اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین مدار ولوم دیجیتال استریو با بیش از 20 م

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین مدار ولوم دیجیتال استریو با بیش از 20 م

بسم الله الرحمن الرحیم
    باسلام به تمامی دوستداران الکترونیک بخصوص مدارات صوتی
    این مدار که با آی سی SC9153A (جدیدا SA9153 ) طراحی شده در نوع خود بی نظیر وعملکردی بهتر نسبت به
    مشابه آن که از طرف شرکت ptc ارائه شده ومراحل افزایش وکاهشی این مدار به مراتب بیشتر از آن ومزیت دیگر این مدار دوکانال واستریو می باشد
    همچنین این آی سی در ایران موجود می باشد

والآن قیمتش حدود 800تومان وبه نام های مختلف مثل TC9153AP موجود می باشد

پاسخ : بهترین مدار ولوم دیجیتال استریو با بیش از 20 مرحله افزایشی کاهشی وموجود در بازار

اگه قیمتش رو هم مینوشتید کامل کامل بود. :applause:
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

پاسخ : بهترین مدار ولوم دیجیتال استریو با بیش از 20 مرحله افزایشی کاهشی وموجود در بازار

نوشته اصلی توسط ashk
      اگه قیمتش رو هم مینوشتید کامل کامل بود. :applause:
      دوسال پیش یک از دوستانم این آی سی رو به قیمت 900تومان از بازار تهران برایم خرید ووقتی بدستم رسید ومدار راساختم
      عالی جواب داد والآن قیمتش حدود 800تومان وبه نام های مختلف مثل TC9153AP موجود می باشد

دیدگاه

پاسخ : بهترین مدار ولوم دیجیتال استریو با بیش از 20 م

با سلام اگر میشه pcb این مدار رو هم بزارید
        باتشکر

دیدگاه

پاسخ : بهترین مدار ولوم دیجیتال استریو با بیش از 20 م

سلام

ای سی PT2256 هم یه ای سی ولوم دیجیتال هست و خیلی خوب هم صدا رو کم و زیاد میکنه تنها ایراد اینهکه باید خرو جی ای سی رو به یک بافر بدی در غیر این صورت صدا کم و زیاد نمیشه که بافر یکم نویز میندازه در کل خوب نیست آیا TC9153AP این ای سی هم مثل 2256 بافر لازم داره یا خروجی ایسی رو مستقیم به امپ وصل میکنیم؟

راستی من دیتا شیت این ای سی SC9153 و TC9153AP رو خوندم دقیقا با ای سی PT2253 یکی هستند که ای سی PT2253 مشکلی که بالا گفتم رو دارند و درضمن با میکرو هم نمیشه کنترل کرد ولی PT2256 با میکرو هم میشه کنترل کرد

بعد این عکسی که شما گذاشتین با اون چیزی که تو دیتا شیت گفته فرق میکنه مخصوصا کلید های UP , DOWN قضیه چیه این مدار کار میکنه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X