اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راجع به پروگرامر USBasp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راجع به پروگرامر USBasp

سلام.
    ببخشید شاید این موضوع تکراری باشه ولی مجبور شدم مطرح کنم.
    خیلی وقت بود که می خاستم این پروگرامر معروف رو بسازم ولی فرصت نکردم.
    الان چندوقتیکه دارم روش کارمی کنم و روی بردبرد بستم وبرنامه هگز اون رو دانلود و توسط پروگرامر هاتل پروگرام کردم
    ولی وقتی که این پروگرامر USBasp رو به لپتاپم ( ویندوز کامپیوترم SEVEN است) وصل می کنم پیغام USB Can not recognized . ..
    میده. اون رو روی یه کامپیوتر رومیزی هم متصل کردم ولی بازم همین اتفاق افتاد. قطعات و اتصالات رو هم چک کردم ولی مشکلی ندیدم.
    راستی فیوزبیتهای مربوطه میکروی مگا 8 رو هم موقع پروگرام کردن انتخاب کردم ولی متوجه نمیشم مشکل چیه؟
    لطفا اگه تجربه ای راجع به این پروگرامر دارین بهم کمک کنین . ممنون میشم. :redface:
    ask One Question

پاسخ : راجع به پروگرامر USBasp

یه بار دیگه با پروگرامر paraloll و با همون نرم افزار خودش پروگرام کن
    در ضمن کریستال را حتما خاجی کن :applause:
    آموزش PIC

دیدگاه

از هاب با منبع تغذیه استفاده کنید

دیدگاه

سلام.
        احتمالا ویندوز 7 شما 64 بیتی است که در این صورت این پروگرامر کار نخواهد کرد.
        باید 32 بیتی شو نصب کنید.
        در ضمن تعدای از دوستان روی این موضوع دارن تبادل نظر می‎کنند. این هم لینکش:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=44477.0

دیدگاه

سلام / ازتون معذرت می خام که نتونستم بیام و جوابهاتون رو ببینم . قبلا از همتون ممنونم.
          اما بعد ...
          1- ویندوز من سون 32 بیتی است . (با کلیک راست روی مای کامپیوتر اینو فهمیدم!) :NO:

2- نوع کریستالم هم خارجی انتخاب کرده بودم. :redface:

آقای بلورچیان عزیز یک سوال :هاب همونه که برای اتصال اینترنت ADSL استفاده می کنند؟و اینکه هاب چه تاثیری داره؟ یعنی برای این پروگرامر باید از هاب استفاده کنم.چون بقیه که استفاده می کنند چنین چیزی رو گزارش نکردن. :redface:

این رو هم بگم که من روی فیوز بیتها شک دارم اگه میشه یه کمک کنید ما هم صاحب یه پروگرامربشیم که خودمون ساختیم.
          با تشکر
          سعی می کنم زودتر سربزنم
          بازم ازتون تشکر می کنم. :applause:
          ask One Question

دیدگاه

نمونه ای از هاب استاندارد !
            http://www.equip-info.net/equipenglish/index.php?page=equiplife&series=1&kat=1&am p;id=2010

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
              نمونه ای از هاب استاندارد !
              http://www.equip-info.net/equipenglish/index.php?page=equiplife&series=1&kat=1&am p;id=2010
              نگفتین مشکل پروگرامر چیه؟

تاجایی که فهمیدم تغذیه این پروگرامر هم میتونه از پورت کامپیوتر تامین بشه وهم اینکه مستقلا تغذیه داشته باشه.
              منم تو مدارم تغذیه رو از پورت لپتاپ می گرفتم.
              درضمن آی سی پروگرامر رو با کامپیوتر رومیزی اونهم تو ویندوز XP پروگرام کردم/
              ask One Question

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X