کنن.
    در مورد ارتباط با پورت سریال هم، وقتی ماژول رو به پرت سریال متصل می کنم، اولش یه کامند ارسال می کنه روی هایپر به این صورت: AT+CIND=? OK ولی من نمی دونم تو جوابش چیکار باید بکنم. دیتاشیت رو هم خوندم چیز خاصی در این مورد نگفته بود.
    خلاصه، به غیر از دستور AT+NAME=... که اسم ماژول رو عوض می کنه، ماژول هیچ کامند دیگه ای رو قبول نمی کنه، یعنی error بر می گردونه. لطفا کمک کنن اونایی که واردن. پروژم رو دستم باد کرده :sad:

پاسخ : مشکل در کانکت شدن به ماژول بلوتوث AUBTM 21

آقا من خواهش می کنم، تمنا می کنم، دوستانی که بلدند، اون موس مبارکشون رو روی آیکون "ارسال پاسخ" برده، راست کلیک نموده و سپس با سرانگشتان مبارک، صفحه ی کلید رو برای چند ثانیه نوازش نمایند و ما رو از گمراهی و ضلالت نجات بدهند. ایشالا خدا یکی، دو سه تا زن خوب بهتون بده. ما باید این پروژه رو 3 - 4 روز دیگه تحویل بدیما!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X